Προς το περιεχόμενο

[App on-line αγορών] Getone: όλα @ 9,99 $ => υπάρχουν πραγματικές ευκαιρίες!


kwgwkou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

η παραγγελια που εριξα την 20/10 μου γραφουν οτι θα την επεξεργαστουν 5/11-15/11

 

παιρνουν ναρκωτικα???

 

ps ο κοινος ανταπτορας στο πολυπριζο  δεν νομιζω οτι θα βοηθησει... το πολυπριζο  εχει παροχη ρευματος απο au/ch plug και οχι us plug που αγοραζουμε συνηθως... δεν ειναι παραλληλα τα σιδερακια της επαφης ειναι διαγωνια και επιπλεον εχει και γειωση...

Λάθος του site είναι .. ,με αυτή την ημερομηνία εννοεί το πότε περίπου θα σου έρθει..  έτσι την είχα πατήσει και εγώ.

 

Πάντως προιόντα ξαναφέρνουν.. και εγώ τον φορτιστή στην τρίτη φορά που τον είχε τον πρόλαβα..  όλο sold out  ήταν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 113
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ πήρα αύτό στα 9,99 (Aukey PA-T2 42W 3-Port USB Desktop Charging Station with Qualcomm Quick Charge 2.0 Technology - λευκό με ευρωπαικό plug)

http://www.aukey.com/product/pa-t2-qualcomm-quick-charge-wall-charger

Πήρα tracking και πληρωμή με paypal χώρις balance!

 

Μήπως ξέρει κανείς αν η Quick Charge θύρα σε αυτούς τους φορτιστές μπορεί να χρησιμοποιηθεί και ως κανονική (με φόρτιση στα 1.5 ή 2Α) ή αν δεν έχεις Quick Charge device απλά την ξεχνάς;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ξέρει κανείς αν η Quick Charge θύρα σε αυτούς τους φορτιστές μπορεί να χρησιμοποιηθεί και ως κανονική (με φόρτιση στα 1.5 ή 2Α) ή αν δεν έχεις Quick Charge device απλά την ξεχνάς;;

Κανονική θύρα είναι. Όσο μπορεί να τραβήξει το κινητό τόσο θα τραβάει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν βλεπει κάποιος τα προϊόντα που αναφέρονται ας ποστάρει.

 

Γενικότερα το app έχει τα κακά του τα χάλια.

Οτι search και να κάνω σπάνια πέτυχα αυτο που ήθελα πχ το Xiaomi bluetooth hands-free δεν το βρίσκω με τίποτα.

Μπορώ μονο να το εντοπίσω αν το αναζητήσω στα αποθηκευμένα που είχα από παλιότερα και μάλιστα διαθέσιμο.

Το αντιμετωπίζετε και άλλοι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελείωσε και ηταν μια χαρα ο φορτιστής.

Εχει παρατηρήσει κανείς αν ξαναφερνουν σύντομα προϊόντα η τα ξεχνάμε?

Έχω δει ότι ξαναφέρνουν, αλλά δεν ξέρω πόσο σύντομα.

ps ο κοινος ανταπτορας στο πολυπριζο δεν νομιζω οτι θα βοηθησει... το πολυπριζο εχει παροχη ρευματος απο au/ch plug και οχι us plug που αγοραζουμε συνηθως... δεν ειναι παραλληλα τα σιδερακια της επαφης ειναι διαγωνια και επιπλεον εχει και γειωση...

Ακόμη κι έτσι αν είναι (που δεν νομίζω γι' αυτό που παρήγγειλα εγώ - έχουν διάφορα όμοια προϊόντα με μικρές διαφορές, εμένα πρέπει να 'ναι με us plug), το κόβω & βάζω σουκο ελληνικής πριζας.

Οταν βλεπει κάποιος τα προϊόντα που αναφέρονται ας ποστάρει.

 

Γενικότερα το app έχει τα κακά του τα χάλια.

Οτι search και να κάνω σπάνια πέτυχα αυτο που ήθελα πχ το Xiaomi bluetooth hands-free δεν το βρίσκω με τίποτα.

Μπορώ μονο να το εντοπίσω αν το αναζητήσω στα αποθηκευμένα που είχα από παλιότερα και μάλιστα διαθέσιμο.

Το αντιμετωπίζετε και άλλοι?

Ναι. Η αναζήτηση δεν δουλεύει καθόλου καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβγαλε και το WiFi Dongle DLNA Airplay Miracast HDMI 1080P .. Πολυ καλη τιμη

Και ενα smartwach u80 τι να λεει αυτο ;;

Αν είναι αυτο

http://market24.gr/el/-h-smartwatches/875--smart-u-watch-ios-android.html

 

Δείχνει αρκετά ενδιαφέρον για τα 10 δολάρια που έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχε και SJ4000 με 20$ και καλά!!!!! Με το που το είδα κι ενώ είχε 50 κομμάτια μέσα έλεγε SOLD OUT. Λιγο κράχτης φαίνεται. Κανά κομμάτι θα είχε ίσα ίσα να γίνει ντόρος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβγαλε και το WiFi Dongle DLNA Airplay Miracast HDMI 1080P .. Πολυ καλη τιμη

 

Επειδή γράφω από κινητό & είναι δύσκολο να ψάχνω, είναι καλό; Πόσο κοστίζει κατά Μ.Ο. στα κινεζομάγαζα; Θα κάνει δουλειά με παλιότερες TV που δεν είναι 1080 px;

 

Και ενα smartwach u80 τι να λεει αυτο ;;

Μια χαρά φαίνεται για 10(+2)$.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρε κανείς τελικά το πολυμπριζο? Ενδιαφέρομαι και γω αλλά θέλω ευρωπαϊκό..

 

Όπως έγραφα λίγα post πριν, το παρήγγειλα. Στάλθηκε άμεσα με tracking nr (με κινέζικα ταχυδρομεία), αλλά θέλει υπομονή για να φτάσει (θα ενημερώσω).

 

Πολύμπριζο Xiaomi με καλώδιο-φις για δικές μας πρίζες δεν νομίζω ότι υπάρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...