Προς το περιεχόμενο

Narcos


Bspus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντ. 354
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω δεν το εχω δει ακομα γιατι οι ιστοριες με ναρκωτικα με κουραζουν. Αλλα μαλλον θα του δωσω μια ευκαιρια αφου ολοι λετε οτι ειναι πολυ καλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν το εχω δει ακομα γιατι οι ιστοριες με ναρκωτικα με κουραζουν. Αλλα μαλλον θα του δωσω μια ευκαιρια αφου ολοι λετε οτι ειναι πολυ καλο.

Ειναι οτι καλυτερο θα δεις σε σχεση με Escobar ναρκωτικα και διαφθορα.Ολα βασισμενα σε πραγματικα γεγονοτα.Ανεμενουμε με πολυ αγωνια την δευτερη σεζον η οποια θα βγει μαζεμενη οπως και ολες του netflix.Πιστευω μεχρι να αρχισουν οι περισσοτερες σειρες να εχουν βγει υποτιτλοι για τα περισσοτερα επεισοδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή από αύριο όσα επεισόδια έχει ο κύκλος, όλα μαζί βγαίνουν;

Ναι παντα ετσι τα βγαζει το netflix.

 

http://www.imdb.com/title/tt2707408/episodes?season=2&ref_=tt_eps_sn_2

 

Ολες οι σειρες ετσι τις βγαζει απο την αρχη.Μετα περιμενουμε υποτιτλους που ειναι μια αρκετα χρονοβορα διαδικασια και μονο μπραβο αξιζουν αυτοι που τα μεταφραζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να είμαι 100% σίγουρος δεν τις βγάζει όλες τις σειρές έτσι σε μερικές έχει weekly Episode... Έχει πάρει το μάτι μου μερικές... Βέβαια αυτό μπορει να ισχύει για το γερμανικό netflix μιας που αυτό χρησιμοποιώ...

On topic : Να πω την αμαρτία μου δεν το περίμενα να είναι τόσο καλή... Την ξεκίνησα από βαρεμάρα και τελικά ήταν πολύ ευχάριστη... +100 από εμένα σε όποιον δεν την έχει δει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά το ξενέρωμα που έφαγα με το breaking bad που το παράτησα στο 3χ10 λόγο θανάσιμης βαρεμάρας ξεκίνησα σήμερα και εγώ και επιτέλους βλέπω κάτι ενδιαφέρον γιατί με το άλλο πήγαινα στο ff.

 

ωραία σειρά με γρήγορη εξέλιξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω απο εκει που δεν ειχα δει κανενα πριν 4 μερες, τωρα ειμαι στο 5 επεισοδιο της δευτερης σαιζον. Συνεχιζει το ιδιο καλα φυσικα, αν και τα περιστατικα που αφηγειται ειναι διαφορετικα και λιγοτερα εντονα απο την πρωτη σαιζον. Ο παμπλο ειναι ακομα καλυτερος(ο ηθοποιος)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ +φωνω

 

ειδικα το προτελευταιο μπορουσε να λειπει

 

 

τι μας ενοιαζε τωρα τι κανουν οι υπολοιποι narcos μεταξυ τους ή η σχεση του με τον πατερα του,

ή η ζωη του "στο μικρο σπιτι στο λιβαδι"; :P

αλλα ενταξει μαλλον ηθελε να το συνδεσει με το ηθικο διδαγμα " τι κι αν πεθανε ενας narcos king,

αλλοι τοσο θα ξεπεταχτουν, που παιζει γενικα σε σειρες, η διαφθορα δεν τελειωνει..

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλη και η δευτερη σεζον. Δεν με κουρασε σχεδον σε κανενα σημειο (αν εξαιρεσουμε την αφηγηση σε καποια σημεια αλλα ηταν προβλημα απο περσι αυτο), ειχε καλο ρυθμο και με πολυ καλη ερμηνεια απο τον πρωταγωνιστη. Επισης δεν ελειπαν οι brutal σκηνες του.

 

Απολαυστικο binge συνολικα.

 

PS: Η αποφαση να συμπεριλαβουν αυθεντικα πλανα (απο την πρωτη σεζον) ηταν spot on. Προσδιδε ε....αυθεντικοτητα, σοκ και ενα ειδος αντιθεσης απο αυτα που βλεπαμε.

Επεξ/σία από speedy23
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγω την τελειωσα και μου αρεσε overall παρα πολυ. Λιγο προς το τελος το τραβηξαν αλλα νομιζω οτι εγινε για να βγουν τα 10 επεισοδια κυριως αλλα και παλι δεν ηταν κουραστικο. Ο πρωταγωνιστης αριστος.

Ενα πραγμα μονο με ξενισε στο τελος με την φωτογραφια του agent με τον pablo που πιστευω δεν ταιριαζε με το υφος που ειχαν δωσει στον αμερικανο σε ολη την υπολοιπη σειρα.

Ευκολα αξιζει το 9 στο imdb.

Επεξ/σία από kargo130
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...