Προς το περιεχόμενο

Narcos


Bspus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

με βαση το οτι το ονομα της σειρας ειναι Narcos και οχι Pablo Escobar νομιζω δικαιολογειται να υπαρξει και επομενη σεζον.

 

το αν θα ειναι εξισου καλη, μενει να αποδειχτε. προσωπικα πιστευω θα ειναι 1-2 κλικ πιο κατω... περαν του Moura, του Αμερικανου και  του ....... Oberyn ( :P ) δεν νομιζω οτι υπηρχαν αλλοι ηθοποιοι που να ξεχωριζουν με τις ερμηνειες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 354
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

με βαση το οτι το ονομα της σειρας ειναι Narcos και οχι Pablo Escobar νομιζω δικαιολογειται να υπαρξει και επομενη σεζον.

 

το αν θα ειναι εξισου καλη, μενει να αποδειχτε. προσωπικα πιστευω θα ειναι 1-2 κλικ πιο κατω... περαν του Moura, του Αμερικανου και  του ....... Oberyn ( :P ) δεν νομιζω οτι υπηρχαν αλλοι ηθοποιοι που να ξεχωριζουν με τις ερμηνειες..

 

 

Έμενα μου άρεσε και πολύ ο carrillo κρίμα που πέθανε  

 

 

Αν και ρε παιδιά δεν ξέρω, δεν νομίζω αυτός από τo καρτέλ του καλι(δν θυμάμαι καν το όνομα του) να μπορεί να κρατήσει ολόκληρη σειρά μόνος του 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δικιο εχεις.

 

και τον ξάδερφο Gustavo Gaviria ξεχασα. κι αυτος επαιζε εξαιρετικα..

 

ειμαι σιγουρος οτι θα εμφανισουν κι αλλους χαρακτηρες. δε νομιζω ολο το Cali cartel να ηταν ο Gilberto και ο αλλος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή και η 2η σεζόν.

Το Cali cartel μου φάνηκε πολύ αδιάφορο. Ισως επειδή το πέρασαν επιδερμικά.

 

Ελπίζω να δούμε και νέους χαρακτήρες με περισσότερο ενδιαφέρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, ακόμα δν με πείθει αυτός από το cali ίσως γιατί ο  Moura ήταν ένα επίπεδο ποιο πάνω από όλους

 

https://www.youtube.com/watch?v=kPPcmOV2S-U

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει αυτονόητο ειναι ότι θα πέσει η σειρά γιατί έχασε τον χαρακτήρα πάνω στην οποία ήταν βασισμένη και περιστρέφονταν όλα. Αμερικάνοι πρακτορες,αμερικανοι μπατσοι,κολομβιανοι μπατσοι/στρατος/πολιτκοι και οι αντιπαλοι βαρώνοι ναρκωτικών έπρατταν τα πάντα με βάση τον Εσκομπαρ και το τι κανει ή δεν κάνει αυτός. Τώρα που αυτός πέθανε όλα αλλάζουν και λόγω του τεράστιου εκτοπίσματος του κανείς από αυτούς που μένει δεν μπορεί να κρατήσει το ενδιαφέρον στα ίδια επίπεδα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Σας εκνεύριζε κι εσάς η μάνα του;; Πολύ υφάκι με την γυναίκα του. Ντάξει πεθερά θα μου πείτε αλλά και πάλι μου την έδινε στα νεύρα

