Προς το περιεχόμενο

Προσφορές σε φακούς (flashlights)


taxtax

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω παραγγείλει αυτόν τον φακό και από το tracking number βλέπω τα εξής:

 

25]

 

2016-01-05 09:01

25]KALOGREZAS - ELTA, ITEM ARR KALOGREZAS - ELTA

2016-01-04 13:14

25]M.D. NEAS IONIAS, ITEM IN CONTA M.D. NEAS IONIAS

2016-01-04 10:08

25]M.D. NEAS IONIAS, NOTICE

2016-01-04 08:15

25]M.D. NEAS IONIAS, ITEM TO BE DELIVERED

2016-01-04 07:32

25]M.D. NEAS IONIAS, ITEM ARR M.D. NEAS IONIAS

2015-12-31 17:47

25]KENTRO DIALOGIS ATTIKIS, ITEM IN CONTA KENTRO DIALOGIS ATTIKIS

2015-12-31 15:47

25]KENTRO DIALOGIS ATTIKIS, ITEM ARR KENTRO DIALOGIS ATTIKIS

2015-12-31 12:47

25]RECEIVE ITEM AT OFFICE OF EXCHANGE

2015-12-11 12:56

25]CHINA, ITEMS IN PACKING

2015-12-10 21:20

25]CHINA, RECEIVE ITEM FROM CUSTOMER

 

 

που από ότι καταλαβαίνω έχει φτάσει στο ταχυδρομείο της περιοχής μου αλλά ακόμα δεν τον έχει φέρει ο ταχυδρόμος σπίτι.

 

Μπορώ με το TR που έχω να πάω στο ταχυδρομείο της περιοχής μου για να τον παραλάβω;

Λογικα ναι. Κρατα και μια ταυτοτητα .

Παντως και εγω ειχα θεμα με ταχυδρομο που ειχε αδεια , αλλα περιμενα 1-2 μερες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Link.png Site: αυτος εδω πως σας φαινετε File.png Download: αυτες τις μπαταριες Link.png Site: αυτον τον φορτιστη??

 

μπορείς να πας σε αυτόν (για πιο οικονομικό) http://www.gearbest.com/led-flashlights/pp_211114.html

βγαίνει κατα καιρους στα 13 $.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορείς να πας σε αυτόν (για πιο οικονομικό) http://www.gearbest.com/led-flashlights/pp_211114.html

βγαίνει κατα καιρους στα 13 $.

ευχαριστω για την απαντηση φιλε μαλλον ομως δεν θα ειναι αρκετα δυνατος,Link.png Site: olight  λεει 950 lumens αν ισχυει πρεπει να ειναι δυνατος αν καποιος τον εχει ας γραψει παρακαλω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

in other newz: 

 

ddcbgx.jpg

 

σε 13 μέρες απο banggood. Ποιοτικά μου φαινεται ΟΚ. Φως δυνατό και αναμένω να έρθει κάποτε καμια 18650 (αναθεμάσε gearbest) για να σας το κάνω και video review.

 

 

αυτο-quotαρομαι!!!

 

it went bazinga!!! Σημερα το πρωι, ανοιγω τα ματια.... και βλέπω απο το συρτάρι του κομοδίνου αναλαμπες... μέσα απο τις χαραμάδες. Ειχε ανοιξει μονος του και έστελνε σε morse SOS!!!! :-D  :-D  :-D  

 

Weird σκέφτομαι... 1) δεν θυμάμαι να τον άφησα ανοιχτό 2) δεν έχει τέταρτο mode SOS σύμφωνα με τα specs του Banggood.

 

Πάω να τον κλεισω: ΠΟΥΛΟ!  :ph34r:  Δεν κλεινει! Οτι και να πατήσω, αυτό συνεχίζει το χαβά του. Βρε καλο μου, βρε χρυσό μου, βρε απο δω βρε απο κει... τιποτα αυτό. Με τα πολλά πατήματα... αντιλαμβάνομαι οτι αν κάνω ενα κλικ στην εναλλαγή απο S σε O.... κλεινει. Cool, σκέφτομαι... και πως να ενεργοποιήτε άραγε? Παίζοντας ανακαλυπτω πως κρατώντας για 3 secs το ON button μπαινει στο SOS mode.

 

OK... τα λύσαμε, τα είπαμε... ομως επειδή κάτι δε μου άρεσε, τον έβαλα σήμερα ολη μέρα διπλα μου στο γραφειο. Κλειστο. Περνάνε ώρες... τιποτα, τυχαίο σκέφτομαι θα ταν το βραδυνό.

