Προς το περιεχόμενο

Προσφορές σε φακούς (flashlights)


taxtax

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κι εγώ τον πήρα αυτόν το φορτιστή...πολύ χρήσιμος σαν powerbank. Για τα 4 ευρώ που κόστισε είναι τρελλό vfm

Ναι φοβερος για την τιμη του. Και powerbank και φορτιση στα 4.35V και τεσταρεις και στα γρηγορα ποσο γεματη ειναι η μπαταρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το gearbest ειναι αρκετα παρεξηγημενο...πρωτα απ ολους εγω το παραδεχομαι που τους εχω σουρει τα μυρια οσα.

Μπορει να ειναι αργοι (προχθες μου ρθε πακετο που περιμενα απο 20 οκτωβριου...απλα ελεος) αλλα γενικα τα πακετα τους φτανουν. 

Το προβλημα ειναι οτι αν κατι παει λαθος δεν συνενοεισαι ευκολα, πανε να σε ριξουν τρελλα. Θα ειχα χασει ενα 300αρι μες στο νερο εαν δεν εμπαινε στη μεση το paypal σε καποιες σχετικα μεγαλες αγορες που ειχα κανει, και δεν το ξανατολμαω.

παρολα αυτα εγω για ψιλολογια τους προτιμαω, γιατι εχουν και πολυ καλες τιμες, αλλα επ ουδενι δεν θα επαιρνα πχ απο GB ταμπλετ 200 ευρω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.gearbest.com/chargers/pp_272183.html

 

Ισχυει ακομα το κουπονι LED2015GB

Να σε καλα θα τσιμπησω ενα με tracking number γιατι απο gearbest χωρις TN δεν βλεπω να ερχεται τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες κανενα καλο σετακι (φακος-μπαταρια-φορτιστης καλωδιο ή βαση φορτισης) που προτεινεται ??
Απλα δεν θελω να βγαζω την μπαταρια για να την φορτιζω...
Budget κανα 20-25αρι.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Olight S15R (http://www.banggood.com/Olight-S15R-Baton-CREE-XM-L2-4Modes-Rechargeable-EDC-LED-Flashlight-p-948431.html) στα 22.99$ με το κουπονι M4DS15R .

 

Ας σου προτεινουν ομως και τα παιδια απο εδω που ξερουν καλυτερα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το gearbest ειναι αρκετα παρεξηγημενο...πρωτα απ ολους εγω το παραδεχομαι που τους εχω σουρει τα μυρια οσα.

Μπορει να ειναι αργοι (προχθες μου ρθε πακετο που περιμενα απο 20 οκτωβριου...απλα ελεος) αλλα γενικα τα πακετα τους φτανουν. 

Το προβλημα ειναι οτι αν κατι παει λαθος δεν συνενοεισαι ευκολα, πανε να σε ριξουν τρελλα. Θα ειχα χασει ενα 300αρι μες στο νερο εαν δεν εμπαινε στη μεση το paypal σε καποιες σχετικα μεγαλες αγορες που ειχα κανει, και δεν το ξανατολμαω.

παρολα αυτα εγω για ψιλολογια τους προτιμαω, γιατι εχουν και πολυ καλες τιμες, αλλα επ ουδενι δεν θα επαιρνα πχ απο GB ταμπλετ 200 ευρω. 

Ειναι με τις ώρες του, όλο και κάτι θα χαθεί 1/10 παραγγελίες. Έχουν αλλάξει politics στο refund, στους 3 μήνες αναμονή αν δεν έρθει, refund. 200 ευρώ όντως δεν θα έδινα στο gearbest.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια χαρα,παιδια θελω να αγορασω ενα φακο στα 40ευρω μαζι με μπαταριες και φορτιστη,θα ηθελα να ειναι οσο το δυνατον πιο δυνατος γιατι τον θελω για χρηση στο δασος(κυνηγι) και εαν γινετε να εχει zoom out-in  ευχαριστω προκαταβολικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

http://budgetlightforum.com/node/43575#comment-876108

nitecore TM16GT στα 130 $

 

Τώρα μας ανεβάζεις σε άλλη κατηγορία. Καλή η τιμή γιά τον συγκεκριμένο φακό. Αλλά υψηλή για την τσέπη των περισσότερων απο εμάς :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παραγγείλει αυτόν τον φακό και από το tracking number βλέπω τα εξής:

 

 

2016-01-05 09:01

KALOGREZAS - ELTA, ITEM ARR KALOGREZAS - ELTA

2016-01-04 13:14

M.D. NEAS IONIAS, ITEM IN CONTA M.D. NEAS IONIAS

2016-01-04 10:08

M.D. NEAS IONIAS, NOTICE

2016-01-04 08:15

M.D. NEAS IONIAS, ITEM TO BE DELIVERED

2016-01-04 07:32

M.D. NEAS IONIAS, ITEM ARR M.D. NEAS IONIAS

2015-12-31 17:47

KENTRO DIALOGIS ATTIKIS, ITEM IN CONTA KENTRO DIALOGIS ATTIKIS

2015-12-31 15:47

KENTRO DIALOGIS ATTIKIS, ITEM ARR KENTRO DIALOGIS ATTIKIS

2015-12-31 12:47

RECEIVE ITEM AT OFFICE OF EXCHANGE

2015-12-11 12:56

CHINA, ITEMS IN PACKING

2015-12-10 21:20

CHINA, RECEIVE ITEM FROM CUSTOMER

 

που από ότι καταλαβαίνω έχει φτάσει στο ταχυδρομείο της περιοχής μου αλλά ακόμα δεν τον έχει φέρει ο ταχυδρόμος σπίτι.

 

Μπορώ με το TR που έχω να πάω στο ταχυδρομείο της περιοχής μου για να τον παραλάβω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...