Προς το περιεχόμενο

Narcos


Bspus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 354
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προσοχή γιατί έχει σπόιλερ . Εγώ την ήξερα την ιστορία κ δε με πείραξε . Μιλάμε πλέον για Narcos Mexico και την ιστορία του ιδρυτή του καρτέλ της Γκουανταλαχάρα . Και δε μπορώ δε μπορώ να περιμένω . 

https://www.reader.gr/life/tv-movies/ayti-einai-i-istoria-piso-apo-narcos-mexico-pics

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος και η τρίτη σεζόν. Ενώ ήμουν κάπως επιφυλακτικός λόγω απουσίας Εσκομπάρ και Μέρφι, κι αυτή η σεζόν ήταν όνειρο. Καμία σχέση με τισ 2 πρώτες, διαφορετικής λογικής μιας και οι του Κάλι ήταν "ευγενικοί" και "κύριοι" αλλά με είχε και εδώ στη τσίτα και ειδικά στα τελευταία επεισόδια η αγωνία και το άγχος χτύπαγε κόκκινο.

Θεωρώ ότι το καστ του Νάρκος είναι το πιο επιτυχημένο που έχω δει σε Αμερικάνικη σειρά,

Οι φάτσες, η γλώσσα, τα πλάνα της Κολομβίας- γειτονιές και ζούγλα- , η μουσική, ζωντανεύανε σε απίστευτο βαθμό όλη την ιστορία. Τώρα χέζομαι πάνω μου από προσμονή για τη τέταρτη σεζόν. Δε θα διαβάσω κανένα ιστορικό, δε θέλω να ξέρω τι γίνεται. Ας με επιμορφώσει η σειρά και θα ψαχτώ αφού τη τελειώσω.

Επειδή νετφλιξ έχω βάλει κανα μήνα τώρα, έχω μια απορία. Στις νέες σειρές τα βγάζουν απευθείας όλα τα επεισόδια στον αέρα η ανά βδομάδα δίνουν και από ένα ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Edel είπε

Eπειδή νετφλιξ έχω βάλει κανα μήνα τώρα, έχω μια απορία. Στις νέες σειρές τα βγάζουν απευθείας όλα τα επεισόδια στον αέρα η ανά βδομάδα δίνουν και από ένα ?

Στις δικες του σειρες, οπως το narcos, τα δινει ολα απευθειας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, Edel είπε

Τέλος και η τρίτη σεζόν. Ενώ ήμουν κάπως επιφυλακτικός λόγω απουσίας Εσκομπάρ και Μέρφι, κι αυτή η σεζόν ήταν όνειρο. Καμία σχέση με τισ 2 πρώτες, διαφορετικής λογικής μιας και οι του Κάλι ήταν "ευγενικοί" και "κύριοι" αλλά με είχε και εδώ στη τσίτα και ειδικά στα τελευταία επεισόδια η αγωνία και το άγχος χτύπαγε κόκκινο.

Θεωρώ ότι το καστ του Νάρκος είναι το πιο επιτυχημένο που έχω δει σε Αμερικάνικη σειρά,

Οι φάτσες, η γλώσσα, τα πλάνα της Κολομβίας- γειτονιές και ζούγλα- , η μουσική, ζωντανεύανε σε απίστευτο βαθμό όλη την ιστορία. Τώρα χέζομαι πάνω μου από προσμονή για τη τέταρτη σεζόν. Δε θα διαβάσω κανένα ιστορικό, δε θέλω να ξέρω τι γίνεται. Ας με επιμορφώσει η σειρά και θα ψαχτώ αφού τη τελειώσω.

Επειδή νετφλιξ έχω βάλει κανα μήνα τώρα, έχω μια απορία. Στις νέες σειρές τα βγάζουν απευθείας όλα τα επεισόδια στον αέρα η ανά βδομάδα δίνουν και από ένα ?

Δες El Chapo τωρα μεχρι να βγει η 4η

Oτι ειναι netflix original, τα βγαζει ολα μαζεμενα

Επεξ/σία από najinblue3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...