Προς το περιεχόμενο

[Tablet] Chuwi Hi8 Dual Boot (Windows/Android) 8 inch 2Gb/32Gb 1920X1200 - Τελική < €80 (με κουπόνι)


karasardelis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 505
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημέρα παιδιά, το tablet το είχα πάρει πριν 4 περίπου μήνες στα 68 περίπου ευρώ καθώς είχε επισυμανθεί κ σε άλλο πόστ του insomnia και έχει βγέι σκυλί. Δέν έχει τριγμούς, είναι στιβαρό και έρχεται με screen protector απο μόνο του γιατι δεν έχει ιδιαίτερο gorila glass. Τη θήκη μετα απο ψάξιμο την πήρα απο το πλαίσιο στα 13e σε μάυρο χρώμο ολόκληρη και το υλικό ήταν μεγάλης αντοχής και προστασίας. Πλέον έχει μόνο διχρωμίες απο ότι είδα.

 

http://www.plaisio.gr/tablet/prostasia-tablet/thikes/Sentio-Thikh-Universal-gia-Tablet-8-Rotating-Red-Black.htm

 

Υ.Γ. ]

1.παρ' όλο που δέν έιμαι πλέον υπέρ του πλαισίου, ήταν απο τις ελάχιστες θήκες που ήταν βολικές και προστατευτικές.

2. Επιπλέον επειδή το ηχείο στη θέση που έιναι στομώνεται απο το πίσω μέρος, αρκέι να βάλεις ένα μίκρο κομμάτι απο λαστιχάκι σε κάποιο σημείο περιμετρικά του ηχείου κ αυτο μετα δεν φεύγει λόγω του κρατήματος που έχει το tablet απο τη θήκη και ακούγεται κανονικά. Μία φορά το έκανα αυτο με το λάστιχο κ ακόμα έτσι το έχω μετα απο πλ χρήση με τους φίλους μου που έιναι και λιγο απρόσεχτοι.

3. Σορρυ για την εκταση, ελπίζω να βοήθησα κάποιον.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα... πρώτες εντυπώσεις... πολλοί θετικές.... :-D

 

Καλορίζικο. Χρόνος αναμονής - μαγαζί - τιμή - κουπονάκι; 

 

Παρέλαβες και συσκευασία ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, εσείς που το αγοράσατε, το πληρώσατε με κάρτα ή paypal?

Ρωτάω γιατί εμένα δεν δέχτηκε τίποτα από τα 2! (δοκίμασα μάλιστα κάρτες από 2 διαφορετικές τράπεζες!)

Δεν υπάρχει κάποιο θέμα με τα παραπάνω στις αγορές μου από ebay ή άμαζον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία με πιστωτική Alpha από Banggood. Αποστολή με EMS, ήρθε σε 16 μέρες το πακέτο. ... χωρίς αρχική συσκευασία. ... αλλά σε κουτί αφρολεξ πλήρως προστατευμενο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα δοκιμάσετε και με American Express της Alpha Bank. Κανένα πρόβλημα με PayPal..


Παραγγελία.. Banggood. Αποστολή με EMS, ήρθε σε 16 μέρες το πακέτο. .....

 

Καλά βρε θηρίο, εγώ περιμένω από τις 12 Νοε. και ακόμη είναι στο δρόμο..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Παραγγελία με πιστωτική Alpha από Banggood. Αποστολή με EMS, ήρθε σε 16 μέρες το πακέτο. ... χωρίς αρχική συσκευασία. ... αλλά σε κουτί αφρολεξ πλήρως προστατευμενο...

 

 

είπες στον κινέζο να αναγράψει gift στο πακέτο και να δηλώσει χαμηλή αξία; Ρωτάω για το τελωνείο απο Κίνα

 

Επεξ/σία από Prof_Chaos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία με πιστωτική Alpha από Banggood. Αποστολή με EMS, ήρθε σε 16 μέρες το πακέτο. ... χωρίς αρχική συσκευασία. ... αλλά σε κουτί αφρολεξ πλήρως προστατευμενο...

 

Παρέλαβα από banggood ζητώντας την αρχική συσκευασία. Μια χαρά προστατευόμενο ήταν, τρία στρώματα αφρολέξ μου βάλαν. :P Oπότε δεν υπάρχει λόγος να μην το ζητήσεις με το κουτί του.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι που ζήτησα από banggood να μου στείλουν την αρχική συσκευασία μου ζήτησαν και έξτρα 10$, οπότε θα μου ρθει στο αφρολεξ... Στην αναμονή τώρα να το παραλάβω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα από banggood ζητώντας την αρχική συσκευασία. Μια χαρά προστατευόμενο ήταν, τρία στρώματα αφρολέξ μου βάλαν. :P Oπότε δεν υπάρχει λόγος να μην το ζητήσεις με το κουτί του.

Παιδιά στο banggood εχει 3 τρόπους αποστολής

 

1) Δωρεάν με air parcel

2) με 1 ευρώ περίπου Priority direct mail 

3) EMS express με 18 ευρώ.. Φαντάζομαι οτι το τελευταίο ειναι με κουριερ αρα δεδομένο τελωνείο..

 

Τι επιλέξατε για να έχετε tracking number και με το τελωνείο είχατε θέμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να είσαικαλά και σε ευχαριστώ και πάλι. Τελικά έκανα reset τα windows και στο τέλος πέρασα με OTG τον Wireless Driver από το link που μου έδωσες πιο πάνω και όλα καλά μέχρι στιγμής!

Γεια σου συμφορουμίτη. Είχα ακριβώς το ίδιο προβλημα με το wifi και εκανα reset, τωρα όμως χαθηκαν όλα τα τα drivers και δεν εχω ουτε  touch, ούτε διαβάζουν την SD τα windows οπότε δεν εχω τρόπο να τα περάσω τα drivers γιατι εχω μονο την OTG στην οποια εχω βαλει το ποντικι. Μηπως αντιμετώπισες ίδιο πρόβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...