Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Huawei P8 Lite @ vodafone.gr 169Euro (χωρίς συμβόλαιο) [ΤΕΛΟΣ]


SigmaDelta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο Γερμανο τωρα το εχουν διαθεσιμο σε ασπρο στα 169€.

Αλλα τωρα ειναι κλειστα τα καταστηματα του..! χαχαχα!!!

http://www.e-germanos.gr/e-germanos/products/showCloseUp.eg?productListId=71550&selectedCategoryId=93

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα γίνονται dual sim, αν ξέρεις και αν μπορείς! ;)

 

Αν και ειχα πει για πρωτη φορα στη ζωη μου να μην παιξω με ρομ και να το αφησω για παντα μαμα, δωσε το λινκ να βρισκεται :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και ειχα πει για πρωτη φορα στη ζωη μου να μην παιξω με ρομ και να το αφησω για παντα μαμα, δωσε το λινκ να βρισκεται :-)

https://onedrive.live.com/?id=3733c2990715ba86!65092&cid=3733C2990715BA86&group=0&parId=3733c2990715ba86!9778&authkey=!AC1o-mO7NZIi6M4&o=OneUp

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει πουθενα διαθεσιμο τελικα ;;;


Αν Αλλάξει κάτι για το Λευκό που είναι στο public Αιγάλεω ( εφόσον έχεις στην τιμή και τον φορτιστή της προσφοράς ) μου λες με ενδιαφέρει. Το δικό μου στην vodafone ( κατάστημα Κορυδαλλού) .... αν βολευτώ το δίνω σε άλλο μέλος μετά.

καλέ κύριε τελικά σας περίσσεψε τίποτα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το public με κρέμασε και μου ακυρωσε παραγγελία 20/7 και ώρα 11:59 πμ (και χωρίς power bank), αν υπαρχει κάποιος αθηνα που να εχει κρατημένο σε public και δεν το θέλει τελικά (το power bank χάρισμα του αν το εχει περιλαβει), με ενδιαφέρει να πάω να το πάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει πουθενα διαθεσιμο τελικα ;;;

καλέ κύριε τελικά σας περίσσεψε τίποτα ;

 

 

Όχι ακόμα ( αλλά θα σε έχω στην κορφή της λίστας αν δεν το πάρω :) αφού σε ενδιαφέρει.

 

 

Εdit δες τον από πάνω ( Διαθέσιμο ξανά το κινητό ) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...