Προς το περιεχόμενο

Lucifer TV Series


Daemonos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 266
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Τελος απο μενα η σειρα μιας και ειδα χτες και το τελευταιο επεισοδιο.

 

Το πρωτελευταιο επεισοδιο ηταν καλουτσικο(για τα δεδομενα της σειρας παντα)και το τελευταιο επεισοδιο,οταν ειδα προηγουμενως πριν το δω υψηλη βαθμολογια στο imdb μου εκανε εντυπωση για το αν οντως ηταν τοσο καλο.

 

Μακραν το καλυτερο επεισοδιο της σειρας το τελευταιο(ολως τυχαιως χωρις να πρεπει να λυσουν καποια οπως τις αλλες υποθεσεις),το ολο σκηνικο με τα αδελφια δεν μπορω να πω οτι με ξετρελανε κιολας.Βεβαια πεταχτηκε η τελευταια ατακα στο στο τελευταιο λεπτο που σιγουρα για οσους δεν εχουν διαβασει τα comic(αλλα και να μην εχει διαβασει καποιος τα comic)για να ξερει τι παιζει,σιγουρα αφηνει ενα μεγαλο WTF για την επομενη season.


Ανανεώθηκε Η Μλκια;
Δεν έχει με τι να ασχοληθεί ο χαζομπρουκχαιμερ φαίνεται

παραδοξως στο εξωτερικο εχει αρκετα καλη τηλεθεαση αλλα και τα νουμερα στο imdb αν και δεν εχει παρα πολλους ψηφους ειναι αρκετα υψηλα http://www.imdb.com/title/tt4052886/eprate?ref_=tt_eps_rhs_sm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν κατάλαβα ποια είναι

 

 

η μάνα τους.

 

 

 

Μπορεί κάποιος, έστω σε σποιλερ, να μου πει τι παίζει;

 

Τελικά, μιας και τελείωσε η πρώτη σεζόν, μπορώ να πω ότι μου άρεσε, ήταν μια χαλαρή σειρουλα, και θα συνεχίσω να τη βλέπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Άντε να έλεγε η Mazikeen ότι δραπέτευσε η μαμα (aka Lilith) να το καταλάβω, αλλά ο Lucifer? Και να την φοβάται κιόλας ffs?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

season premiere είχαμε σήμερα...

 

...αφού με χαλάει γιατί το βλέπω ακόμα? :(

Για τον ιδιο λογο που εβαλα και γω να κατεβει το πρωτο επεισοδιο της 2ης :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά κ εγώ το είδα αλλα είναι απο τις σειρές που δεν τις παίρνω στα σοβαρά , δηλαδή το κόβω να κρατάω επεισόδια καβάτζες για ώρες ξηρασίας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εκατσα να το δω μηπως και το πανε διαφορετικα φετος,αλλα δυστυχως στο ιδιο εργο θεατες,παλι εκει λυνοντας αστυνομικες υποθεσεις..

Αν ηλπιζες να δεις Supernatural νουμερο 2 τοτε ναι επεσες εξω.

 

Το λεει αλλωστε και το storyline http://www.imdb.com/title/tt4052886/?ref_=nv_sr_1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Κάμποσοι ήλπιζαν να δουν κάτι από το comic, so far αυτό που έχουν κρατήσει ίδιο είναι 3 ονόματα και τπτ άλλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...