Προς το περιεχόμενο

[App on-line αγορών] Getone: όλα @ 9,99 $ => υπάρχουν πραγματικές ευκαιρίες!


kwgwkou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 113
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και σε εμενα με elephone p7000 με είχε τσακισει στις διαφημίσεις.

το έβγαλα και συνέχισε να ρίχνει πράμα...αλλά ξαφνικά μετά απο 3 ημέρες κόπηκαν μαχαίρι!

 

υποθέτω ότι ήταν της ROM, όπως λέει και ο Agathoklis, και όχι του getone

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Anyway, αυτό που ήθελα (Xiaomi πολύμπριζο) πρόλαβα & το παρήγγειλα στη χαμηλότερη τιμή απ' αυτή που παίζει σ' όλα τα γνωστά κινεζομάγαζα (Μ.Ο.~15-16$ με χαμηλότερες τιμές 11,29$ @ bg - 11,39$ @ gb) & πήρα μέσα σε 1-2 μέρες & tracking nr. Θα ενημερώσω αν θα έρθει κι αν είναι original. Αν έρθει/είναι, σίγουρα θα τους ξανατιμήσω με μαγαλύτερες παραγγελίες.

 

 

Σκέφτομαι και εγώ να χτυπήσω το πολύμπριζο. Βέβαια επειδή βαριέμαι να μπω σε διαδικασία πιθανού dispute κλπ, θα περιμένω πρώτα εντυπώσεις από τις παραλαβές σας.

 

 

ps ο κοινος ανταπτορας στο πολυπριζο  δεν νομιζω οτι θα βοηθησει... το πολυπριζο  εχει παροχη ρευματος απο au/ch plug και οχι us plug που αγοραζουμε συνηθως... δεν ειναι παραλληλα τα σιδερακια της επαφης ειναι διαγωνια και επιπλεον εχει και γειωση...

 

 

Ακόμη κι έτσι αν είναι (που δεν νομίζω γι' αυτό που παρήγγειλα εγώ - έχουν διάφορα όμοια προϊόντα με μικρές διαφορές, εμένα πρέπει να 'ναι με us plug), το κόβω & βάζω σουκο ελληνικής πριζας.

 

Πήρε κανείς τελικά το πολυμπριζο? Ενδιαφέρομαι και γω αλλά θέλω ευρωπαϊκό..

 

 

Όπως έγραφα λίγα post πριν, το παρήγγειλα. Στάλθηκε άμεσα με tracking nr (με κινέζικα ταχυδρομεία), αλλά θέλει υπομονή για να φτάσει (θα ενημερώσω).

 

Πολύμπριζο Xiaomi με καλώδιο-φις για δικές μας πρίζες δεν νομίζω ότι υπάρχει.

 

 

 

Ενημέρωση σχετικά με τη συζήτηση που έγινε για το πολύμπριζο της Xiaomi:

  • Το παρέλαβα (συστημένο με καλή συσκευασία) μετά από 13 μέρες απ' την παραγγελία & 11 μέρες απ' την ενημέρωση αποστολής.
  • Είναι αυθεντικό Xiaomi.
  • Έχει (αυτό που πήρα) πράγματι CH φις (με 1 κάθετο & 2 διαγώνια σιδεράκια), άρα ή θέλει αντίστοιχο adaptor ή κόψιμο το καλώδιο για να μπει φις για ελληνική μπρίζα (αυτό θα κάνω).
  • Μπορεί να δεχθεί -πέρα από USB- οποιουδήποτε τύπου φις (EU-CH-US-CN plug - φωτογραφία στο spoiler).

 

post-349023-0-52185200-1446638542_thumb.jpg

 

 

Bottom line: Είμαι πολύ ευχαριστημένος από την αγορά του @ 9,99$ απ' το Getone, καθότι original κι ήρθε γρήγορα.  :)

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω παραγειλει ενα τετοιον ανταπτορα, ελπιζω να κανει...

 

http://www.ebay.com/itm/291334156547?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Αμφιβάλλω, γιατί δεν βλέπω να δέχεται διαγώνιες υποδοχές. Μάλλον θέλει CH to EU adaptor.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω παραγειλει ενα τετοιον ανταπτορα, ελπιζω να κανει...

 

http://www.ebay.com/itm/291334156547?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

φιλε ταιριαζει κανονικα αυτο εχω κι εγω στο πολυπριζο της xiaomi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω γενικα η εφαρμογη ειναι ασφαλης? το εχετε ψαξει μηπως παιζει τιποτα με backdoor κτλ?

αν δεν ειναι rooted το κινητο ποσο κακο μπορει να σου κανει μια εφαρμογη??

 

φιλε ταιριαζει κανονικα αυτο εχω κι εγω στο πολυπριζο της xiaomi.

 :) εκανα ολοκληρους υπολογισμους για να δω αν τελικα μπαινουν οι διαγωνιες... χαιρομαι που ημουν σωστος :P

 

Αμφιβάλλω, γιατί δεν βλέπω να δέχεται διαγώνιες υποδοχές. Μάλλον θέλει CH to EU adaptor.

:P διαβασε το απο πανω σχολιο... :P:P:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω παραγειλει ενα τετοιον ανταπτορα, ελπιζω να κανει...

 

http://www.ebay.com/itm/291334156547?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

φιλε ταιριαζει κανονικα αυτο εχω κι εγω στο πολυπριζο της xiaomi.

 

:) εκανα ολοκληρους υπολογισμους για να δω αν τελικα μπαινουν οι διαγωνιες... χαιρομαι που ημουν σωστος :P

 

:P διαβασε το απο πανω σχολιο... :P:P:P

Μακάρι να 'ναι έτσι. Χαίρομαι όταν κάνω τέτοια λάθη, γιατί γνωρίζω καλά ότι ουδείς αλάθητος/αναμάρτητος!  :P 

 

να ρωτησω γενικα η εφαρμογη ειναι ασφαλης? το εχετε ψαξει μηπως παιζει τιποτα με backdoor κτλ?

 

αν δεν ειναι rooted το κινητο ποσο κακο μπορει να σου κανει μια εφαρμογη??

 

Γιατί; Αν είναι rooted υπάρχει μεγαλύτερος κίνδυνος;

Αν θέλει κάποιος ας εξηγήσει (έστω με pm ή/& link για να μην θεωρηθούμε off-topic), γιατί ούτε τι εστί "backdoor" δεν γνωρίζω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα παρέλαβα τον Fast charger της AUKEY..  Σφραγισμένος σε ζελατίνα. όλα καλα!

Θα μπορούσες να μας πείς πόσες μέρες απο την στιγμή της παραγγελίας σου ήρθε;Ενδιαφέρομαι για τα bluetooth ακουστικά της Aukey που είναι σε τιμή-σκότωμα και θα ήθελα να ξέρω πόσο διαρκεί το "ταξίδι" του πακέτου :-)  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορούσες να μας πείς πόσες μέρες απο την στιγμή της παραγγελίας σου ήρθε;Ενδιαφέρομαι για τα bluetooth ακουστικά της Aukey που είναι σε τιμή-σκότωμα και θα ήθελα να ξέρω πόσο διαρκεί το "ταξίδι" του πακέτου :-)

 

17/10 έφυγε σήμερα παρέλαβα το συστημένο.. Τα συνηθισμένα για αγορά από εξωτερικό..
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...