Προς το περιεχόμενο

Αυτό είναι το "παλαβό" άρθρωμα μνήμης 128GB της Samsung


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

περισσότερο με DDR παρά SDRAM (έχουν 2 σχισμές)

 

Ολες SDRAM ειναι, ακομα και οι DDR, απλως για συντομια δεν τις λεμε DDR-SDRAM

 

Επισης ολες μετα τις απλες SDRAM εχουν μια σχισμη

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H μνήμη είναι φτηνή πλέον.

Θυμάμαι πριν πολλά χρόνια το 1999 μετά τους σεισμούς στην Taiwan που τα 128 Μbyte από 30.000 δραχμές σε έξι μήνες είχαν πάει 100.000 δραχμές.

Το θυμάμαι! Μόλις είχα βάλει στον PII 400Mhz που είχα 128ΜΒ και ήμουν άρχοντας. Μετά το σεισμό όλοι παίζαν με 32-64ΜΒ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H μνήμη είναι φτηνή πλέον.

Θυμάμαι πριν πολλά χρόνια το 1999 μετά τους σεισμούς στην Taiwan που τα 128 Μbyte από 30.000 δραχμές σε έξι μήνες είχαν πάει 100.000 δραχμές.

και να τις παρεις και απο το cosmodata σε αλουμινοχαρτο στο χερι και να μην δουλευουν και να μην τις παιρνει πισω η να μην προσφερει καποια εγγυηση . τρωει μπαν εφ ορου ζωης ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H μνήμη είναι φτηνή πλέον.

Θυμάμαι πριν πολλά χρόνια το 1999 μετά τους σεισμούς στην Taiwan που τα 128 Μbyte από 30.000 δραχμές σε έξι μήνες είχαν πάει 100.000 δραχμές.

 

To 1990 αγοράζαμε το 1ΜΒ 20,000  δραχμές.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θυμάμαι! Μόλις είχα βάλει στον PII 400Mhz που είχα 128ΜΒ και ήμουν άρχοντας. Μετά το σεισμό όλοι παίζαν με 32-64ΜΒ.

 

Και εγώ θυμάμαι!  Είχα PII 350MHZ με 64MB με TNT1 16MB & Voodoo II 12MB από τέλη 1998 και έλιωνα στις κραιπάλες παίζοντας το Πρώτο Unreal όλο το βράδυ, παράλληλα με σπουδές, βόλτες και προπονήσεις. Ένα από τα πιο φανταστικά, επικά και τεράστια Sci-fi παιχνίδια που έχω παίξει ποτέ με πάνω από 38 non-linear πίστες αρκετές να κρατήσουν και να εξερευνείς για μήνες! Καμία σχέση με τις σημερινές Interactive movie super-linear βλακείες. Αναμνήσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θυμάμαι! Μόλις είχα βάλει στον PII 400Mhz που είχα 128ΜΒ και ήμουν άρχοντας. Μετά το σεισμό όλοι παίζαν με 32-64ΜΒ.

γατάκι το 2001 μου πήραν τον πρώτο μου υπολογιστή με p4 2.53 ghz και 512mb ram,ήμουν 8 χρονών τότε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...