Προς το περιεχόμενο

Narcos


Bspus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είδα και εγώ τα δύο πρώτα, δεν έχει τη δράση που είχαν οι προηγούμενες σεζόν αλλά είναι πολύ καλό. Highlight τα τελευταία πέντε λεπτά από το πρώτο επεισόδιο θα πάθεις πλάκα!

α και νόμιζα πως μόνο σε εμένα μου έκανε εντύπωση. Επίσης και στο 2ρο έχει ωραίο moment , μου θύμισε gta  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 354
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο netflix  υπάρχουν Ελληνικοί υπότιτλοι;;;;;;;

 

ναι

Ναι, χθες έκανα λογαριασμό για δοκιμή.μια χαρά όλα.Δεν βρήκα βέβαια σε τι ανάλυση το δείχνει όμως

 

Σε υπολογιστή πρέπει να έχεις Microsoft Edge για να δεις μέχρι και 4K, με Internet Explorer 1080p αλλιώς με τους υπόλοιπους browser βλέπεις 720p. Σε smart tv κανονικά 1080p. Άμα η smart tv υποστηρίζει 4K και έχεις το πρόγραμμα 4K απο το netflix τότε βλέπεις κανονικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα και εγω τα 4 πρωτα. Η ιστορια δεν ειναι το ιδιο ενδιαφερουσα σε σχεση με πριν αλλα εχει κρατησει το υψηλο επιπεδο σε ολα τα αλλα. 

 

Ps : Το καρτελ του καλι ειναι γατακια μπροστα στο παμπλο  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι

 

 

Σε υπολογιστή πρέπει να έχεις Microsoft Edge για να δεις μέχρι και 4K, με Internet Explorer 1080p αλλιώς με τους υπόλοιπους browser βλέπεις 720p. Σε smart tv κανονικά 1080p. Άμα η smart tv υποστηρίζει 4K και έχεις το πρόγραμμα 4K απο το netflix τότε βλέπεις κανονικά.

Εκτός από το νετφλιξ υπάρχει και άλλο νετφλιξ 4κ; στην τηλεόραση το βλέπω, στην αρχική οθόνη πάνω δεξιά γράφει 4κ/ultra hd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός από το νετφλιξ υπάρχει και άλλο νετφλιξ 4κ; στην τηλεόραση το βλέπω, στην αρχική οθόνη πάνω δεξιά γράφει 4κ/ultra hd

 

Ναι όταν έκανες την εγγραφή σου ζητάει ποιο πρόγραμμα να επιλέξεις. Υπάρχει το απλό που παίζει SD και σε μία οθόνη παράλληλα. Υπάρχει το HD που παίζει σε 2 οθόνες παράλληλα και το 4K που παίζει μέχρι 4 οθόνες παράλληλα. Εσύ διάλεξες το 4K προφανώς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ναι, το τρίτο πήρα.την ποιότητα πως την βλέπω όμως; μόνο υπότιτλους και ήχο μπορώ να επιλέξω όταν παίζει

 

Απο την μανίσια εφαρμογή του Netflix δεν μπορείς. Απο chrome άμα βάλεις αυτό το πρόσθετο έχεις τη δυνατότητα μαζί με άλλα καλούδια.

 

Επίσης να ξέρεις ότι για να παίξει 4K πρέπει η πραγματική ταχύτητα της σύνδεσης σου να είναι τουλάχιστον 24 mbps. Τονίζω το πραγματική γιατί στην Ελλάδα μπορεί να έχουν ονομαστική 24, αλλά η πραγματική διαφέρει πολύ απο την ονομαστική.

 

Για να δεις τη πραγματική τέσταρε την ταχύτητα με αυτή την εφαρμογή που έχει σχεδιάσει το Netflix.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάει 4Κ και με 10Mbps(Στα stats στην TV γράφει 4K), αλλά λογικά το bandwidth δεν θα 'ναι maxed.

 

Στο επίσημο site του Netflix πάντως λέει για σταθερή γραμμή 25 Mbps

 

https://help.netflix.com/en/node/13444?ba=GSButtonClick&q=4k%20content

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα και την τριτη σεζον. ευτυχωσ απο το 5 -10 επεισοδειο παραμενει σε υψηλό επιπεδο και σεναριακα καλύτερο από τα αλλα.

Και δειχνει πραγματικά πως ειναι τα πραγματα in real life and politics. φοβεροσ ο πασκαλ και η ανατροπη στο 10ατο επεισοδειο.

σε συγκινει παντα οτι ειναι αληθινη ιστορία κι ολα αυτά εγιναν..και οσο μαγικη ηταν η εξωπραγματικη ιστορια του εσκομπαρ..η σκοτεινη ιστορία του καρτελ του Κάλι ειναι πιο βαθειά και πιο ενδιαφερουσα γιατι εγινε στο σκοταδι και οχι στο προσκηνιο,,,αντε παμε του χρονου για mexico...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α δεν τελειώνει στην τρίτη; ρε συ πατσο,ήμαρτον να πούμε, με αντριδι νταλαβερι;;;; για μένα μορφή ο τσεπε και οι δύο ου είχε μαζί του.φάε παιδί μου το φαΐ σου μη φωνάξω τον μπαμπούλα, έχουν μούρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο επίσημο site του Netflix πάντως λέει για σταθερή γραμμή 25 Mbps

 

https://help.netflix.com/en/node/13444?ba=GSButtonClick&q=4k%20content

 

Το ξέρω, προφανώς με χαμηλότερη σύνδεση πάει 4K αλλά δεν έχει το μέγιστο bitrate.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρω, προφανώς με χαμηλότερη σύνδεση πάει 4K αλλά δεν έχει το μέγιστο bitrate.

 

Τι να το κάνεις τότε; Καλύτερα να δεις 1080 με maximum bitrate. Πιο καλή εικόνα θα έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...