Προς το περιεχόμενο

Windows 10: Διαθέσιμα για κατέβασμα από σήμερα και σε ISO μορφή


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορώ να κάνω τίποτα στο surface pro 2 να δει το update? Mεχρι στιγμής όσες φορες και αν κοίταξα στο windows update δεν βλέπω τίποτα. Το rooter όμως φαίνεται να κατεβάζει κάτι.. Πως μπορώ να ελέγξω ότι είναι το update?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ να κάνω τίποτα στο surface pro 2 να δει το update? Mεχρι στιγμής όσες φορες και αν κοίταξα στο windows update δεν βλέπω τίποτα. Το rooter όμως φαίνεται να κατεβάζει κάτι.. Πως μπορώ να ελέγξω ότι είναι το update?

 

Από το command prompt δοκίμασε την εντολή

wuauclt.exe/updatenow

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 κατεβάζω το tool σε usb και εδώ και 20 λεπτά είμαι στο 2%. Τι συμβαίνει; πράγματι αργεί τόσο;

εμενα το κατεβασε σε 3 τεταρτα..τι να σου πω μπορει να ειναι πιτα οι σερβερς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα win7 (sp1), το πρωί πηγαίνοντας πάνω στο tray icon έλεγε "λήψη win10". Όμως στο win update είχε μια άλλη ενημέρωση ασφαλείας για τα win7. Έκανα αυτήν την ενημέρωση ασφαλείας + επανεκκίνηση αμέσως μετά και ξαφνικά χάθηκαν τα πάντα σε σχέση με το update των win10 - και το tray icon και δεν έχει και διαθέσιμη ενημέρωση στο win update για τα win10....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την RTM(10240) εδω και καμιά βδομάδα νταξ δεν ξετρελάθηκα,τα border less παράθυρα ειναι λιγο fail!
Btw o Edge ειναι μακράν ανώτερος του ΙΕ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα για να καταλάβω το ISO μπήκε σήμερα και είναι η ίδια ακριβώς έκδοση με αυτή που θα πάρουμε εαν κάνουμε το update απλώς για Clean Install. Να προχωρήσουμε άφοβα δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την RTM(10240) εδω και καμιά βδομάδα νταξ δεν ξετρελάθηκα,τα border less παράθυρα ειναι λιγο fail!

Btw o Edge ειναι μακράν ανώτερος του ΙΕ!

γιατι ειναι RTM!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την RTM(10240) εδω και καμιά βδομάδα νταξ δεν ξετρελάθηκα,τα border less παράθυρα ειναι λιγο fail!

Btw o Edge ειναι μακράν ανώτερος του ΙΕ!

Του IE ειναι σίγουρα. Το θέμα είναι να φτάνει τις επιδόσεις Chrome & Mozilla!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Με το clean install δεν δέχεται το κλείδι. Πρέπει απαραίτητα να γίνει αναβάθμιση πάνω από 7/8.1 για να ενεργοποιηθούν για πρώτη φορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω κατεβασει το ISO με το Tool , ξεκινησα clean install και στο serial key Σταδιο δεν μου δεχεται το CD Key των αυθεντικων windows 7, γιατι? αν μπορει ας βοηθησει καποιος. !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια ερώτηση, έχει κάνει κανείς την διαδικασία από το ISO? (χωρίς να έχει κάνει την 'κλασσική' αναβάθμιση πρώτα); Λειτουργεί κανονικά αρκεί να βάλεις το κλειδί του 7/8.1 ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...