Προς το περιεχόμενο

[App on-line αγορών] Getone: όλα @ 9,99 $ => υπάρχουν πραγματικές ευκαιρίες!


kwgwkou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παραγγελία 27/10 έφτασε σήμερα 6/11 με συστημένο στη Αθήνα. Εγώ προτίμησα τον Link.png Site: ταχυφορτιστήμε 3 USB και τον ευρωπαϊκό βύσμα (λευκό). 12$ με τα μεταφορικά. Ακόμα δεν τον έχω δουλέψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 113
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παραγγελία 27/10 έφτασε σήμερα 6/11 με συστημένο στη Αθήνα. Εγώ προτίμησα τον Link.png Site: ταχυφορτιστήμε 3 USB και τον ευρωπαϊκό βύσμα (λευκό). 12$ με τα μεταφορικά. Ακόμα δεν τον έχω δουλέψει.

 

Μεγειά! Όταν με το καλό τον δουλέψεις, πες μας εντυπώσεις. Κι εγώ ενδιαφέρομαι για τους φορτιστές της Aukey.

 

Το καλό είναι πως μόνο θετικές εμπειρίες-εντυπώσεις έχουν γραφεί μέχρι στιγμής για τις παραδόσεις του Getone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει βγαλει κουπονια που μπορεις να αφαιρεσεις ενα δολλαριο απο καθε προιον στην παραγγελια...

 

Πχ πηρα 2προιοντα... -2δολαρια

 

Τα βρισκεις μεσα στο cart

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει βγαλει κουπονια που μπορεις να αφαιρεσεις ενα δολλαριο απο καθε προιον στην παραγγελια...

 

Πχ πηρα 2προιοντα... -2δολαρια

 

Τα βρισκεις μεσα στο cart

 

Διόρθωση: όχι στην καρτέλα (Cart), αλλά στο προφίλ (You).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ενημέρωση σχετικά με τη συζήτηση που έγινε για το πολύμπριζο της Xiaomi:

  • Το παρέλαβα (συστημένο με καλή συσκευασία) μετά από 13 μέρες απ' την παραγγελία & 11 μέρες απ' την ενημέρωση αποστολής.
  • Είναι αυθεντικό Xiaomi.
  • Έχει (αυτό που πήρα) πράγματι CH φις (με 1 κάθετο & 2 διαγώνια σιδεράκια), άρα ή θέλει αντίστοιχο adaptor ή κόψιμο το καλώδιο για να μπει φις για ελληνική μπρίζα (αυτό θα κάνω).
  • Μπορεί να δεχθεί -πέρα από USB- οποιουδήποτε τύπου φις (EU-CH-US-CN plug - φωτογραφία στο spoiler).

 

 

 

Bottom line: Είμαι πολύ ευχαριστημένος από την αγορά του @ 9,99$ απ' το Getone, καθότι original κι ήρθε γρήγορα.  :)

 

Το θέλω πάρα πολύ αλλά δεν μπορώ να το βρω με τίποτα στην εφαρμογή. Ο Link.png Site: αντάπτορας που αναφέρθηκε κάνει και για τις πρίζες του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βρήκα τελικά ψάχνοντας τυχαία. Το βρήκα με 3$ μεταφορικά. Υπάρχει καλύτερη τιμή;

 

Εγω το ειχα παρει χωρις μεταφορικα... Τσεκαρε το ξανα, ή αυριο...

 

Κι εγώ χωρίς extra μεταφορικά το είχα πάρει. Αυτό που παρατήρησα είναι ότι το ίδιο προϊόν μπορεί να το δίνουν με ή χωρίς μεταφορικά. Αυτό που σου προτείνω να κάνεις είναι να μπεις στο Xiaomi store του Getone & να δεις αν το έχουν & χωρίς μεταφορικά. Για να βρεις το store βρες ένα Xiaomi προϊόν & πήγαινε να δεις ποιος το πουλάει. Αν είναι το Xiaomi store, ψάξε σ' όλα τα είδη που πουλάει.

 

Ευχαριστώ θα το κοιτάξω. Σε αυτό το μαγαζί μόνο με balance ψωνίζεται ή περνάνε και απευθείας ελληνικές κάρτες μέσω paypal;

 

Για "σιγουριά" ψώνισα με PP balance, εξάλλου νομίζω δεν περνάνε οι ελληνικές πιστωτικές.

Κι εγώ χωρίς extra μεταφορικά το είχα πάρει. Αυτό που παρατήρησα είναι ότι το ίδιο προϊόν μπορεί να το δίνουν με ή χωρίς μεταφορικά. Αυτό που σου προτείνω να κάνεις είναι να μπεις στο Xiaomi store του Getone & να δεις αν το έχουν & χωρίς μεταφορικά. Για να βρεις το store βρες ένα Xiaomi προϊόν & πήγαινε να δεις ποιος το πουλάει. Αν είναι το Xiaomi store, ψάξε σ' όλα τα είδη που πουλάει.

