Προς το περιεχόμενο

Narcos


Bspus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειδα και την τριτη σεζον. ευτυχωσ απο το 5 -10 επεισοδειο παραμενει σε υψηλό επιπεδο και σεναριακα καλύτερο από τα αλλα.

Και δειχνει πραγματικά πως ειναι τα πραγματα in real life and politics. φοβεροσ ο πασκαλ και η ανατροπη στο 10ατο επεισοδειο.

σε συγκινει παντα οτι ειναι αληθινη ιστορία κι ολα αυτά εγιναν..και οσο μαγικη ηταν η εξωπραγματικη ιστορια του εσκομπαρ..η σκοτεινη ιστορία του καρτελ του Κάλι ειναι πιο βαθειά και πιο ενδιαφερουσα γιατι εγινε στο σκοταδι και οχι στο προσκηνιο,,,αντε παμε του χρονου για mexico...

Spoilers Ep9-10

 

 

Τα 2 τελευταία ήταν φοβερά νομίζω, ο 'δεν θέλω όπλο' την γλύτωσε Χ2 και καθάρισε τον Ναβεγκάντε, δεν του το είχα :P

Παντως, στο τέλος, ο Peña φαίνεται να τα παρατάει, (εκεί που λέει 'I've done enough' στον πατέρα του) οπότε ίσως δούμε άλλον πρωταγωνιστή στην 4η σεζόν.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 354
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε Samsung h6400 που έχει Netflix θα παίζουν κανονικά ελληνικοί υπότιτλοι? Αν πχ αρχίσω τον δωρεάν μήνα δω σε 5 μέρες το narcos και ξανά κλείσω το account μπορώ να το ξανά ενεργοποιήσω για τις υπόλοιπες 25 μέρες?

Εχουν ενα θεμα οι Samsung   με τους  ελληνικους υποτιτλους του Netflix   υπαρχει καποιο conflict με αποτελεσμα να μερικες φορες να  μην τους εμφανιζει .Σε μενα και στην tv  της υπογραφης μου λυνοταν με ενα βγαλσιμο της πριζας .

Ειναι ημερολιακη η συνδρομη δεν νομιζω να γινεται διακοπη και συνεχισει οποτε θες ,δλδ οι μερες" γραφουν" συνεχως  απο  τοτε που εκανες την συνδρομη .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν ενα θεμα οι Samsung με τους ελληνικους υποτιτλους του Netflix υπαρχει καποιο conflict με αποτελεσμα να μερικες φορες να μην τους εμφανιζει .Σε μενα και στην tv της υπογραφης μου λυνοταν με ενα βγαλσιμο της πριζας .

Ειναι ημερολιακη η συνδρομη δεν νομιζω να γινεται διακοπη και συνεχισει οποτε θες ,δλδ οι μερες" γραφουν" συνεχως απο τοτε που εκανες την συνδρομη .

Έγινε ευχαριστώ πολύ. Θα ξεκινήσω τον δωρεάν μηνα ελπίζω να μην υπάρξει θέμα να δω το narcos κανονικά. Θα αφήσω να περάσει ο μήνας και αν με βολέψει θα το κρατήσω με 2 άτομα ακόμα 3 ευρώ το μήνα είναι. 22 δίνουμε για OTE TV.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγινε ευχαριστώ πολύ. Θα ξεκινήσω τον δωρεάν μηνα ελπίζω να μην υπάρξει θέμα να δω το narcos κανονικά. Θα αφήσω να περάσει ο μήνας και αν με βολέψει θα το κρατήσω με 2 άτομα ακόμα 3 ευρώ το μήνα είναι. 22 δίνουμε για OTE TV.

Μια χαρά και 5.1 δίνει.αξίζει με χίλια, έχουν και Βίκινγκς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά και 5.1 δίνει.αξίζει με χίλια, έχουν και Βίκινγκς.

Αυτό έλειπε να μην έχει 5.1 ενώ έχει και 4k. Το vikings το έχω αρκετά χρόνια στον σκληρό ακόμα δεν αξιώθηκα να το ξεκινήσω. Όπως και να έχει σίγουρα συμφέρει αν μοιράζεσαι τη συνδρομή με 2 3 άτομα ακόμα. Ειδικά τώρα που μπαίνουν συνέχεια ελληνικοί υπότιτλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η 3η σειρά βλέπεται με το ίδιο σασπένς και ενδιαφέρον που είχαν και οι 2 προηγούμενες, αν και "οι κακοί" δεν είναι τόσο γνωστοί όσο ο Πάμπλο. Όλα τα λεφτά πάντως για μένα είναι ο σταθμάρχης της CIA στην Κολομβία - αν ο χαρακτήρας του βασίζεται σε πραγματικά γεγονότα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις τελείωσα τον 3ο κύκλο.Αν και είχα αμφιβολίες ότι θα είναι το ίδιο καλή χωρίς τον ηθοποιό που έπαιζε τον εσκομπαρ αλλά τελικά ήταν στο ίδιο υψηλό επίπεδο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι δεν είχε το τσίτωμα που είχε με τον Pablo αλλα είχε δυνατές στιγμές που προσωπικά μου τέντωσαν λίγο και τα νεύρα  

Πχ το επ που σκότωναν τον Χόρχε και ταυτόχρονα είχαν κάνει ντου να φάνε την οικογένεια του. Τέλος γούσταρα τρελά για το τέλος που είχαν , ιδικά ο σκατόφατσας γιος



Η σειρά συνέχισε σε υψηλό επίπεδο και μια χαρά ευχάριστη ήταν. Απότι είδα θα έχει και season 4 , αν κρατηθεί στο ίδιο επίπεδο καλοδεχούμενη , μην ξεχνάμε πως λέγεται narcos και όχι Pablo Escobar , το ότι είχε να κάνει με τον ποιο διάσημο στην πρώτη/δεύτερη σεζόν δεν πάει να πει πως αναγκαστικά τελειώνει. B) 
 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα εχουμε ξαναπει, στα @@ μου πως λεγεται η σειρα, εγω προσωπικα (κι οχι μονο, οταν βγουν τα νουμερα της σεζον θα δειτε τι πτωση θα εχει σε σχεση με τις 2 προηγουμενες και θα καταλαβετε) την εβλεπα ΚΑΙ για τον παμπλο,

θα ηταν υπερβολη να πω μονο για αυτον, αλλα και για αυτον σιγουρα, καταπληκτικος ηθοποιος ο συγκεκριμενος,

σπουδαια η προσωπικοτητα του παμπλο, απο εκει και περα τι να λεμε;

δεν αναπληρωνονται τετοιες απωλειες, πως θα γινει δηλαδη;

βλ και εθνικη μπασκετ που ξεσκιστηκε στην επιτυχια πριν μερικα χρονια και τελευταια ξεσκιζεται στην... τσαπου :P :D


σποιλεριασες τον κοσμο τωρα εσυ ή μου φαινεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...