Προς το περιεχόμενο

Narcos


Bspus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν νομιζω...γιατι το τελος ειναι πολυ διαφορετικο...

αν διαβασεις ειναι το καρτελ των 2 αδερφων παραστρατιωτικών που ειχαν δημιουργησει

στη 2η σεζον τους ΛΟΣ ΠΕΠΕΣ σε συνεργασια με τον πρωταγωνιστη της 3ης σεζον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 354
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τα εχουμε ξαναπει, στα @@ μου πως λεγεται η σειρα, εγω προσωπικα (κι οχι μονο, οταν βγουν τα νουμερα της σεζον θα δειτε τι πτωση θα εχει σε σχεση με τις 2 προηγουμενες και θα καταλαβετε) την εβλεπα ΚΑΙ για τον παμπλο,

θα ηταν υπερβολη να πω μονο για αυτον, αλλα και για αυτον σιγουρα, καταπληκτικος ηθοποιος ο συγκεκριμενος,

σπουδαια η προσωπικοτητα του παμπλο, απο εκει και περα τι να λεμε;

δεν αναπληρωνονται τετοιες απωλειες, πως θα γινει δηλαδη;

βλ και εθνικη μπασκετ που ξεσκιστηκε στην επιτυχια πριν μερικα χρονια και τελευταια ξεσκιζεται στην... τσαπου :P :D

 

τα έχουμε ξαναπεί ,  δεν ειναι υποχρεωτικό να το δεις 

αλλα έχει πλάκα που θεωρείς πως εσύ ο ένας και τα προσωπικά σου γούστα είναι σημαντικό δείγμα ανάμεσα σε εκατοντάδες χιλιάδες θεατές 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η τελευταια προταση ειναι δικια σου εικασια, ουδεποτε ειπα κατι τετοιο και ουδεποτε αφησα να εννοηθει,

γιατι δεν εχω τετοια γνωμη, απλα πραγματα, φορουμ ειναι, την γνωμη μας λεμε,

δεν καταλαβαινω γιατι "τσινας" που λεμε και... στο χωριο μου (; )

και μαλιστα την ιδια γνωμη την διαβασα προσφατα και σε αλλο φορουμ και

συμφωνησα εννοειται, τελος, δεν ειναι σιγουρο οτι δεν θα δω την σειρα,

μαλλον θα την δω αλλα στο πολυ χαλαρο, το αντιθετο δηλαδη απ οτι συνεβη τις δυο προηγουμενες σεζον

οταν ετρεχα να την δω με αγγλικους και σε ελαχιστες ημερες την ειχα ξεπεταξει,

λυπαμαι αλλα απουσια παμπλο, αλλα και ξανθου μπατσου εχω ξενερωσει απιστευτα,

ειδα λοιπον οτι εσκασε μυτη ο πρωτος ελληνικος, οταν βγει και ο 2ος θα αραξω να δω 2 επεισοδιακια και

ετσι θα παει ως οποτε... το πολυ πολυ να... ξεχειμωνιασουμε, δεν πειραζει :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η τελευταια προταση ειναι δικια σου εικασια, ουδεποτε ειπα κατι τετοιο και ουδεποτε αφησα να εννοηθει,

γιατι δεν εχω τετοια γνωμη, απλα πραγματα, φορουμ ειναι, την γνωμη μας λεμε,

δεν καταλαβαινω γιατι "τσινας" που λεμε και... στο χωριο μου (; )

 

 

 

τα εχουμε ξαναπει, στα @@ μου πως λεγεται η σειρα, εγω προσωπικα (κι οχι μονο, οταν βγουν τα νουμερα της σεζον θα δειτε τι πτωση  

κ αυτό είναι δική σου εικασία, αυτό μου έδωσες να καταλάβω, πως θα δούμε οτι η πλειοψηφία συμφωνεί μαζί σου , ήθελες να πεις κάτι άλλο ? την γνώμη σας λέτε και το κάνετε αρκετοί σε κάθε θεματολογία , videogames , ταινίες κλπ , μας λέτε πως δεν σας αρέσει κάτι , 2-3 μηνύματα μετά μας ξαναλέτε πως δεν σας αρέσει αυτό που δεν σας άρεσε λίγα μηνύματα πριν για τον ίδιο λόγο χωρίς να το έχετε δοκιμάσει καν, οπότε τι ποιο φυσιολογικό να ξαναλέμε το ίδιο "τίποτα δεν ειναι υποχρεωτικό , σου αρέσει το χ πρωιόν ? το χρησιμοποιείς , δεν σου αρέσει ? δεν το χρησιμοποιείς , τι ποιο αυτονόητο απο αυτό? λολ  :-D 

 

να πω πως έγραφες οτι "την είδα και τελικά επαληθεύτηκαν αυτά που έλεγα, δεν μου άρεσε κλπ" να είχε νόημα , να μας ξαναλες το ίδιο πράγμα σε κάθε σελίδα δεν καταλαβαίνω το νόημα . Βέβαια δεν μου πέφτει λόγος αν θα επαναλαμβάνεις τα ίδια κ τα ίδια απλά σου εξηγώ τι μου κάνει εντύπωση  B)

 

δες τη και αν θεωρείς πως δεν είχε λόγο ύπαρξης εδώ είμαστε να το συζητήσουμε , αλλα δες την πρώτα   :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Weaklings μπροστά στον Escobar πάντως..

Ε ναι, αυτός τουλάχιστον σκότωνε random κόσμο με μπόμπες κι όχι από... ατύχημα :P

 

 

Εμένα το σενάριο με χάλασε λίγο στο κομμάτι του πώς ήθελαν να πουλήσουν την "συνταξιοδότηση", σε φάση το λογικό θα ήταν να κάνουν το ακριβώς ανάποδο, δλδ 0 notice μέχρι την τελευταία στιγμή, αλλά τέσπα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τελειωσα και εγω.

Ως παραγωγη ειναι το ιδιο προσεγμενη. Το προβλημα ειναι οτι η ιστορια ειναι ενα κλικ κατω σε σχεση με τις 2 πρωτες σαιζον και λειπει φυσικα το εμηνευτικο ρεσιταλ του wagner moura(λογικο αφου δεν υπαρχει παμπλο :-D ).

Παντως βλεπεται πολυ ευκολα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα ρε, κι αλλος τσαπος; :o

 

αφου παιζει ηδη τσαπος, ο χριστος και η παναγια :o

 

οι ανθρωποι ειναι επικινδυνοι, σας το ειπα εγω, μακρυααααααααααααααααααα

 

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα το πρώτο επεισόδιο της τρίτης σεζόν!

 

Ότι δεν υπάρχει escobar πόνεσα μα τους το συγχώρεσα, αν δω και δεύτερη gay σκηνή θα έχουμε πρόβλημα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...