Προς το περιεχόμενο

Narcos


Bspus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατ'αρχας ισως πρεπει να το βαλεις σε spoiler. Οχι για τη μοιρα του Εσκομπαρ βεβαια αλλα λογω της σκηνης.

 

 

Επισης, σχετικα με το υφος, δυστυχως μας ειχε συνηθισει σε αυτο το ψευτο badass υφος με την αφηγηση και ισως ηθελε να δειξει το τερμα της αγανακτησης του και την "ευχαριστηση" του αλλα πανω απ'ολα η φωτογραφια ηταν ετσι στη πραγματικοτητα.  :-D

 

Ολο το σκηνικο για την ακριβεια, ακομα και τα ρουχα του Αμερικανου. Εδειξε και την αυθεντικη κιολας οπως και πως ειναι στη πραγματικοτητα τωρα ο Πενια και Μερφι (σε ενα μπαρ αν θυμαμαι καλα). Πατα στο google Escobar death και θα δεις...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 354
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στην αρχη καθε επεισοδιου λεει ξεκαθαρα οτι προκειται για fiction inspired by true events η κατι αντιστοιχο. Οποτε αμφιβαλω οτι προκειται για λαθη. Μαλλον για συνειδητη επιλογη προκειται γιατι τους βολευε στο σεναριο. Δεν ειναι ντοκυμαντερ η σειρα.

 

Καταλαβαινω βεβαια τον εκνευρισμο του γιατι τετοιες σειρες δημιουργουν εντυπωσεις που δυσκολα ξεπερνιωνται αμα παγιωθουν αλλα αν αυτα ηταν τα σημαντικοτερα που ειχε να αναφερει, μαλλον για λεπτομερειες προκειται που λιγο αλλαζουν τη γενικη εικονα του Εσκομπαρ στο ευρυ κοινο

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος ο ηθοποιός που έπαιζε τον Pablo, δεν νομίζω να το διασκέδαζα τόσο αν ήταν άλλος στη θέση του. 
θέλω να δω τις επόμενες σεζόν απλά και μόνο επειδή η σειρά γ@μ@ει , μου αρέσει και το στήσιμο και η θεματολογία που είναι οι narcos και όχι μόνο ο P.E. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεύτερο επεισόδιο της δεύτερης σεζόν και η σειρά παραμένει σε πολύ υψηλό επίπεδο. Μπράβο στο Netflix που μαζί με το stranger things house of cards daredevil orange is the new black μας χαρίζει τόσο όμορφες και μοναδικές σειρές.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...