 

Πριν απο λίγο... ξυπνά πάλι μόνος του και ξεκινά τα SOS  :shock:  I was full of WTF  :confused:  Πάω να τον κλείσω. Αμ δε.... Δεν πιάνει πλέον το πρωινό τρικ.  :blink:  Οτι και να το έκανα τον χαβά του. Πλέον του εβγαλα την μπαταρια να με αφήσει στην ησυχία μου και θα δω τι θα κάνω με το banggood. Δεν αξίζει κιολας την φασαρία για 10 ευρώ ρε γμτ, να το στέλνω πισω.

 

Αυτά!  :X

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο-quotαρομαι!!!

 

it went bazinga!!! Σημερα το πρωι, ανοιγω τα ματια.... και βλέπω απο το συρτάρι του κομοδίνου αναλαμπες... μέσα απο τις χαραμάδες. Ειχε ανοιξει μονος του και έστελνε σε morse SOS!!!! :-D  :-D  :-D  

 

Weird σκέφτομαι... 1) δεν θυμάμαι να τον άφησα ανοιχτό 2) δεν έχει τέταρτο mode SOS σύμφωνα με τα specs του Banggood.

 

Πάω να τον κλεισω: ΠΟΥΛΟ!  :ph34r:  Δεν κλεινει! Οτι και να πατήσω, αυτό συνεχίζει το χαβά του. Βρε καλο μου, βρε χρυσό μου, βρε απο δω βρε απο κει... τιποτα αυτό. Με τα πολλά πατήματα... αντιλαμβάνομαι οτι αν κάνω ενα κλικ στην εναλλαγή απο S σε O.... κλεινει. Cool, σκέφτομαι... και πως να ενεργοποιήτε άραγε? Παίζοντας ανακαλυπτω πως κρατώντας για 3 secs το ON button μπαινει στο SOS mode.

 

OK... τα λύσαμε, τα είπαμε... ομως επειδή κάτι δε μου άρεσε, τον έβαλα σήμερα ολη μέρα διπλα μου στο γραφειο. Κλειστο. Περνάνε ώρες... τιποτα, τυχαίο σκέφτομαι θα ταν το βραδυνό.

 

Πριν απο λίγο... ξυπνά πάλι μόνος του και ξεκινά τα SOS  :shock:  I was full of WTF  :confused:  Πάω να τον κλείσω. Αμ δε.... Δεν πιάνει πλέον το πρωινό τρικ.  :blink:  Οτι και να το έκανα τον χαβά του. Πλέον του εβγαλα την μπαταρια να με αφήσει στην ησυχία μου και θα δω τι θα κάνω με το banggood. Δεν αξίζει κιολας την φασαρία για 10 ευρώ ρε γμτ, να το στέλνω πισω.

 

Αυτά!  :X

 

 

lol φακός με δικιά του βούληση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν εψαχνα στη θεση για τη δουλεια που λες με αυτα τα λεφτα θα επαιρνα

http://www.gearbest.com/chargers/pp_272183.html

 

http://www.gearbest.com/batteries/pp_189833.html

 

 

http://www.gearbest.com/led-flashlights/pp_263535.html

ευχαριστω για την απαντηση φιλε μου,αλλα θα προτιμουσα απο banggood με ολα αυτα που διαβαζω :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

αυτο-quotαρομαι!!!

 

it went bazinga!!! Σημερα το πρωι, ανοιγω τα ματια.... και βλέπω απο το συρτάρι του κομοδίνου αναλαμπες... μέσα απο τις χαραμάδες. Ειχε ανοιξει μονος του και έστελνε σε morse SOS!!!! :-D  :-D  :-D  

 

Weird σκέφτομαι... 1) δεν θυμάμαι να τον άφησα ανοιχτό 2) δεν έχει τέταρτο mode SOS σύμφωνα με τα specs του Banggood.

 

Πάω να τον κλεισω: ΠΟΥΛΟ!  :ph34r:  Δεν κλεινει! Οτι και να πατήσω, αυτό συνεχίζει το χαβά του. Βρε καλο μου, βρε χρυσό μου, βρε απο δω βρε απο κει... τιποτα αυτό. Με τα πολλά πατήματα... αντιλαμβάνομαι οτι αν κάνω ενα κλικ στην εναλλαγή απο S σε O.... κλεινει. Cool, σκέφτομαι... και πως να ενεργοποιήτε άραγε? Παίζοντας ανακαλυπτω πως κρατώντας για 3 secs το ON button μπαινει στο SOS mode.

 

OK... τα λύσαμε, τα είπαμε... ομως επειδή κάτι δε μου άρεσε, τον έβαλα σήμερα ολη μέρα διπλα μου στο γραφειο. Κλειστο. Περνάνε ώρες... τιποτα, τυχαίο σκέφτομαι θα ταν το βραδυνό.

