Προς το περιεχόμενο

Ενεργειακή εφεύρεση Ζωγράφου


zoranb

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκατσα και ειδα μερικα αποσπασματα με τον Ζωγραφο να μιλα για τις δηθεν εφευρεσεις του. Αρκετα αστειο το γεγονος οτι ειναι αντιφατικα αυτα που λεει απο την μια εκπομπη στην αλλη.

Πχ τον ειδα να λεει οτι παραγει ρευμα και ανα ενα μηνα χρειαζεται αλλαγη ενος υλικου αξιας 10 ευρω ενω σε αλλη εκπομπη τον ειδα να λεει για την ιδια εφευρεση οτι το μονο που χρειαζεται ειναι να συμπληρωνεις νερο.

 

Χορηγο ψαχνει ο ανθρωπος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 635
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε αυτό που λες, επειδή κάτι θυμάμαι, μου έδωσε την εντύπωση ότι απλά δεν κατάλαβε την ερώτηση του Μάκη, δεν μου φάνηκε για κακοπροαίρετη τοποθέτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ένας εφευρέτης βγαίνει στην εκπομπή κίτρινος τύπος και αποκαλύπτει μία εφεύρεση που λύνει το ενεργειακό πρόβλημα.

Με λίγα λόγια μετατρέπει το νερό "υδρογόνο" σε ενέργεια. ¨Ήδη το υπουργείο εθνικής άμυνας έχει έρθει σε επαφή με τον εφευρέτη και θα έχει πολύ σύντομα στη διάθεση του δικό του εργαστήριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που μερικοι συγκρινουν το κοστος κιλοβατωρας που θα παραγω εγω στο σπιτι μου ,με οποιον τροπο θελω και οποτε εγω θελω,με το κοστος που πουλαει η δεη το ρευμα που παραγει,και δεν υπολογιζουν τπτ αλλο,πχ μολυνση,πολεμοι για πρωτη υλη και αλλα,απλα με υπερβαινει.......

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ δεν αντιλαμβάνομαι τους αμφισβητίες εξ αποστάσεως. Νομίζω είναι γνώρισμα ενός λαού χωρίς επαρκή παιδεία. Ας τον αφήσουμε τον άνθρωπο να παρουσιάσει, να λειτουργήσει και μετά όποιος πάει και δεί το μηχάνημα ας έχει την άποψή του. Τον φάγατε τον άνθρωπο κάποιοι και δεν καταλαβαίνω το γιατί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ δεν αντιλαμβάνομαι τους αμφισβητίες εξ αποστάσεως. Νομίζω είναι γνώρισμα ενός λαού χωρίς επαρκή παιδεία. Ας τον αφήσουμε τον άνθρωπο να παρουσιάσει, να λειτουργήσει και μετά όποιος πάει και δεί το μηχάνημα ας έχει την άποψή του. Τον φάγατε τον άνθρωπο κάποιοι και δεν καταλαβαίνω το γιατί!

 

οταν αυτα που ισχυριζεται ειναι ολα εναντια στους νομους της θερμοδυναμικης και γενικα ολης της φυσικης που ξερουμε απο το δημοτικο, προφανως και θα τον κοροιδευω.

ποσο μαλλον αν ολα αυτα που λεει τα λεει στα καναλια χωρις καμια γραπτη υποσταση απο πισω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν αυτά που ισχυρίζεται είναι όπως λες "όλα ενάντια στους νομους της θερμοδυναμικης και γενικα ολης της φυσικης που ξερουμε απο το δημοτικο" και έχει ένα πάνελ που όλοι είναι επιστήμονες και δεν αντιδρούν, αυτό σημαίνει 2 πράγματα. Είτε είναι όλοι άσχετοι εκεί στην εκπομπή, αλλά και στην ένωση φυσικών που παρουσίασε το μηχάνημα, είτε τελικά όλα είναι μια συνωμοσία με αρχηγό τον Τριανταφυλλόπουλο, κάτι που δε νομίζω να ισχύει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν αυτά που ισχυρίζεται είναι όπως λες "όλα ενάντια στους νομους της θερμοδυναμικης και γενικα ολης της φυσικης που ξερουμε απο το δημοτικο" και έχει ένα πάνελ που όλοι είναι επιστήμονες και δεν αντιδρούν, αυτό σημαίνει 2 πράγματα. Είτε είναι όλοι άσχετοι εκεί στην εκπομπή, αλλά και στην ένωση φυσικών που παρουσίασε το μηχάνημα, είτε τελικά όλα είναι μια συνωμοσία με αρχηγό τον Τριανταφυλλόπουλο, κάτι που δε νομίζω να ισχύει!

 

Και όμως αυτό το δεύτερο είναι που ισχύει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...