Προς το περιεχόμενο

Windows 10: Διαθέσιμα για κατέβασμα από σήμερα και σε ISO μορφή


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

προς το παρον δεν υπαρχει μεμονωμενο iso για να κανεις εγκασταση.

η κανεις το upgrade μεσα απο το windows update, η κατεβαζεις το tool για να φτιαξεις το δικο σου iso.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια καλησπερα....που ειναι για κατεβασμα τα windows 10?

γιατι εγω βλεπω μονο download the tool? 

 

 

ε κατέβασε το tool τρέξτο και σου έχει επιλογή αν θέλεις να κάνεις αναβάθμιση στα υπάρχοντα win η να σου κατεβάσει το iso για clean install.

 

 

edit με προλαβαν οι συμφορουμιτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσα από το tool έχει να επιλέξω windows 10 home και windows 10 home N πια η διαφορα πια να κατεβάσω?

Πρέπει να έχει windows media player

 

Εγώ κατέβασα τα windows 10 pro χωρίς το N

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην πέσετε να με φάτε με ηθικολογίες, το ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ Π@ΥΣΤΙΑ, αλλά πρέπει να ρωτήσω ... :P
Έχω από τον θείο τα Windows 7 ultimate 64bit (sp1) τα οποία είναι ενεργοποιημένα με το utility του daz / wind@ws l@ader!
Μου έχει βγάλει στο windows update την αναβάθμιση σε 10 (2.699 ΜΒ)! Αν το προχωρήσω θα γίνει κάτι ή θα μου βγάλει καμιά τελική σελίδα .... τον π@ύλο, την πάτησες??? :P
Ζητάει κάποιο κλειδί μετά την αναβάθμιση?
Όποιος το τόλμησε και κατέληξε κάπου, ας ενημερώσει!
Όποιος θέλει να μου κάνει κήρυγμα ή να με βρίσει ας το κάνει με pm, δεσμεύομαι να μην απαντήσω σε οτιδήποτε μου πείτε! :P :p :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην πέσετε να με φάτε με ηθικολογίες, το ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ Π@ΥΣΤΙΑ, αλλά πρέπει να ρωτήσω ... :P

Έχω από τον θείο τα Windows 7 ultimate 64bit (sp1) τα οποία είναι ενεργοποιημένα με το utility του daz / wind@ws l@ader!

Μου έχει βγάλει στο windows update την αναβάθμιση σε 10 (2.699 ΜΒ)! Αν το προχωρήσω θα γίνει κάτι ή θα μου βγάλει καμιά τελική σελίδα .... τον π@ύλο, την πάτησες??? :P

Ζητάει κάποιο κλειδί μετά την αναβάθμιση?

Όποιος το τόλμησε και κατέληξε κάπου, ας ενημερώσει!

Όποιος θέλει να μου κάνει κήρυγμα ή να με βρίσει ας το κάνει με pm, δεσμεύομαι να μην απαντήσω σε οτιδήποτε μου πείτε! :P :P :P

θα ζητήσει το cdkey στην εγκατάσταση και εφόσον ο θείος δεν έχει να στο δώσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε κατέβασε το tool τρέξτο και σου έχει επιλογή αν θέλεις να κάνεις αναβάθμιση στα υπάρχοντα win η να σου κατεβάσει το iso για clean install.

 

 

edit με προλαβαν οι συμφορουμιτες.

 κατεβάζω το tool σε usb και εδώ και 20 λεπτά είμαι στο 2%. Τι συμβαίνει; πράγματι αργεί τόσο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παραπάνω "utility" που λέω αν το πατήσεις σου δείχνει κανονικότατα cd key που έχει περάσει στα windows! Εξάλλου οι επίσημες αναβαθμίσεις του λειτουργικού γίνονται κανονικά τόσα χρόνια!

Αν βάλω αυτό το Key?
(Τέλος πάντων, θα κάνω ένα back up κάποια στιγμή και θα το τολμήσω! Αν κάποιος το κάνει νωρίτερα ας ενημερώσει!)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα αγορασει με την προσφορα τν 30ε τα win8 και τα ειχα βαλει για λιγο σε ενα pc αλλα τα εβγαλα

Μπορω να παρω τα 10 και να τα βαλω σε νεα εγκατασταση σε αλλο pc?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...