Για εμένα είναι ο "χειρότερος" χαρακτήρας! Κατ' εμέ είναι και η κινητήριος δύναμη για τον Escobar. Του έχει μεταδόση όλη την υπεροψία / αλαζονία της και τον "επεφυμεί" σε κάθε του πράξη με τη στάση της, από την πρώτη κιόλας στιγμή που παρουσιάζεται στην ιστορία (με το ράψιμο του σακακίου που θα μεταφέρουν την κόκα στο Μαϊάμι!) Έχει έναν πολύ ενεργό ρόλο στη γενικότερη συμπεριφορά του Escobar κι ας μην το δείχνει πάντα. Καθότι η προσύλωση του στην "οικογένεια" είναι "τυφλή", ακόμη και όταν η γυναίκα του τον προέτρεψε να φύγουν και να τα αφήσουν όλα πίσω, εκείνη(μάνα) τον κράτησε με τη στάση της στο μονοπάτι της καταστροφής, μην μπορώντας να ανεχθεί ότι δεν είναι (μάνα και γιος) τα "αφεντικά" του κόσμου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα εχουμε οντως και 3 σεζον?τελειωνω την 2η σεζον και δεν θελω να τελειωσει με τιποτα...μεγαλο ρισπεκτ στην σειρα!Το μονο που με χαλαει ειναι για αλλη μια φορα πανε να βγαλουν του Αμερικανους οτι δηθεν κυνηγουσαν τον παμπλο για το καλο της Κολομβιας...ενω ολοι ξερουμε τους ρολους τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εύχομαι και άλλες βιογραφίες ή βασισμένες σε γεγονότα σειρές που πρόκειται να γυριστούν, να έχουν την ποιότητα του Narcos. Κανένα παράπονο σε θέμα ποιότητας και Cast (μου άρεσαν αρκετοί σε βασικούς και όχι μόνο ρόλους), έμαθα γεγονότα πχ την ευθύνη για την πτώση του αεροσκάφους που δεν γνώριζα και γενικά γουστάρω τέτοιου είδους σειρές γιατί κάτι μαθαίνεις. Τέλος δεν μπορώ να μην δεν κάνω ειδική αναφορά σε έναν αγαπημένο ηθοποιό που απλά ζωγράφισε Wagner Moura (BOPE) κύριοι. Ο ίδιος ο Escobar αν ζούσε θα του έκανε δώρο την χρυσή σφαίρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

Tην ξεκινησα χτες στο Νetflix  ,απο το πρωτο επεισοδιο σε κερδισει δειχνει πολυ ποιοτικη σειρα  .Ευτυχως διοτι δεν εχουν μεινει πολλες τοσο καλες .Ελπιζω μονο να συνεχιζει ετσι διοτι μονο καλα λογια εχω ακουσει .

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tην ξεκινησα χτες στο Νetflix  ,απο το πρωτο επεισοδιο σε κερδισει δειχνει πολυ ποιοτικη σειρα  .Ευτυχως διοτι δεν εχουν μεινει πολλες τοσο καλες .Ελπιζω μονο να συνεχιζει ετσι διοτι μονο καλα λογια εχω ακουσει .

Η σειρά είναι πολύ δυνατή. Εγώ δεν την ήξερα και τη ξεκίνησα επειδή δεν είχα τη να δω στο Netflix. Προσωπική άποψη η καλύτερη σειρά του ελληνικού Netflix (ισοδυναμή μόνο με το Better Caul Saul) και πιο πάνω από το Daredevil.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tην ξεκινησα χτες στο Νetflix ,απο το πρωτο επεισοδιο σε κερδισει δειχνει πολυ ποιοτικη σειρα .Ευτυχως διοτι δεν εχουν μεινει πολλες τοσο καλες .Ελπιζω μονο να συνεχιζει ετσι διοτι μονο καλα λογια εχω ακουσει .

Δεν συνεχίζει έτσι Φώτη, αλλά γίνεται ακόμη καλύτερη ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν συνεχίζει έτσι Φώτη, αλλά γίνεται ακόμη καλύτερη ;)

Tην προχωρησα χτες που ειχα χρονο και οντως γινεται καλυτερη .

Χαιρομαι για την επιλογη που εκανα γιατι  ειμαι σε φαση που δεν μπορω να χανω χρονο με μπουρδοσειρες  και βλεπω μονο τις αξιολογες .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...