Προς το περιεχόμενο

Vodafone Bussines Connect


Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από bill2015,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απο Hol ή απο vodafone.αν ειναι απο vodafone ναι σκεφτομαι πιο μπορει να ειναι.

πριν ειχες το oxygen hda14201 δηλαδη αυτο εδω

http://www.vodafone.gr/portal/resources/media/Professional/total_communications/vbc/en/equipment_vodafonef_dsl_router_detailedguide_eng.pdf

και τωρα μαλλον θα σου δωσουν το πιο μεγαλο oxygen(ναι ειναι λιγο καλυτερο απο το μικρο) το οποιο εινα ισυνηθως το 45402 η το 45800 αναλογως.

ναι παιζει λιγο καλυτερα αλλα ειναι oxygen και αυτο.ειναι μπλε γυρω γυρω με ασπρο το υπολοιπο και εχει 2 κεραιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 171
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ρουτερ που έχω είναι ivv14000 εάν δεις το σύντομο οδηγό εγκατάστασης θα το δεις
Σου στέλνω φοτο

Λες να δεκτω να αλλαξω το router θα ειναι καλυτερο 

post-351794-0-03929200-1438436799_thumb.jpg

post-351794-0-91635000-1438436876_thumb.jpg

Επεξ/σία από bill2015
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικά τι να κάνω το πρόβλημα τώρα είναι πολύ έντονο έχω αλλάξει όλα τα καλώδια μπροστά μόνο σε 1 2 κλήσεις τώρα είναι πια μόνιμο λέω να κάνω νέα αίτηση σε άλλη εταιρεία και αυτό να το ακυρώσω η να το αφήσω απλήρωτο ώστε να κοπεί

Επεξ/σία από bill2015
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το ρουτερ που έχω είναι ivv14000 εάν δεις το σύντομο οδηγό εγκατάστασης θα το δεις

Σου στέλνω φοτο

Λες να δεκτω να αλλαξω το router θα ειναι καλυτερο 

αν δεν πληρωσεις κατι διαφορα δοκιμασε και το αλλο ρουτερ να δουμε αν θα παιξει.αν κανει παλι τα ιδια ανεφερε το προβλημα και ζητα να διακοψεις αλλα χωρις να πληρωσειςκαποιο προστιμο για προωρη διακοπη.και υπομονη μεχρι φεβρουαριου να πας σε καμια εταιρεια με tdm

Τελικά τι να κάνω το πρόβλημα τώρα είναι πολύ έντονο έχω αλλάξει όλα τα καλώδια μπροστά μόνο σε 1 2 κλήσεις τώρα είναι πια μόνιμο λέω να κάνω νέα αίτηση σε άλλη εταιρεία και αυτό να το ακυρώσω η να το αφήσω απλήρωτο ώστε να κοπεί

Μην το αφησεις απληρωτο γιατι καποια στιγμη θα ερθει ειδοποιηση απο δικηγορικο γραφειο.μιλα με τον παροχο να φερουν το αλλο ρουτερ και αν και με αυτο δεν παιζει ζητα διακοπη οπως σου ειπα πιο πανω.αλλα μην φυγεις ετσι χυμα διοτι θα σου πουν να πληρωσεις καποιο προστιμο πχ 70 ευρω για την διακοπη πριν τον φεβρουαριο που κλεινεις χρονο.αν πεις για διακοπη ισως ξαναστειλουν τεχνικο να τσεκαρει οτι αλλο μπορει να τσεκαρει μπας και παιξεις και δεν σε χασουν και απο πελατη.για αυτο και μαλλον σου ειπαν για αλλο ρουτερ να σου δωσουν για να μην διακοψεις.λογικα το μεγαλο gennet θα ειναι πχ 45402  35402 ή κανα 45800.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τοτε ζητα να γινει διακοπη εφοσον δεν μπορουν να σου λυσουν το προβλημα  για να μην χρεωθεις τα 148 ευρω.αναλογως τον παροχο και το τελος διακοπης ειναι διαφορετικο.καποιοι σου λενε πχ 70 ευρω οποτε και να διακοψεις .αλλοι σου λενε πληρωνεις τους επομενους μηνες που θα πληρωνες αν δεν εφευγες.αλλοι το πανε αναλογικα.πχ ενα μηνα σπας το συμβολαιο δινεις λεμε τωρα 20 ευρω δυο μηνες 30 ευρω 30 μηνες 40 ευρω και παει λεγοντας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιμενε περιμενε.εχεις ενα προβλημα που δεν μπορου ννα το φτιαξουν και η απαντηση ποια ειναι?οτι δεν μπορουμε να το φτιαξουμε αλλα και εσυ δεν φευγεις?για στειλε ενα περιποιημενο email οτι ή θα δωθει λυση ή διακοπτω με κοινοποιηση εεττ οτι δεν μπορει να φτιαχτει το προβλημα να δουμε τι θα πουμε.αν δεν μπορουν να το φτιαξουν πες οκ το δεχομαι τοτε οκ αφηνεις τον αλλον να φυγει χωρις να πληρωσει.αλλο ρουτερ δεν μπορεις να βαλεις που να μην ειναι του παροχου.δεν θα σου δωσουν ποτε τα στοιχεια της τηλεφωνιας για να την σεταρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκει απλα στελνεις εεττ και παει και σε αυτους.δεν ειμαι φαν αυτης της λυσης αλλα εφοσον δεν εχουν κατι αλλο να προτεινουν μετα πας εκει.θα απαντησουν υποχρεωτικα γιατι γενικα ο παροχος οταν εχει καταγγελια απο eett του κοβονται λιγο τα ποδια και πρεπει να απαντησουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουτε εγω ειμαι του στυλ να φτανουμε εκει.ειμαι και εγω του στυλ οκ παιδια ας κανουμε δοκιμες δεν πειραζει συμβαινουν αυτα δεχομαι και οτι μπορει να μην μπορουν να το λυσουν για 1002 λογους αλλα δεν δεχομαι απο την στιγμη που δεν μπορεις να το λυσεις και δεν εχεις να μου προτεινεις αλλη λυση να μου λες οτι δεν μπορω να φυγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...