Προς το περιεχόμενο

[USB Led] Original Xiaomi LED Light @ Banggood - 1.09€ (ή 0,89€ έκαστο για 3 τεμάχια+) [ΤΕΛΟΣ]


Questioner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδω λεμε εχουμε απο 25-10 και περιμενουμε...υπομονη....

Αν δεν τα παρει καποιος απο κανα κεντρο διαλογης θα ερθουν κανονικα.Το θεμα ειναι οτι αν καποιος τα παρει και δεν ερθουν ποτε σε μας δεν προκειται να παρουμε τα χρηματα πισω μιας και ειναι ολα πληρωμενα με χρεωστικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν τα παρει καποιος απο κανα κεντρο διαλογης θα ερθουν κανονικα.Το θεμα ειναι οτι αν καποιος τα παρει και δεν ερθουν ποτε σε μας δεν προκειται να παρουμε τα χρηματα πισω μιας και ειναι ολα πληρωμενα με χρεωστικη.

 Γινεται να παρεις τα χρηματα σου πισω. Εγω που τους μιλησα μεσω mail και τους ειπα πως παραγγελια απο τις 18/10 δεν μου εχει ερθει ακομα με εστειλαν αν θελω refund η να μου το ξαναστειλουν. Απαντησα οτι θελω να μου το ξαναστειλουν γιατι το ποσο ειναι αστειο. Και κατα πασα πιθανοτητα θα ερθουν και τα δυο, απλα με μεγαλη καθυστερηση. Και γενικα τετοια μεγαλα μαγαζια δεν νομιζω να θελουν να χαλασουν το ονομα τους για προϊοντα αξιας 1$.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γινεται να παρεις τα χρηματα σου πισω. Εγω που τους μιλησα μεσω mail και τους ειπα πως παραγγελια απο τις 18/10 δεν μου εχει ερθει ακομα με εστειλαν αν θελω refund η να μου το ξαναστειλουν. Απαντησα οτι θελω να μου το ξαναστειλουν γιατι το ποσο ειναι αστειο. Και κατα πασα πιθανοτητα θα ερθουν και τα δυο, απλα με μεγαλη καθυστερηση. Και γενικα τετοια μεγαλα μαγαζια δεν νομιζω να θελουν να χαλασουν το ονομα τους για προϊοντα αξιας 1$.

Για αυτό πλήρωσα με χρεωστικη γιατί άκουσα τα καλύτερα για το banggood και όλες οι παραγγελίες είναι μέχρι 12 ευρώ. Θα περιμένω λίγες μέρες ακόμα και αν δεν έρθουν τους λέω να τα ξανά στείλουν. Αλλού κολλάει το θέμα με τα Untracked δέματα και δεν τα δίνουν ιδιαίτερη σημασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από 8/10 περιμένω led από banggood και ακόμα δεν έχω παραλάβει το πολυπόθητο αυτό gadget της xiaomi!

 

Σε μήνυμα που τους έστειλα την προηγούμενη εβδομάδα δεν μου έχουν απαντήσει ακόμα (ενώ σε μηνύματα για preorder ζητήματα είναι συνεπέστατοι). Χρησιμοποίησα επίσης την φόρμα της παραγγελίας του προϊόντος μέσα από το site και ακόμα δεν έχει υπάρξει "solution". Τους έστειλα ξανά τώρα email και βλέπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από 8/10 περιμένω led από banggood και ακόμα δεν έχω παραλάβει το πολυπόθητο αυτό gadget της xiaomi!

 

Σε μήνυμα που τους έστειλα την προηγούμενη εβδομάδα δεν μου έχουν απαντήσει ακόμα (ενώ σε μηνύματα για preorder ζητήματα είναι συνεπέστατοι). Χρησιμοποίησα επίσης την φόρμα της παραγγελίας του προϊόντος μέσα από το site και ακόμα δεν έχει υπάρξει "solution". Τους έστειλα ξανά τώρα email και βλέπουμε.

Θα σου ρθει σε λίγες μέρες. Όπως το βλέπω κάτω από 10 ευρώ Untracked παραγγελίες από banggood δεν έρχονται ποτέ. Έχουμε πολλά σαινια στα κέντρα διαλογής φαίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου ρθει σε λίγες μέρες. Όπως το βλέπω κάτω από 10 ευρώ Untracked παραγγελίες από banggood δεν έρχονται ποτέ. Έχουμε πολλά σαινια στα κέντρα διαλογής φαίνεται.

 

Μακάρι να έρθει σε λίγες μέρες.

Αν όμως βάζουν χέρι στα κέντρα διαλογής εδώ οι δικοί μας, δεν θέλει μια καταγγελία;

Χωρίς να είμαι σίγουρος αν υπάρξει αποτέλεσμα ή αν μπορούν να κάνουν κάτι, αλλά καλό δεν είναι να ακουστεί ότι διαμαρτύρονται οι πελάτες που χάνονται αβέρτα μικρά δέματα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να έρθει σε λίγες μέρες.

Αν όμως βάζουν χέρι στα κέντρα διαλογής εδώ οι δικοί μας, δεν θέλει μια καταγγελία;

Χωρίς να είμαι σίγουρος αν υπάρξει αποτέλεσμα ή αν μπορούν να κάνουν κάτι, αλλά καλό δεν είναι να ακουστεί ότι διαμαρτύρονται οι πελάτες που χάνονται αβέρτα μικρά δέματα;

Ναι μια καταγγελία χρειάζεται και είμαι σίγουρος ότι στα κέντρο διαλογής στα δικά μας ίσως να γίνεται κάτι τέτοιο και όχι στην Κίνα.

 

Θα έχει πλάκα να μου έρθουν τα ακουστικα που έγιναν shipped 10 Νοεμβρίου και όχι οι παραγγελίες από 25 Οκτωβρίου.

 

Πάνω από 45 μέρες παραγγελία συνήθως θεωρείται χαμένη αλλά ποτέ δεν ξέρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχθές παρέλαβα στην Θεσσαλονίκη παραγγελία, με tracking number, από 26/10.11 λεντάκια σε ένα δέμα.
Ελπίζω να αρχίζουν πια να φτάνουν σε όλους :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχθές παρέλαβα στην Θεσσαλονίκη παραγγελία με t/n από 26/10.11 λεντάκια σε ένα δέμα.

Ελπίζω να αρχίζουν πια να φτάνουν σε όλους :)

Μακαρι ρε φιλε μακαρι γιατι πολυ αργησαν.Το t/n τι ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα έχει πλάκα να μου έρθουν τα ακουστικα που έγιναν shipped 10 Νοεμβρίου και όχι οι παραγγελίες από 25 Οκτωβρίου.

 

Μην το γελάς, σε μένα ήρθαν σήμερα τα ακουστικά που έγιναν shipped 1/11, ενώ περιμένω ακόμα τα led από 24/10. Και τα δυο untracked από banggood.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...