Προς το περιεχόμενο

Narcos


Bspus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα κι απο μενα. Απο το ονομα και μονο αντιλαμβανεστε πως ειμαι κι εγω λατρης της συγκεκριμενης σειρας. Βεβαιως να λεω την αληθεια μου προς το παρων εχω σταματησει στην 2η σεζον μιας και χωρις τον Pablo δυσκολευομαι να προχωρησω παρακατω. Πιστευα πως η σειρα στηριζεται καθαρα πανω του ομως καταλαβα λιγο αργα πως τελικα εχει να κανει με την κοκα γενικοτερα! Δεν μου κανουν καμια αισθηση οι Καλι και λοιποι πρωταγωνιστες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 354
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Just now, Narcos said:

Γεια χαρα κι απο μενα. Απο το ονομα και μονο αντιλαμβανεστε πως ειμαι κι εγω λατρης της συγκεκριμενης σειρας. Βεβαιως να λεω την αληθεια μου προς το παρων εχω σταματησει στην 2η σεζον μιας και χωρις τον Pablo δυσκολευομαι να προχωρησω παρακατω. Πιστευα πως η σειρα στηριζεται καθαρα πανω του ομως καταλαβα λιγο αργα πως τελικα εχει να κανει με την κοκα γενικοτερα! Δεν μου κανουν καμια αισθηση οι Καλι και λοιποι πρωταγωνιστες...

Κι εγώ το ίδιο έπαθα, έβαλα το 1ο της 3ης σχεδόν με το ζόρι, αλλά είναι κι αυτή εξαιρετική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Kostasspil είπε

Κι εγώ το ίδιο έπαθα, έβαλα το 1ο της 3ης σχεδόν με το ζόρι, αλλά είναι κι αυτή εξαιρετική

Αστα να πανε.. Λες να κανω την καρδια μου πετρα και να προχωρησω κι εγω στην 3η σεζον δηλαδη; Σκεφτομαι μπας και ξεκινησω και τον El Chapo...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, GiOrGoSk21 είπε

Κάποιους περίεργους, ίσως και λίγο ιερόσυλους, η 3η μας άρεσε και λίγο παραπάνω από τις 1 και 2, έχε υπόψην σου. :D

Οχι ρε φιλος.. Οχι.. Υπαρχει δηλαδη ζωη και μετα τον Παυλαρα? :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Narcos είπε

Οχι ρε φιλος.. Οχι.. Υπαρχει δηλαδη ζωη και μετα τον Παυλαρα? :D

Κοιτα, πολύ ωραια είναι και η 3η, αλλα οταν ακους "ιχος ντε πουτας" απο το Παυλακο είναι αλλιώς...

Το Ελ Τσάπο μου φαινεται λιγο χλιαρό που το ξεκίνησα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, Dinos_12345 είπε

Μα narcos λέγεται η σειρά και η 3η με τους narcos ασχολείται.

Συμφωνοι.. Απλως δεν το ειχα παρει χαμπαρι εξ αρχης μιας και η σειρα στην 1η σεζον ξεκινησε να ασχολειται ισως και με το μεγαλυτερο ονομα των ναρκεμπορων στην ιστορια και δεν πηγε το μυαλο μου πως θα παιξει μπαλα και με αλλους αργοτερα. Λογω του "μεγεθους" του Pablo δηλαδη φανταστηκα πως ολη η σειρα θα ειναι πανω του και θα τελειωσει με τον θανατο του. Βεβαιως στο Netflix που παρακολουθω εγω υπαρχει οντως ολοκληρη σειρα Pablo Escobar, ομως ο πρωταγωνιστης.........δεν εμπνεει!

Επεξ/σία από Narcos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...
49 λεπτά πριν, Edel είπε

παιδιά ερώτηση, χωρίς να έχω διαβάσει κανένα ποστ του θρεντ για να μη φάω σπόιλ.

 Μεταξύ αυτής και του Patron Del mal, ποια θα προτείνατε ?

Ειναι επικο το Narcos, αν σου αρεσει η φαση, εχει και πολυ ωραια μουσικη περα απο την καλη σκηνοθεσια/φωτογραφια. Ειναι απο τις τοπ εγγυημενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/8/2018 στις 3:33 ΜΜ, najinblue3 είπε

Ειναι επικο το Narcos, αν σου αρεσει η φαση, εχει και πολυ ωραια μουσικη περα απο την καλη σκηνοθεσια/φωτογραφια. Ειναι απο τις τοπ εγγυημενα

Πραγματικά τα είπες σε μία πρόταση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, όταν πέφτουν χρήματα, υπάρχει και καλό σενάριο από πίσω, βγαίνουν αριστουργήματα. τελείωσα και τη δεύτερη σεζόν με τη λίμπιντο και την αγωνία να έχει χτυπήσει κόκκινο. Συγκλονιστική σειρά,  σε κάνει κοινωνό μιας περιόδου που λόγω ηλικίας δε την είχα ζήσει. Τρομακτικά γεγονότα που σε συνδυασμό του πρωτογενούς οπτικοακουστικού υλικού που βάζουν την απογειώνει. Ο τύπος που κάνει τον Εσκομπάρ απλά είναι μυθικός.

Τώρα τι? Έβαλα να δω το πρώτο επεισόδιο τρίτης σεζόν και το είδα με βαριά καρδιά. Ούτε Εσκομπάρ, ούτε Μέρφυ. Νομίζω για μένα χάθηκε ο "μαγικός ρεαλισμός" με το τέλος της δεύτερης περιόδου. Θα τη δω και τη τρίτη βέβαια και θα εκφράσω γνώμη

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Edel είπε

Εντάξει, όταν πέφτουν χρήματα, υπάρχει και καλό σενάριο από πίσω, βγαίνουν αριστουργήματα. τελείωσα και τη δεύτερη σεζόν με τη λίμπιντο και την αγωνία να έχει χτυπήσει κόκκινο. Συγκλονιστική σειρά,  σε κάνει κοινωνό μιας περιόδου που λόγω ηλικίας δε την είχα ζήσει. Τρομακτικά γεγονότα που σε συνδυασμό του πρωτογενούς οπτικοακουστικού υλικού που βάζουν την απογειώνει. Ο τύπος που κάνει τον Εσκομπάρ απλά είναι μυθικός.

Τώρα τι? Έβαλα να δω το πρώτο επεισόδιο τρίτης σεζόν και το είδα με βαριά καρδιά. Ούτε Εσκομπάρ, ούτε Μέρφυ. Νομίζω για μένα χάθηκε ο "μαγικός ρεαλισμός" με το τέλος της δεύτερης περιόδου. Θα τη δω και τη τρίτη βέβαια και θα εκφράσω γνώμη

Πολύ καλή και η 3η! Μετά ξεκινά asap El Chapo

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...