Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Huawei P8 Lite @ vodafone.gr 169Euro (χωρίς συμβόλαιο) [ΤΕΛΟΣ]


SigmaDelta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω ένα κρατημένο λευκό από Cosmote στην ΕΛΤΑ ταχυμεταφορές στη Θηβών. Όποιος ενδιαφέρεται pm να του στείλω e-mail με πληροφορίες. Είναι με αντικαταβολή στα 169€. Τελικά εγώ το πήρα μαύρο από Vodafone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανείς οδηγίες για root

το παρέλαβα σήμερα για τη γυναίκα μου και για τα λεφτά του σαν πρώτη εντύπωση είναι πολύ καλό  

 

 

Άκυρο, βρήκα στο google εύκολα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεσσαλονίκη κάποιος που δεν το θέλει;

 

Εσυ ρε φιλε σε προηγουμενο ποστ ελεγες:

 

ΤΕΛΙΚΑ δεν αξιζει ουτε τα 170 για εμενα.!

 

Μου θυμηζε κινεζια και μονο....κριμα !

 

:ph34r:   :mellow:    :blink:    :wacko:    :huh:  

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Από Σέρρες όποιος θέλει σε λευκό μαζί με το power bank και την λευκή θήκη του να επικοινωνήσει μαζί μου. Σφραγισμένα όλα. Παραλαβή από το κατάστημα αλλά άμεσα γιατί θα αποδεσμευτουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπροστα εχει ηδη προεγκατεστημένη ζελατινα προσεξε εκει που ειναι ο αισθητήρας φαίνεται

A είναι ζελατίνα λοιπόν ! Κάτι φαινόταν αλλά δεν ειμανε σίγουρος ! οπότε καλά είμαστε για την ώρα! ευχαριστώ ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα και απο μενα σήμερα το τσίμπησα και εγω καθος στο site ελεγε μη διαθέσιμο πηγα σε ενα κατάστημα της Ηλιούπολης αθηνας  και του λεω μήπως ρε αδερφέ σου εχει ξεμείνει κανενα απο την προσφορά ? δεν ηθελα να πάρω απο το media market (γερμαναραδες )  και μου λεει εχω 3 κομμάτια ετσι πειρα το ενα αν καποιος δεν βρίσκει δεν χάνει και τίποτα να παει σε κανα κατάστημα να ερώτηση  και ας λεει το site οτι θελει ,τωρα θα επανέλθω να πω και εντυπώσεις σε μερικές  μερες  


Θήκη ποιος έχει βρει?

http://plus3.gr/%CE%98%CE%AE%CE%BA%CE%B7-book-nillkin-sparkle-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-huawei-ascend-p8-lite-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%B7?ref=bestprice.gr

 

http://www.skroutz.gr/c/579/thikes-kinhtwn-thlefwnwn.html?keyphrase=huawei+p8+lite+%CE%B8%CE%B7%CE%BA%CE%B7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...