Προς το περιεχόμενο

Η Samsung θα μειώσει τις τιμές των Galaxy S6 και Galaxy S6 edge εξαιτίας των χαμηλών πωλήσεων


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

η δε apple το οτι απευθυνεται σε fashion victims ανεκαθεν το ξεραμε.αλλα ναχουμε κ τα ιδια φαινομενα σε android συσκευες ειναι κριμα.

 

Νομίζω ότι έπειτα από 8 χρόνια κυκλοφορίας των iPhone ο όρος Fashion Victim δεν στέκει. Δεν υπάρχει μόδα που να διαρκεί 8 χρόνια. Από την άλλη η αυτοκρατορία της Samsung που αρχίζει να φθήνει και κράτησε 2-3 χρόνια, πιο πολύ στέκει να χαρακτηριστεί ως μόδα.

 

Μήπως τελικά άλλοι ήταν τα Fashion Victims;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 163
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ειναι που ανακοινωναν οτι θα εκαναν ρεκορ πωλησεων εβερ

 

παντα μ αρεσει να διαβαζω τετοιες μουφες ανακοινωσεις απο κολοσσους κ να κοζαρω οσους ψαρωνουν με τετοιες φιφες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχας εγω εχω I phone

Αυτη η λογικη που οποιος εχει I phone το κανει για να πηδηξει η το κανει για να το παιξει καποιος με ξεπερναει...

Δεν το καταλαβαινω. Εχεις ενα αυτοκινητο px ενα audi πολυ καλο και ολα good. Αν μπορουσες ομως και σου αρεσαν τα αμαξια θα ερπαιρνες μια porse για παραδειγμα. Ετσι ειναι και με τα ακριβα κινητα ειτε apple ειτε οτιδηποτε.

Τα κινητα της apple αντικειμενικα δεν αξιζουν τοσα λεφτα οσα κοστιζουν.Θα μπορουσαν να ειναι πιο χαμηλα οι τιμες ανετα 100-150 ευρω. Παρολα αυτα  εχουν ωραιο (για εμενα παντα) λογισμικο , γρηγορο(σε αυτο αντιρηση δεν υπαρχει) και ειναι και smooth.

Επισης η ποιοτητα κατασκευη ειναι πολυ καλη ( οκ και στο s6-s6edge ειναι οπως και σε καποια htc ειναι καλη).

 

θα απλα  ηθελα πριν εκφραζουμε αποψεις να εχουμε κανει χρηση των κινητων που κατηγορουμε.

 

Y.Γ. Σοβαρα υπαρχει ανθρωπος που θα ριξει γκομενα επειδη εχει iphone??????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Knox, bloatware, νέες εκδόσεος android μετά απο κανέναν χρόνο κ εάν, χαμηλή ποιότητα κατασκευής του micro usb port, και τιμές που πλησιάζουν τα overpriced iphones... Ναι, ποιός το περίμενε? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί πηδαω με την αξία μου οχι για το κινητό μου.

Εχεις οντως καποιον στο περιβαλλον σου που πηδαει για το κινητο του?(τραγικο) η μηπως το λες ετσι επειδη ετσι γραφουν στα φορουμ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης περα απο mid range ειναι λογικό ο άλλος που έχει s4 πχ και δεν εχει λόξα να πηγαινε να πάρει κινητό άλλο,είναι απλό δεν το χρειάζεται,δηλαδή αν θες κανά mail κανα youtube,browsing και mobile internet σε ικανοποιητικα επίπεδα,facebook κλπ γιατί να αλλάξεις ενα flaghship του 13?Δηλαδή και κανά παιχνιδι να θες για πιο λόγο?Επίσης οι τιμες της samsung είναι απαράδεκτες δε πα να χει ότι θέλεις ας καταλάβει ότι δεν είναι apple αν θέλει να γίνει δεν θα τα καταφέρει με λογισμικό android και το εκνευριστικό touchwiz,τι φταίει τι φταίει οτι το κόσμο δεν το νοιαζει εφόσον δεν έχει πρόβλημα με ενα κινητό που πήρε πριν 2 χρόνια η αγορα αυτών που πέρνουμε κινητό και το αλλάζουμε γιατι είμαστε καυ...μένοι να περνάμε άλλες rom κλπ είναι μικρή και είναι λογικό,καθε χρόνο καινούριο κινητό δε γίνεται και νομίζω είναι γενικότερη τάση και λόγω χρημάτων ο άλλος το σκέφτεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις οντως καποιον στο περιβαλλον σου που πηδαει για το κινητο του?(τραγικο) η μηπως το λες ετσι επειδη ετσι γραφουν στα φορουμ.

 

Έτσι δίνουν και το βλέπω πως φέρονται και τα μοστραρουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι δίνουν και το βλέπω πως φέρονται και τα μοστραρουν

Nαι οκ δεν διαφωνω απλα λεω οτι προφανως δεν το αγοραζουν ολοι για τον ιδιο λογο...

Και μου φαινεται απιθανο να ριξει γκομενα καποιος επειδη εχει I phone..... (sorry για το off topic).

 

Ξερουμε ποσο περιπου θα ριξει τις τιμες η Samsung?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι οκ δεν διαφωνω απλα λεω οτι προφανως δεν το αγοραζουν ολοι για τον ιδιο λογο...

Και μου φαινεται απιθανο να ριξει γκομενα καποιος επειδη εχει I phone..... (sorry για το off topic).

 

Ξερουμε ποσο περιπου θα ριξει τις τιμες η Samsung?

 

Λίγες είναι αυτές που κοιτουν τη τσέπη?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί ρε φίλε τι είναι η apple? Απλό κινητό με χαρακτηριστικά στασιμα εδώ και χρόνια και η μόνη καινοτομία της η μεγαλύτερη οθόνη. Το s6 edge κοστίζει περισσότερο στη κατασκευή αποτι το iphone 6 plus. Την samsung δεν την έφαγε η τιμή αλλά το ότι έχει γεμίσει ο κόσμος με κλαρινογαμπρους που πιστεύουν ότι αν πάρουν

iphone θα πηδήξουν.

Που να δεις τι γίνετε αν έχεις και iPad η παρτουζα είναι σίγουρη σε καθημερινη βάση.

 

Η Samsung πάει από το κακό στο χειρότερο. Δεν είναι εποχές galaxy s2/note 2 μέχρι το s4 που έπαιζε μόνη και είχε καλές τιμές. Αν συνεχίσει με αυτό το ρυθμο σε λίγα χρόνια θα εξαφανιστεί από την αγορά κινητών. Ο κόσμος άρχισε να ξυπνάει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...