Προς το περιεχόμενο

[Tablet] Chuwi Hi8 Dual Boot (Windows/Android) 8 inch 2Gb/32Gb 1920X1200 - Τελική < €80 (με κουπόνι)


karasardelis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά στο banggood εχει 3 τρόπους αποστολής

 

1) Δωρεάν με air parcel

2) με 1 ευρώ περίπου Priority direct mail 

3) EMS express με 18 ευρώ.. Φαντάζομαι οτι το τελευταίο ειναι με κουριερ αρα δεδομένο τελωνείο..

 

Τι επιλέξατε για να έχετε tracking number και με το τελωνείο είχατε θέμα;

 

 

 

Το EMS είναι ταχυμεταφορά αλλά ... δεν περνά από τελωνείο.... ενώ με DHL περνάει... Χρόνια τώρα παργγέλνω με EMS....

Λογικά και με air parcel γλιτώνεις το τελωνείο αλλά δεν είμαι 100% σίγουρος.....

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 505
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

17-18 ερες εκανε εμενα απο ems...το ταμπλετ λιγο που το ειδα απλα για τα λεφτα του ειναι οτι καλύτερο.Το μονο μένει ειναι να δοκιμάσω τι ταχυτητες πιάνει ο δισκος του και λιγο την μπαταρια του θελω να δοκιμασω αν και με 70 % μου εβγαλε πανω απο 3 ωρες.

Επεξ/σία από georsev
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παρέλαβα κι εγώ, καλό μηχανάκι, να είχε και ευρωπαϊκό φορτιστή θα ήμουν υπερ ευχαριστημένος. Σε μένα στείλανε έναν αμερικάνικου τύπου με ένα βύσμα-προσαρμογέα γκουμούτσα. Κράτησα όμως το καλώδιο της chuwi που είναι χοντρό και γίνεται γρήγορα η φόρτιση. 

 

Να πω για το Priority direct mail. Αν και είναι untracked υπηρεσία, μετά από κάποιες μέρες έβαλαν στο site του banggood κλασικό αριθμό tracking NL Post. Λόγω εποχής, είχε αρκετή καθυστέρηση στο εδώ αεροδρόμιο μέχρι να ανοιχτεί ο σάκος (29/11 φαίνεται να μπήκε Ελλάδα, 7/12 πρώτο σκανάρισμα από ΕΛΤΑ στο αεροδρόμιο), τα λοιπά φυσιολογικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το chuwi hi8 pro σε 'προσφορά' από τα cooli cool και efox στα 98.99$/82.99€ αντίστοιχα. Με το κουπόνι CWH8PRO

 

 

 

Το efox λέει ότι το στέλνει από Γερμανία. Τους έχω στείλει μειλ να επιβεβαιώσω ότι έχουν στοκ και ότι όντως φεύγει από Γερμανία. Μόλις απαντήσουν αν ενδιαφέρεται κάποιος θα γράψω εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το chuwi hi8 pro σε 'προσφορά' από τα cooli cool και efox στα 98.99$/82.99€ αντίστοιχα. Με το κουπόνι CWH8PRO

 

 

 

Το efox λέει ότι το στέλνει από Γερμανία. Τους έχω στείλει μειλ να επιβεβαιώσω ότι έχουν στοκ και ότι όντως φεύγει από Γερμανία. Μόλις απαντήσουν αν ενδιαφέρεται κάποιος θα γράψω εδώ.

Γράφει: Versand aus China οπότε μάλλον θα παρει το μακρύ δρόμο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου απάντησαν. Δεν το έχουν σε στοκ και όντως έρχεται από Κίνα

 

Ενδιαφέρομαι και εγώ για το Pro... αλλά παντού είναι out of stock.... οπότε περιμένουμε...

 

 

Dear customer,Sorry for any inconvenience caused.the supplier change the Delivery Date.We may have to wait some time.Please be assured that we are urging and waiting anxiously.Thank you for your patience and kind understanding,and really sorry for all.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ενδιαφέρομαι και εγώ για το Pro... αλλά παντού είναι out of stock.... οπότε περιμένουμε...

Από ότι διάβαζα σε κάτι φόρουμ απέσυρε η chuwi το μοντέλο γιατί είχε προβλήματα υπερθέρμανσης. Ελπίζω να το φτιάξουν σύντομα. Το geekbuying πάντως λέει για 21/12 ότι θα το έχει. Το gearbest από την άλλη κάθε βδομάδα έλεγε ότι θα τελειώσει το presale και κάθε βδομάδα το τραβουσε και έτσι έχει φτάσει 10/1.

 

Θα δείξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ενδιαφέρομαι και εγώ για το Pro... αλλά παντού είναι out of stock.... οπότε περιμένουμε...

 

διαβατε λιγο το αντιστοιχο θεμα του απλου λεει πολλα και για το pro και ολα τα θεματα του

δεν ειναι out of stock δεν εχει βγει καν ακομα διαθεσιμο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαβατε λιγο το αντιστοιχο θεμα του απλου λεει πολλα και για το pro και ολα τα θεματα του

δεν ειναι out of stock δεν εχει βγει καν ακομα διαθεσιμο..

 

Αυτό ήθελα και εγώ να πω... ότι ακόμα δεν είναι διαθέσιμο.... λέγαν για μέσα Νοέμβρη... μετά τέλη... και τώρα από νέο έτος... και προβλέπω να τραβήξει και ακόμα περισσότερο καθώς θα περιμένουμε πρώτα reviews και δοκιμές προτού προβούμε σε αγορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και απο εμένα,

 Επειδή είδα οτι έκανε reset κάποιο άτομο , θα ήθελα να επισημάνω οτί η εταιρία στο site της (CHIWU) εχει την rom για πέρασμα διαθέσιμη. Αυτό ειχα διαβάσει αλλα δεν έιμαι κ απόλυτα σίγουρο καθώς δέν μου χρειάστηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και απο εμένα,

 Επειδή είδα οτι έκανε reset κάποιο άτομο , θα ήθελα να επισημάνω οτί η εταιρία στο site της (CHIWU) εχει την rom για πέρασμα διαθέσιμη. Αυτό ειχα διαβάσει αλλα δεν έιμαι κ απόλυτα σίγουρο καθώς δέν μου χρειάστηκε.

που τη βρήκες τη rom στο site τους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...