Προς το περιεχόμενο

[Tablet] Chuwi Hi8 Dual Boot (Windows/Android) 8 inch 2Gb/32Gb 1920X1200 - Τελική < €80 (με κουπόνι)


karasardelis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 505
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ενα reset στο ρουτεερ δεν αλλαζει ip?

Σχεδον παντα αλλαζει ip.

 

Αν μπαινετε απο το κινητο με τη συνδεση του παροχου (cosmote/vodafone/wind και οχι με wifi), αρκει συνηθως να βαλετε το κινητο σε airplane mode και να το βγαλετε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους

Ενδιαφέρομαι κι εγώ για το συγκεκριμένο ταμπλετακι

Επειδή τον τελευταίο καιρό δεν ασχολήθηκα ιδιαίτερα με ενδεχόμενες εξελίξεις στο θέμα paypal, περιορισμοί κλπ

αν μπορεί κάποιος ας μου λύσει κάποιες απορίες.

Στην περίπτωση που προχωρήσω σε αγορά θα είναι απο Banggood. Έχω ήδη κάνει 3-4 παραγγελίες από εκεί στο παρελθόν και είμαι ευχαριστημένος.

Η κάρτα μου είναι προπληρωμένη Πειραιώς. Αν φορτώσω την κάρτα με τα χρήματα, το PayPal θα πραγματοποιήσει την αγορά; (διευκρινίζω, ότι δεν εχω balance)

Στην περίπτωση που η απάντηση είναι όχι, η Banggood δέχεται απευθείας πληρωμή με πιστωτική κάρτα;

Ευχαριστώ προκαταβολικά για τις όποιες πιθανές απαντήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους

Ενδιαφέρομαι κι εγώ για το συγκεκριμένο ταμπλετακι

Επειδή τον τελευταίο καιρό δεν ασχολήθηκα ιδιαίτερα με ενδεχόμενες εξελίξεις στο θέμα paypal, περιορισμοί κλπ

αν μπορεί κάποιος ας μου λύσει κάποιες απορίες.

Στην περίπτωση που προχωρήσω σε αγορά θα είναι απο Banggood. Έχω ήδη κάνει 3-4 παραγγελίες από εκεί στο παρελθόν και είμαι ευχαριστημένος.

Η κάρτα μου είναι προπληρωμένη Πειραιώς. Αν φορτώσω την κάρτα με τα χρήματα, το PayPal θα πραγματοποιήσει την αγορά; (διευκρινίζω, ότι δεν εχω balance)

Στην περίπτωση που η απάντηση είναι όχι, η Banggood δέχεται απευθείας πληρωμή με πιστωτική κάρτα;

Ευχαριστώ προκαταβολικά για τις όποιες πιθανές απαντήσεις.

Paypal απ οτι εχω καταλαβει ειναι οτι κατσει.Εγω χωρις balance δεν εχω καταφερει να αγορασω ουτε κατσαβιδι.Αλλοι υποστηριζουν οτι εχουν ψωνισει.Το θετικο ομως ειναι πως το banggood δεχεται πιστωτικη Ελλαδας.Εχω ψωνισει τρεις φορες με mastercard Eurobank.Απ οτι ειδα το εχει και σε καλη τιμη.Εμπρος λοιπον καλε μου καταναλωτη!!

Καλη χρονια σε ολους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Paypal απ οτι εχω καταλαβει ειναι οτι κατσει.Εγω χωρις balance δεν εχω καταφερει να αγορασω ουτε κατσαβιδι.Αλλοι υποστηριζουν οτι εχουν ψωνισει.Το θετικο ομως ειναι πως το banggood δεχεται πιστωτικη Ελλαδας.Εχω ψωνισει τρεις φορες με mastercard Eurobank.Απ οτι ειδα το εχει και σε καλη τιμη.Εμπρος λοιπον καλε μου καταναλωτη!!

Καλη χρονια σε ολους

 

Ευχαριστω για την απαντηση! Παντως, αν καταλαβαινω καλα, πληρωμη απευθειας με πιστωτικη εχει το ρισκο του ε;

Θελω να πω οτι, απο την στιγμη που δεν εμπλεκεται το PayPal, αν παει κατι στραβα, δεν μπορω να διεκδικησω τα χρηματα μου οπως θα γινοταν με το paypal, σωστα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα δε μου εχει περασει ποτε πληρωμη μεσω paypal<->χρεωστική πειραιως μετα τα CC.

 

Οποτε υπαρχουν δύο δρόμοι:

α) απευθείας καρτα (περνάει κανονικά)

β) μεταφορά σε paypal balance (η πειραιως μου και σε αυτό αρνείται οποτε παιζω μπαλα με άλλες καρτες)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για την απαντηση! Παντως, αν καταλαβαινω καλα, πληρωμη απευθειας με πιστωτικη εχει το ρισκο του ε;

Θελω να πω οτι, απο την στιγμη που δεν εμπλεκεται το PayPal, αν παει κατι στραβα, δεν μπορω να διεκδικησω τα χρηματα μου οπως θα γινοταν με το paypal, σωστα;

Οταν μιλλάμε για κινέζο όσο αξιόπιστος και αν φαίνεται - είναι πάντα πρέπει να έχεις απο πίσω σου το paypal.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...