Προς το περιεχόμενο

iPhone 6s και iPhone 6s Plus με 3D Touch και προηγμένη κάμερα 12MP


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για πες παράδειγμα..

 

Και ο περισσότερος χρόνος πχ για ένα refresh ποσος είναι? 1 δευτερο? 2??

Δεν καταλαβες,δεν ειναι μόνο θέμα χρόνου,ειναι κ θέμα λειτουργικότητας.Δεν θα ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ να λειτουργήσεις προγραμματα οπως το Tasker στο Ios παρα μονο στο android.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 677
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πέρα από την πλάκα τώρα, δεν κάνουν reload οι εφαρμογές μου, ούτε το safari σε 5s με iOS 8.4.1.

Αν κάνει στους άλλους, ίσως είμαι τυχερός, τι να πω!

 

ΥΓ. Για ένα OCD ζούμε. Και η μπλούζα στην απλώστρα, πρέπει να έχει ίδιο χρώμα μανταλάκια. :P

το ίδιο θα πω και εγώ με εσένα φίλε μου. όσες συσκευές έχω πιάσει άλλα και από την δίκη μου, δεν κάνουν reload

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

ΥΓ. Για ένα OCD ζούμε. Και η μπλούζα στην απλώστρα, πρέπει να έχει ίδιο χρώμα μανταλάκια. :P

χαχαχαχαχ,σε νιώθω.

Οχι με το συγκεκριμένο,αλλα γενικότερα : P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που με εντυπωσιάζει δεν είναι το κινητό, αλλά το πως εσύ καταφέρνεις να παρακολουθείς ταυτόχρονα όλα αυτά που αναφέρεις.

 

Χωρίς πλάκα τώρα, δεν έχω διαβάσει πιο μη ρεαλιστική χρήση συσκευής. Δείχνει περίτρανα πόσο άχρηστο είναι το "πραγματικό" multitasking σε μια οθόνη κινητού τηλεφώνου και καλά κάνει η Apple που δείνει προτεραιότητα στο πόσο smooth τρέχουν αυτά που πραγματικά χρησιμοποιείς και όχι σε τέτοιες βλακείες.

Δεν δινω τοσα χρηματα για facebook,viber και σερφαρισμα βλεπεις(μπορουσα και με συσκευη των 250 ευρω)...ξερω οτι σε σοκαρει αλλα μαλλον καιρος ειναι να πιασεις και εσυ καποιο android διοτι με το παναρχαιο ios ξαφνικα σοκαρεστε οταν ανθρωπος κανει 3-4 δουλειες ταυτοχρονα.

Και ναι μπορω να κανω περισσοτερα αν θελεις.Ολοι δεν εχουμε τις ιδιες ικανοτητες.

Επισης πιασε ενα κινητο με οθονη 2κ και οχι 720p να δεις ποση λεπτομερεια μπορει να διακρινει το ανθρωπινο ματι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

500 σχόλια και ανάθεμα αν τα 100 δεν έχουν να κάνουν με το ποιος την έχει μεγαλύτερη... Είμαι λίγους μήνες χρήστης του insomnia και έχω ήδη κουραστεί ννα "διαβάζω" τα ίδια και τα ίδια σε κάθε θέμα... Εσείς που τα γράφετε κιόλας? Όχι?
πιο πολυ τους νοιάζουν τα χαρακτηριστικά ενός κινητού και οι διαμάχες για το ποιος έχει το καλύτερο κινητό παρά η κατάσταση που επικρατεί στη χώρα μας και σε όλο τον κόσμο γενικότερα.Aποβλάκωcic...
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε άσε την οθόνη. Εσύ τα κάνεις όλα αυτά που περιέγραψε ταυτόχρονα??

 

 

Οταν μιλάμε για multitasking,αυτο περιορίζεται μόνο στα οσα χωράνε στην οθόνη?

Αντε καλά.

Σου απαντησε.

Οταν σερφαρεις και βλεπεις ταινια ταυτοχρονα το youtube πρεπει να το βλεπεις για να ακους μουσικη;φυσικα και οχι.

Τι σε προβληματιζει λοιπον και αναρωτιεσαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου απαντησε.

Οταν σερφαρεις και βλεπεις ταινια ταυτοχρονα το youtube πρεπει να το βλεπεις για να ακους μουσικη;φυσικα και οχι.

Τι σε προβληματιζει λοιπον και αναρωτιεσαι;

Δεν τα πας καλα με τον εντοπισμο της ειρωνίας στο post μου,μαλλον.

