Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Huawei P8 Lite @ vodafone.gr 169Euro (χωρίς συμβόλαιο) [ΤΕΛΟΣ]


SigmaDelta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 958
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχει led notification ? Για να δείχνει π.χ. αναπάντητες κλπ.? Επειδή έχω διαβάσει αρκετά reviews και δεν έβγαλα άκρη..

έχει

http://www.insomnia.gr/topic/576009-smartphone-huawei-p8-lite-vodafonegr-169euro-%CF%87%CF%89%CF%81%CE%AF%CF%82-%CF%83%CF%85%CE%BC%CE%B2%CF%8C%CE%BB%CE%B1%CE%B9%CE%BF/page-14?do=findComment&comment=54150848

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ρωτησα στον γερμανο (γιατι εχω κ μια επιδοτηση) κ μου ειπαν 169 αλλα αν χρησιμοποιησω επιδοτηση η τιμη ειναι 269....ισχυει ρε παιδια αυτο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ρωτησα στον γερμανο (γιατι εχω κ μια επιδοτηση) κ μου ειπαν 169 αλλα αν χρησιμοποιησω επιδοτηση η τιμη ειναι 269....ισχυει ρε παιδια αυτο??

Ναι έτσι μου είπαν και εμένα. Δεν μπαίνει λέει έκπτωση πάνω στην έκπτωση!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια να ρωτησω λιγο ,λεει οτι ειναι dual sim, χρειαζετε να κανει κανεις κατι για να αναγωρισει δευτερη sim η οχι? γιατι αναφερουν οτι δουλευει σαν microsd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια να ρωτησω λιγο ,λεει οτι ειναι dual sim, χρειαζετε να κανει κανεις κατι για να αναγωρισει δευτερη sim η οχι? γιατι αναφερουν οτι δουλευει σαν microsd

Είναι ανάλογα την έκδοση λογισμικού που "φοράει"
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια να ρωτησω λιγο ,λεει οτι ειναι dual sim, χρειαζετε να κανει κανεις κατι για να αναγωρισει δευτερη sim η οχι? γιατι αναφερουν οτι δουλευει σαν microsd

Όποιος το πουλάει ως dual sim λογικά σημαίνει οτι out of the box δουλεύουν και οι δύο κάρτες sim, χωρίς πειράγματα και αλλαγές rom.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...