Προς το περιεχόμενο

[Tablet] Chuwi Hi8 Dual Boot (Windows/Android) 8 inch 2Gb/32Gb 1920X1200 - Τελική < €80 (με κουπόνι)


karasardelis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 505
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να φανταστω οτι εχει τελειώσει η προσφορα και τα κουπόνια?

 

υπάρχει πάντα το 10% για αγορά μέσω της εφαρμογής.

 

Οπότε βγαίνει στα 72 ευρώ περίπου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει πάντα το 10% για αγορά μέσω της εφαρμογής.

 

Οπότε βγαίνει στα 72 ευρώ περίπου.

Ποιας εφαρμογής; Everubuying?

Παιδια για gps δε βλέπω να αναφέρεται στα χαρακτηριστικά, έχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει πάντα το 10% για αγορά μέσω της εφαρμογής.

 

Οπότε βγαίνει στα 72 ευρώ περίπου.

Οχι πάντα.. Λήγει εάν την κατεβάσεις κ δε κανεις αγορά εντός ενός διαστήματος ! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι πάντα.. Λήγει εάν την κατεβάσεις κ δε κανεις αγορά εντός ενός διαστήματος ! ;)

ναι σίγουρα αλλά δεν μπορείς να ανοίξεις εκ νέου λογαριασμό και να ξανακατεβάσεις την εφαρμογή για το κουπονάκι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι σίγουρα αλλά δεν μπορείς να ανοίξεις εκ νέου λογαριασμό και να ξανακατεβάσεις την εφαρμογή για το κουπονάκι;

Αν κρίνουμε με βάση άλλες προσφορές τους περιορισμούς, είναι IP locked, με λίγα λόγια από το ίδιο ίντερνετ (και πιθανώς πλέον) από το ίδιο google account δεν μπορείς.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το banggood έχει και δωρεάν 50$ κουπόνια για όσους έχουν γραφτεί .. νομιζω απο το Μάιο και μετά. .. Εγώ έτσι πήρα 10$ έκπτωση για αγορά 100$.. ψάξτε το...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το banggood έχει και δωρεάν 50$ κουπόνια για όσους έχουν γραφτεί .. νομιζω απο το Μάιο και μετά. .. Εγώ έτσι πήρα 10$ έκπτωση για αγορά 100$.. ψάξτε το...

 

και αυτό τσεκαρει ΙΡ να ξερετε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς. Γράφει ξεκάθαρα οτι βλέπει την ίδια IP. Δεν ασχολήθηκα περαιτέρω με vpn proxy κλπ-σιγουρα κάπως θα γιβεται αλλα εχω κάψει τα εύκαιρα μέιλ μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και χρονια πολλα με υγεια και χαρες...ειδα το ποστ και σκεφτηκα να γραψω και να σας ρωτησω αν το ταβλετακι που αναφερετε εδω τρεχει τα windows χωρις προβλημα?ειμια σε φαση ψαξιματος για να παρω κατι με windows 

 

Απο κινεζικο μαγαζακι δεν εχω ξαναπαρει κατι οποτε θα ηθεα να μου προτινετε και απο πιο μαγαζι να το παρω καθως και αν μπορω να πληρωσω με PAYPAL.Θα ηθελα να ρωτησω αν εχει θυρα για hdmi καθως και αν αξιζει να τα δωσουμε εστω και τα 80 ευρω(αν και ομολογουμενος ειναι αρκετα λιγα σαν ποσο για ταβλετ),και ποσο χρονι κανει να ερ8ει

 

Σας ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και χρονια πολλα με υγεια και χαρες...ειδα το ποστ και σκεφτηκα να γραψω και να σας ρωτησω αν το ταβλετακι που αναφερετε εδω τρεχει τα windows χωρις προβλημα?ειμια σε φαση ψαξιματος για να παρω κατι με windows 

 

Απο κινεζικο μαγαζακι δεν εχω ξαναπαρει κατι οποτε θα ηθεα να μου προτινετε και απο πιο μαγαζι να το παρω καθως και αν μπορω να πληρωσω με PAYPAL.Θα ηθελα να ρωτησω αν εχει θυρα για hdmi καθως και αν αξιζει να τα δωσουμε εστω και τα 80 ευρω(αν και ομολογουμενος ειναι αρκετα λιγα σαν ποσο για ταβλετ),και ποσο χρονι κανει να ερ8ει

 

Σας ευχαριστω

οτι ρωτας φιλε μου θα το βρεςι στισ προηγουμενες σελιδες. ειναι ολα απαντημενα.

ναι τρεχει τα παντα χωρις προβλημα. δες απο τα μαγαζια που συζηταμε εδω στο θεμα πχ banggood και θα εισαι οκ.

με paypal πληρωσε καλυτερα(δεχεται κανονικα) για να εισαι και πιο ησυχος.

hdmi δεν εχει αυτο εχει το νεοτερο μοντελο αλλα δεν εχει βγει ακομα οποτε η περιμενεις η παιρνεις αυτο (τσεκαρε προηγουμενες σελιδες μιλαμε απειρα για το νεο μοντελο).

για εμενα στα λεφτα του ειναι αψογο σε ταχυτητα οθονη τρομερη δεν κολλαει καθολου με μειον την μπαταρια του.

στον μηνα θα υπολογιζεις μαξιμουμ να ερθει.

αυτα και χρονια πολλα :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...