 

Υ/Γ: Έλεγξα στο Xiaomi store κι είδα ότι πράγματι έχει 2 φορές το πολύμπριζο, χωρίς μεταφορικά ή με +3$.

Διάλεξε αυτό που δεν έχει μεταφορικά, χρησιμοποίησε κι ένα κουπόνι -1$, οπότε θα σου βγει στα 8,99$ με μεταφορά! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία 27/10 έφτασε σήμερα 6/11 με συστημένο στη Αθήνα. Εγώ προτίμησα τον Link.png Site: ταχυφορτιστήμε 3 USB και τον ευρωπαϊκό βύσμα (λευκό). 12$ με τα μεταφορικά. Ακόμα δεν τον έχω δουλέψει.

 

 

Μεγειά! Όταν με το καλό τον δουλέψεις, πες μας εντυπώσεις. Κι εγώ ενδιαφέρομαι για τους φορτιστές της Aukey.

 

Το καλό είναι πως μόνο θετικές εμπειρίες-εντυπώσεις έχουν γραφεί μέχρι στιγμής για τις παραδόσεις του Getone.

 

Λοιπόν ο φορτιστής τα σπάει. Εχω ένα LG G2 και φορτίζει με τον Aukey(2.4 Ampere)  ελαφρώς γρηγορότερα από τον μαμίσιο που έχω (2 Αμπερ) και ένα Nillkin (2 Αμπερ αλλά ελαφρά πιο αργός). Η πορτοκαλί θύρα για Quickcharge βγάζει μήνυμα για αργή φόρτιση, όπως όταν το συνδέω σε υπολογιστή. Κατά τ' άλλα το καλώδιο που περιλαμβάνει είναι πολύ χοντρό και ο φορτιστής είναι στιβαρός και με φωτάκι led όταν είναι σε μπρίζα. Τον συστήνω στα 12$...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο iphone app πως μπορει να δει κανεις καθε store ξεχωριστα;

Ουσιαστικά το έγραψα πριν, με παράδειγμα το Xiaomi store:

- Για να βρεις το store βρες ένα Xiaomi προϊόν & πήγαινε να δεις ποιος το πουλάει. Αν είναι το Xiaomi store, ψάξε σ' όλα τα είδη που πουλάει.

 

Αντίστοιχα για όλα. Αρκεί να βρεις ένα προϊόν που το πουλάει το μαγαζί που θες, πας στην καρτέλα του πωλητή, πατάς εκεί & βγάζει όλα τα προϊόντα που πουλάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουσιαστικά το έγραψα πριν, με παράδειγμα το Xiaomi store:

- Για να βρεις το store βρες ένα Xiaomi προϊόν & πήγαινε να δεις ποιος το πουλάει. Αν είναι το Xiaomi store, ψάξε σ' όλα τα είδη που πουλάει.

 

Αντίστοιχα για όλα. Αρκεί να βρεις ένα προϊόν που το πουλάει το μαγαζί που θες, πας στην καρτέλα του πωλητή, πατάς εκεί & βγάζει όλα τα προϊόντα που πουλάει.

Thx φιλε μου δεν ειχα κανει ενημερωση στην εφαρμογη και δεν το εκανε αλλα οκ λυθηκε..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ χωρίς extra μεταφορικά το είχα πάρει. Αυτό που παρατήρησα είναι ότι το ίδιο προϊόν μπορεί να το δίνουν με ή χωρίς μεταφορικά. Αυτό που σου προτείνω να κάνεις είναι να μπεις στο Xiaomi store του Getone & να δεις αν το έχουν & χωρίς μεταφορικά. Για να βρεις το store βρες ένα Xiaomi προϊόν & πήγαινε να δεις ποιος το πουλάει. Αν είναι το Xiaomi store, ψάξε σ' όλα τα είδη που πουλάει.

 

 

Για "σιγουριά" ψώνισα με PP balance, εξάλλου νομίζω δεν περνάνε οι ελληνικές πιστωτικές.

 

Υ/Γ: Έλεγξα στο Xiaomi store κι είδα ότι πράγματι έχει 2 φορές το πολύμπριζο, χωρίς μεταφορικά ή με +3$.

Διάλεξε αυτό που δεν έχει μεταφορικά, χρησιμοποίησε κι ένα κουπόνι -1$, οπότε θα σου βγει στα 8,99$ με μεταφορά! 

Που μπορώ να βρω αυτό το κουπόνι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...