 

Πριν απο λίγο... ξυπνά πάλι μόνος του και ξεκινά τα SOS  :shock:  I was full of WTF  :confused:  Πάω να τον κλείσω. Αμ δε.... Δεν πιάνει πλέον το πρωινό τρικ.  :blink:  Οτι και να το έκανα τον χαβά του. Πλέον του εβγαλα την μπαταρια να με αφήσει στην ησυχία μου και θα δω τι θα κάνω με το banggood. Δεν αξίζει κιολας την φασαρία για 10 ευρώ ρε γμτ, να το στέλνω πισω.

 

Αυτά!  :X

Χαχαχαχα δεν εχει τωρα κηρυγμα για το παλιοBanggood οπως με το Gearbest; :P

Που να ελειπες και να επαιρνε καμια φωτια δηλαδη.

 

Meco=Elfeland="Βαλε οτι σαπιομαρκα" φακοι χαμηλοι ποιοτητας λοιπον.

 

Εμενα μου πηρε φωτια ο φορτιστης αυτοκινητου εσενα εγινε possesed απο το πνευμα του φαροφυλακα και εστελνε SOS GG αν ψαχνω φακους/εμπρηστικους μηχανισμους για την πεθερα μου ;) ξερω απο που θα ψωνισω.

 

 

 


ευχαριστω για την απαντηση φιλε μου,αλλα θα προτιμουσα απο banggood με ολα αυτα που διαβαζω 

Αυτοκτονικός;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sotosgl... τι να σε πω... 72 σχόλια έχει ο φακός, μονο 3 ηταν αρνητικες κριτικές. Μπορεί να έπεσα στην περίπτωση. Δεν ξερω. Θα δούμε πως θα ξηγηθεί το banggood. Τζουφιος φακός μου χει κάτσει και απο Gearbest παντως αλλα εκεινος ηταν Cree Q5 των 3 ευρώ kai βαρεθηκα να γραψω οτιδήποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sotosgl... τι να σε πω... 72 σχόλια έχει ο φακός, μονο 3 ηταν αρνητικες κριτικές. Μπορεί να έπεσα στην περίπτωση. Δεν ξερω. Θα δούμε πως θα ξηγηθεί το banggood. Τζουφιος φακός μου χει κάτσει και απο Gearbest παντως αλλα εκεινος ηταν Cree Q5 των 3 ευρώ kai βαρεθηκα να γραψω οτιδήποτε.

Και εγω ειχα παρει ενα καρο απο το Banggood αλλα μετα το μπαμ με τους Ultrafire πρεπει να αλλαξαν εργοστασιο ή να εριξε την ποιοτητα μιας και ο ενας απο τους καινουργιους Elfeland τα εκλασε και αυτος (ο αντιστοιχος 2000lm 26650 που ευτυχως ειχε γινει Refund).

 

Δεν εξηγηται τετοια αστοχια σε τοσο μικρο διαστημα ρε συ και ανησυχω και με την ξαφνικη εμφανιση των Meco Elfeland αντι των Ultrafire οι υποψιες μου απλα επιβεβαιωνονται.

 

BTW Χρονια πολλα Supreme Leader για τα γενεθλια σου σημερα,οταν ειναι να πατησεις το κουμπι στειλε ενα pm plz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για την απαντηση φιλε μου,αλλα θα προτιμουσα απο banggood με ολα αυτα που διαβαζω :-)

Απλα θα παραγγειλεις και θα βαλεις και τρακινγκ.

Αυτα που σου εβαλα δεν τα βρισκεις σε αυτα τα λεφτα πουθενα αλλου, και νομιζω ολα ειναι δοκιμασμενα και οχι τυχαιες επιλογες.

Εφοσον θα εχεις τρακινγκ δεν εχεις να φοβηθεις κατι απο το gearbest

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια αυτην βαση που δεχνει στην φοτο για το οπλο και ο διακοπτης συμπεριλαμβανονται η πωλουνται χωριστα?? το μονο που καιει ειναι η μαρκα olight λενε πως ειναι καλη οπως και να χει να σαι καλα φιλε μου :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια αυτην βαση που δεχνει στην φοτο για το οπλο και ο διακοπτης συμπεριλαμβανονται η πωλουνται χωριστα?? το μονο που καιει ειναι η μαρκα olight λενε πως ειναι καλη οπως και να χει να σαι καλα φιλε μου :-)

Package Contents: 1 x Brinyte B158 Zooming Flashlight, 1 x Clip, 1 x English User Manual

Αυτα εχει μεσα οποτε και το κλιπ στο πακετο.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...