Προς το περιεχόμενο

Lucifer TV Series


Daemonos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω παντως την συνεχιζω(μην εχοντας βεβαια μεγαλες προσδοκιες)κυριως λογω

1)13επεισοδιων και οχι 22-23 οπως οι περισσοτερες σειρες

2)Λογω της milf μητερας που βρηκαν να βαλουν  :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια αυτα για τις milf τα λενε νωρις! :fear: Και εγω απο τα καπως αρνητικα σχολια δεν την ειχα αρχισει την δευτερη σεζον.

http://www.imdb.com/name/nm1065454/?ref_=tt_cl_t6

 

Στην δευτερη season μπηκε και η http://www.imdb.com/name/nm0305083/?ref_=tt_cl_t7 απο την προηγουμενη σειρα του Dexter.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

 

Τι εννοει στην 2η σεζον-4ο επεισοδιο ο αμεναντιλ οταν λεει πως ο λουσιφερ εκανε ανταλλαγη για τη ζωη της χλοης?? Ποτε εγινε αυτο και δεν το θυμαμαι? :mellow:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τι εννοει στην 2η σεζον-4ο επεισοδιο ο αμεναντιλ οταν λεει πως ο λουσιφερ εκανε ανταλλαγη για τη ζωη της χλοης?? Ποτε εγινε αυτο και δεν το θυμαμαι? :mellow:

 

 

 

 

Στο τελευταίο επεισόδιο της 1 season ουσιαστικά εννοεί αν ο lucifer εκεί πέθαινε και επέστρεφε στην κόλαση την χλόη θα την σκότωνε ο malcolm και έτσι ο θεός του χάρισε την ζωή και έτσι αυτός έσωσε την χλοη

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Στο τελευταίο επεισόδιο της 1 season ουσιαστικά εννοεί αν ο lucifer εκεί πέθαινε και επέστρεφε στην κόλαση την χλόη θα την σκότωνε ο malcolm και έτσι ο θεός του χάρισε την ζωή και έτσι αυτός έσωσε την χλοη

 

 

Αχα..δεν το θυμομουν καν αυτο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

οταν ειδα εναν συγκεκριμενο ηθοποιο των sopranos που το ειδα και λιγο προσφατα ψιλοχαλαστηκα, κατι μου λεει οτι πεφτει πεινα για μερικους ηθοποιους και ας ειχανε μπει σε τουμπανες σειρες καποτε.

 

Περα απο αυτο παιδια μην το βλεπετε τοσο χαλια και οι trash σειρες τυπου lucifer arrow κτλπ ειναι για καποιες ωρες. Ειναι χρησιμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Why? Αφού έτσι κι αλλιώς δεν έχει καμία σχέση με το comic. Ότι θέλουν γράφουν για συνέχεια μετά από αυτή τη season...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

80% ντετεκτιβικη σειρα την εχουν κανει ουτως ή αλλως και 20% supernatural(μη χεσω).Χαρη στο πρωτο κομματι οντως μπορουν να την τραβηξουν οσο θελουν,πετανε και 2-3αγγελους και να πως μπορουν να φτασουν και τις 4 και 5season ανετα.

 

Δεν την θεωρω κακη σειρα αλλα ουτε και πολυ καλη.Καπου στην μεση ειναι ή προσπαθει να ειναι. Τωρα για την μαμα στα προηγουμενα επεισοδια δεν με ενοχλουσε τοσο που υπηρχε αλλα στο τελευταιο ειδικα(σοβαρα τωρα κοιμηθηκε με τον αλλον?)επιασε πατο χαζομαρας(δεδομενου τι ρολο υποτιθεται βαραει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως πως γίνεται να πάνε να δείξουν ένα επεισόδιο που έχει σχέση με την main ιστορία της σειράς και πετάνε και έναν άκυρο φόνο  και  καταφέρνουν τα ενώνουν μεταξύ τους μεγάλη μ@λ@κια άσε ένα επεισόδιο χωρίς φόνο

που στο κάτω κάτω στο τέλος του επεισοδίου δεν μας μένουν καν τα ονόματα που μπλέχτηκαν στον φόνο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα τα πρωτα 3, μου ψιλοαρεσε, τα κομικ δε τα εχω διαβασει αν και ηθελα εδω και καιρο, ειναι πολυ αναλαφρη σειρα, γενικα περασε ωραια ο χρονος μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως την συνεχιζω(μην εχοντας βεβαια μεγαλες προσδοκιες)κυριως λογω

1)13επεισοδιων και οχι 22-23 οπως οι περισσοτερες σειρες

2)Λογω της milf μητερας που βρηκαν να βαλουν  :devil:

 

Για την season 2 παράγγειλαν άλλα 9 επεισόδια, οπότε θα έχει ολόκληρο κύκλο με 22.

Η season 1 βγήκε  βγήκε στα μισά της τηλεοπτικής περιόδου, γι αυτό είχαν παραγγείλει μόνο 13.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...