Προς το περιεχόμενο

Windows 10: Διαθέσιμα για κατέβασμα από σήμερα και σε ISO μορφή


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 699
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

νομίζω,

Από οτι λεει εδω, η 1η εγκατασταση πρεπει να ειναι upgrade απο 7 ή 8.  This is a MUST.

 

Μετα το upgrade, όποιαδηποπτε στιγμη θελεις να κανεις καθαρη εγκατασταση, δεν χρειαζεται σειριακος αριθμος

 

Απλα εγκαθιστας και το βρισκει μονο του οτι καποπια στιγμη εκανες νομιμο upgrade.

 

 

How to perform cleant installation of windows:

 

If you upgraded to Windows 10 on this PC by taking advantage of the free upgrade offer and successfully activated Windows 10 on this PC in the past, you won't have a Windows 10 product key, and you can skip the product key page by selecting the Skip button. Your PC will activate online automatically so long as the same edition of Windows 10 was successfully activated on this PC by using the free Windows 10 upgrade offer.

 

http://windows.microsoft.com/el-gr/windows-10/media-creation-tool-install?ocid=ms_wol_win10

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω οτι υπάρχει λόγος να "τρέξει" κάποιος να τα κατεβάσει, να προλάβει, να τα κάνει εγκατάσταση/αναβάθμιση κτλ/κτλ...
Δεν είναι Guild 1st Achiv./ Realm 1st!!!

Ψυχραιμία!

...ή να το πω και αλλιώς

2uoga36.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά απαντήστε μου σας παρακαλώ σε μια ερώτησή :

Αν γινει αναβαθμιση θα γινει ταυτοχρονα και φορματ στον υπολογιστη? θα χαθουν Όλα τα αρχεια Μου?ξέρει κάποιος;

Δεν θα γινει format θα δημιουργήσει ενα αρχειο windows.old στο hard drive που εκει θα εχει ολα τα παλια αρχεια σου το εχω δοκιμασει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα θελες να με βοηθησεις ?

Βρε συ Μητσάκο...εξήγησε μου παλικάρι μου...τι θα κερδίσεις εάν τα βάλεις ΤΩΡΑ...σήμερα...αυτή την στιγμή...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...