Προς το περιεχόμενο

Προσφορες σε παιχνιδια/εφαρμογες Android


sils

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την πήρα και εγώ, για android box κάνει;

 Η αλήθεια είναι ότι το αγόρασα από χθες και έχω από τις καλύτερες εμπειρίες χρήσης. Το δοκίμασα βέβαια μόνο σε windows και Mac κ όλα άψογα. Έχω χρησιμοποιήσει πολλά αυτό μου φάνηκε από τα πιο βολικά. Αξίζει τα λεφτά του προσωπική μου άποψη.

Screenshot_4.jpg

 

Παραπάνω είναι τι υποστηρίζει από της σελίδα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικό το unified remote παιδιά μην το σκέφτεστε για αγορά. Και εγώ ξεχνάω τον υπολογιστή μερικές φορές ανοιχτό η θέλω να κάνω κάποια δουλειά και μέσω κινητού το κάνω πολύ εύκολα από όπου και αν είμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικό το unified remote παιδιά μην το σκέφτεστε για αγορά. Και εγώ ξεχνάω τον υπολογιστή μερικές φορές ανοιχτό η θέλω να κάνω κάποια δουλειά και μέσω κινητού το κάνω πολύ εύκολα από όπου και αν είμαι

Με το teamviewer δεν μπορείς; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικό το unified remote παιδιά μην το σκέφτεστε για αγορά. Και εγώ ξεχνάω τον υπολογιστή μερικές φορές ανοιχτό η θέλω να κάνω κάποια δουλειά και μέσω κινητού το κάνω πολύ εύκολα από όπου και αν είμαι

εγω αυτο το κανω με το google desktop δωρεαν. πολυ απλο στη χρηση του και μεσω 3G/LTE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι και με 3g Lte μπορείς να το δουλέψεις.

 

Στη μία και μοναδική δοκιμή που το έκανα εκτός σπιτιού δεν είχα πρόσβαση μέσω  3g στον υπολογιστή μου. Δεν έβρισκε server με τίποτα. Για wlan εντός σπιτιού δουλεύει μια χαρά.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη μία και μοναδική δοκιμή που το έκανα εκτός σπιτιού δεν είχα πρόσβαση μέσω 3g στον υπολογιστή μου. Δεν έβρισκε server με τίποτα. Για wlan εντός σπιτιού δουλεύει μια χαρά..

Πρέπει να κάνεις αυτό και μετά είσαι έτοιμος

 

https://www.unifiedremote.com/tutorials/how-to-enable-external-connections

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοίξτε ένα νέο θέμα παιδιά, για την συγκεκριμένη εφαρμογή. Κρίμα είμαστε να χάνουμε τις προσφορές μέσα στην κουβέντα.

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Riptide gt Renagate 2.99 Ειναι το τελευταιο της σειρας τα αλλα αξιζαν πολυ παντως, νομιζω οτι ειχε περιπου 6 ευρω αλλα σε εμενα μου βγαζει μη συμβατο με την συσκευή μου note 4!!!!!!!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vectorunit.silver.googleplay

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος το χτύπησα αν και δεν κατάλαβα τι διαφορά έχει από την free έκδοση.

 

Το νέο riptide και εμένα μην συμβατό το βγάζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Δοκιμάστε το, κατεβάστε την δωρεάν έκδοση που δίνει το δικαίωμα ενός (νομίζω) ocr. Η προσφορά είναι μέχρι 25/8 μετά υπάρχει δυνατότητα συνδρομής με 5 ευρώ το μήνα!!! Για μένα αξίζει, ακόμη και το κροπάρισμα και η ευθυγράμιση (Prespective correction) που κάνει στη φωτογραφία ενός βιβλίου με κλίση είναι φανταστικό. δεν το έβαλα μόνο επειδή το είδα.

 

 

A! Και η περίοδος επιστροφής είναι δύο ώρες (αν δεν δουλεύει σωστά δηλαδή και την απεγκαταστήσετε θα πάρετε πίσω τα χρήματά σας.

Το βλέπω ακόμα 4.4 ισχύει δηλαδή ακόμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...