Προς το περιεχόμενο

Divinity: Original Sin 2


Despotas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα μετά το τελευταίο patch μου πετάει στα ξαφνικά DX Error: Hardware device not installed. Χωρίς προειδοποίηση, χωρίς τίποτα.

 

Stutter δεν έχω με Q9550, 8GB Ram & RX480. Υπάρχει περίπτωση να είναι θέμα της Nvidia;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 409
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ενώ έχω διαβάσει αρκετό κόσμο που έχει θέμα δεν βρήκα καμια λύση. Δεν δοκίμασα να πειράξω maximum prerendered frames μπας και γίνει κάτι. Τουλάχιστον το restart με SSD παίρνει 10 secs οποτε μικρό το κακό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα δεν βγηκε το παιχνιδι...εννοειται δεν θα πεσει η τιμη..

 

Αν δεν τα πήγαινε καλά, πολύ εύκολα θα έπεφτε η τιμή και πολύ σύντομα από την έναρξη κυκλοφορίας του. Σε πωλήσεις τα πάει περίφημα οπότε μάλλον δεν προβλέπεται σύντομα γενναιόδωρη μείωση στην τιμή του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αγόρασα αυθεντικό γιατί πραγματικά θέλω να ενισχύσω τους developers για την δουλειά που έχουν κάνει. Πολύ απολαυστικό το παιχνίδι μέχρι στιγμής και ενδιαφέρουσες οι αλλαγές από το ένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν τα πήγαινε καλά, πολύ εύκολα θα έπεφτε η τιμή και πολύ σύντομα από την έναρξη κυκλοφορίας του. Σε πωλήσεις τα πάει περίφημα οπότε μάλλον δεν προβλέπεται σύντομα γενναιόδωρη μείωση στην τιμή του.

 

Mόλις κοίταξα το Steam Spy και από τις 500.000 πωλήσεις την πρώτη εβδομάδα έχει ανέβει στο 1.000.000. Καθόλου άσχημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα καλά παιχνίδια αξίζουν να επιβραβεύονται. Καλή η πειρατεία αλλά με συνείδηση. Όσο οξύμωρο κι αν ακούγεται. Για μένα το παιχνίδι ίσως ξενίσει καινούργιους στο είδος παίκτες με τον χειρισμό του αλλά πραγματικά η κάθε μάχη νιώθεις ότι σε επιβραβεύει που κατάφερες να κερδίσεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο χειρισμός δεν είναι πρόβλημα, το πρόβλημα του game είναι η έλλειψη σωστού tutorial imho.

Ναι, το θέτεις καλύτερα. Πάντως τις πωλήσεις τις πέτυχε ενώ και το kickstarter ήταν απόλυτα επιτυχές. Νομίζω ότι έχουμε πολλά να δούμε από το συγκεκριμένο studio που απέδειξε για άλλη μια φορά όπως και η CD-Project ότι τα καλά παιχνίδια επιβραβεύονται. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά δεν είμαι καθόλου fan του isometric rpg αλλα το συγκεκριμένο είναι όντως πολύ καλο. Το πρώτο παίζεται άραγε όταν έχεις ήδη παίξει το δεύτερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά δεν είμαι καθόλου fan του isometric rpg αλλα το συγκεκριμένο είναι όντως πολύ καλο. Το πρώτο παίζεται άραγε όταν έχεις ήδη παίξει το δεύτερο?

Ενοειται!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου πηρε ενα μηνα και κατι αλλα τα καταφερα και το τελειωσα,δυστυχως παιζοντας μονο τα σκ βγηκα εκτως κλιματος και δε το απολαυσα και πολυ,τα τελευταια chapters τα πηγα λιγο τεζα,γενικα ειχα μια αισθηση οτι το DOS 2 ηταν οτι δε προλαβαν να κανουν στο 1,αυτο φυσικα δεν αναιρει οτι κατα τη γνωμη μου ειναι ανετα στα κορυφαια RPG της δεκαετιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τελευταίο patch πρέπει να έφτιαξε το stutter, επίσης το lucky charm τώρα γίνετε share και υπάρχει επιλογή να κλείσεις να βάζει αυτόματα πράγματα στο hotbar :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...