 

Ηιnt: Συμφωνω μαζι σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσημο! Ο MKBHD επιβεβαίωσε 2GB RAM!

Εχεις δικιο και τουλαχιστον αυτο ειναι θετικοτατο βημα.

Ο ΜΚΒΗD ανεβαζει ωραια reviews εδω και χρονια.

Ειναι ενας απο 3-4 ατομα που συνηθως παρακολουθω για επιλογη αλλα και ενημερωση smarts.

Ολος παραδοξως ολα τα κινητα οτι ιντσες και να εχουν στο χερι του μοιαζει σαν 4 ιντσες!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα το θεμα μου με τις αλλες εταιρειες ειναι οτι αν παω να παρω σημερα μια ναυαρχιδα θα ξενερωσω σε 2-3 μηνες που ι ιδια εταιρεια θα βγαλει κατι καινουργιο και η αξια του παλιου θα πεσει 200 ευρω.πχ οσοι πηρατε s6 edge πριν τρεις μηνες δεν ξενερωσατε με το plus?πηρα τον οκτωμβρη iphone 6 729 euro τωρα το πουλαω 500 ..αν επερνα s5 τοτε; Ή lg g4??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα το θεμα μου με τις αλλες εταιρειες ειναι οτι αν παω να παρω σημερα μια ναυαρχιδα θα ξενερωσω σε 2-3 μηνες που ι ιδια εταιρεια θα βγαλει κατι καινουργιο και η αξια του παλιου θα πεσει 200 ευρω.πχ οσοι πηρατε s6 edge πριν τρεις μηνες δεν ξενερωσατε με το plus?πηρα τον οκτωμβρη iphone 6 729 euro τωρα το πουλαω 500 ..αν επερνα s5 τοτε; Ή lg g4??

Αυτο που περιγραφεις δεν εχει σχεση με τις εταιρειες αλλα το λειτουργικο.

Οταν το android μπαινει σε πολλους κατασκευαστες και υπαρχουν πολλοι οι τιμες πεφτουν λογω ανταγωνισμου ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΕΣ.

Η apple Μονη της ειναι και θεριζει οσο θελει χωρις αυτο να σημαινει οτι οι συσκευες της το αξιζουν ιδιαιτερα τα μοντελα προηγουμενου ετους.

Εγω οταν παιρνω android το κραταω 3-4 χρονια ισως και παραπανω.

Δεν το παιρνω με την λογικη οτι του χρονου θα το πουλησω.

Επισης ποσο καλο ειναι να σου αρεσει π.χ το s6 edge+ που τωρα εχει 700-800+ και του χρονου να το παρεις 450-500;

 

Eπιτρεπεται 2 μοντελα παλαιο κινητο να εχει 550 ευρω και μαλιστα 16gb; :P

http://www.skroutz.gr/s/3783654/Apple-iPhone-5S-16GB.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που περιγραφεις δεν εχει σχεση με τις εταιρειες αλλα το λειτουργικο.

Οταν το android μπαινει σε πολλους κατασκευαστες και υπαρχουν πολλοι οι τιμες πεφτουν λογω ανταγωνισμου ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΕΣ.

Η apple Μονη της ειναι και θεριζει οσο θελει χωρις αυτο να σημαινει οτι οι συσκευες της το αξιζουν ιδιαιτερα τα μοντελα προηγουμενου ετους.

Εγω οταν παιρνω android το κραταω 3-4 χρονια ισως και παραπανω.

Δεν το παιρνω με την λογικη οτι του χρονου θα το πουλησω.

Επισης ποσο καλο ειναι να σου αρεσει π.χ το s6 edge+ που τωρα εχει 700-800+ και του χρονου να το παρεις 450-500;

 

Eπιτρεπεται 2 μοντελα παλαιο κινητο να εχει 550 ευρω και μαλιστα 16gb; :P

http://www.skroutz.gr/s/3783654/Apple-iPhone-5S-16GB.html

Καλα δικιο εχεις εχει να κανει με το λειτουργικο και το marketing της apple. Αλλα το οτι κραταει τις τιμες της η apple ειναι καλο για αυτους που θα το αγορασουν..... Οποτε αρνητικα το βλεπεις αν δεν εχεις I phone.....

Εγω πχ που εχω το 5s σορρυ κιολας αλλα δεν με χαλαει που η τιμη του ειναι ψιλα.

Καλα αυτο που ειπες με τα χρονια ισχυει αλλα οχι για ολους. Αν μπορουσα να αλλαζω καθε χρονο θα το εκανα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...