Προς το περιεχόμενο

[Tablet] Chuwi Hi8 Dual Boot (Windows/Android) 8 inch 2Gb/32Gb 1920X1200 - Τελική < €80 (με κουπόνι)


karasardelis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

προφανώς δεν έχεις δει ποτέ από κοντά αντίστοιχο πληκτρολόγιο-θηκη. Έχει μαγνητική επιφάνεια, δεν χρειάζεται να στηριχθεί πουθενά. Στο σημείο που το αφήνεις το πληκτρολόγιο μένει.

το εχω στο συρταρι μου... Το χω το ταμπελτ λιγες μερες και το πληκτρολογια το δοκιμασα απλα μια φορα για να δω τι και πως. Δεν το εβαλα στη θηκη οποτε οπως το ειχα στα χερια και εβλεπα τη θηκη χωρις καποια βαση δεν μου πηγε το μυαλο στο μαγνητη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 505
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

για να μην ανοίγω άλλο θέμα καθώς δεν είναι καμία τρομερή έκπτωση.

 

Μετά από σκληρό παζάρι με τους Κινέζους κατάφερα και μου έδωσαν αυτό το κουπόνι:

 

CHUWIHi8Pro στο geekbuying

 

με το παραπάνω κουπόνι -10$ για το Chuwi hi8 pro και τελική τιμή στα 107$. το παρήγγειλα εγώ και μου είπαν ότι θα το στείλουν πριν κλείσουν για τις διακοπές τους (από 7/2 μέχρι 13/2) με δωρεάν tracking number.

 

πάρτε και ένα review στα 'αγγλικά'

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν το έχουν ακόμη. και δεν ξέρουν πότε θα το φέρουν όπως και επίσης αν θα είναι αυτή τελικά η τιμή που θα πωλείται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φάση είναι ότι ο Γάλλος που κάνει το review ποστάρει link για αγορά από banggood....

:-D

ναι το είδα. μπορεί να του το έστειλαν εκείνοι για review ή απλά επέλεξε να δώσει λινκ από την καλύτερη τιμή που βρήκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αυτή τη στιγμή αγοράζουμε το hi8 ή αξίζει να περιμένουμε το pro;

Πάρε το Pro. Σε αυτή την τιμή είναι ότι καλύτερο. Εκτός και αν θες Dual Boot που εκεί πας στο απλό.

http://www.geekbuying.com/item/CHUWI-Hi8-Pro-8--Windows10-Tablet-PC-2GB-32GB-Intel-Cherry-Trail-X5-Z8300-Quad-Core-1-84GHz-IPS-1920-1200-Bluetooth-OTG-WiDi---White-356428.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φάση είναι ότι ο Γάλλος που κάνει το review ποστάρει link για αγορά από banggood....

:-D

Απολαυστικό review!!!Mου φέρνει λίγο από.....κοπή τη πίτα!!!!!!χααχχαχαααχαχα.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ote tv go και nova go με αυτον τον επεξεργαστη δεν παιζει

Σε επικοινωνία που είχα σήμερα μου είπαν ότι με την νέα έκδοση που βγήκε παίζει κανονικά σε tablet με Intel Atom..

Ακόμα... πολύ καλό... μου είπαν ότι μπορώ να έχω OTE TV GO σε δύο συσκευές όχι ίδιες... δηλ... κινητό και τάμπλετ...

 

Οπότε λογικά τα ταμπλετάκια από Κίνα θα πρέπει να παίζουν κανονικά αρκεί να ΜΗΝ είναι root ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε επικοινωνία που είχα σήμερα μου είπαν ότι με την νέα έκδοση που βγήκε παίζει κανονικά σε tablet με Intel Atom..

Ακόμα... πολύ καλό... μου είπαν ότι μπορώ να έχω OTE TV GO σε δύο συσκευές όχι ίδιες... δηλ... κινητό και τάμπλετ...

 

Οπότε λογικά τα ταμπλετάκια από Κίνα θα πρέπει να παίζουν κανονικά αρκεί να ΜΗΝ είναι root ....

Τι σχέση έχει όμως το root;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σχέση έχει όμως το root;;

 

Ελέγχει η εφαρμογή αν υπάρχει root. Αν έχεις root σε κόβει, για να μην έχεις δυνατότητα να μεταφέρεις την εικόνα σε τηλεόραση ή κάτι αντίστοιχο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...