Προς το περιεχόμενο

Προσφορες σε παιχνιδια/εφαρμογες Android


sils

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά να αναφέρω κυρίως για όσους έχουν revolut και όρεξη... Λογικά μπορείς να αλλάξεις εύκολα address από το wallet.google.com και να πας όπου θες virtually. Το ουκρανικό, το Ινδικό και πολλές φορές το Ρώσσικο έχουν αρκετά καλές τιμές σε διάφορες εφαρμογές. Δεν το έχω δοκιμάσει για άλλους λόγους ακόμα αλλά με revolut μπορεί να συμφέρει αρκετά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να αναφέρω κυρίως για όσους έχουν revolut και όρεξη... Λογικά μπορείς να αλλάξεις εύκολα address από το wallet.google.com και να πας όπου θες virtually. Το ουκρανικό, το Ινδικό και πολλές φορές το Ρώσσικο έχουν αρκετά καλές τιμές σε διάφορες εφαρμογές. Δεν το έχω δοκιμάσει για άλλους λόγους ακόμα αλλά με revolut μπορεί να συμφέρει αρκετά...

Στην Αγγλία γίνονται συνέχεια προσφορές αλλά μπορεί να γίνει καμία χαζομάρα γιατί η Google θα το καταλαβαίνει λογικά οπότε μπορεί να σε μπλοκαρει τον λογαριασμό και είναι κρίμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Αγγλία γίνονται συνέχεια προσφορές αλλά μπορεί να γίνει καμία χαζομάρα γιατί η Google θα το καταλαβαίνει λογικά οπότε μπορεί να σε μπλοκαρει τον λογαριασμό και είναι κρίμα.

Προς το παρόν η μόνη χαζομάρα που έχει γίνει είναι ότι δεν μπορώ να φύγω από USA. Αλλά να σου μπλοκάρει το λογαριασμό δεν παίζει. Στη χειρότερη να μην σε αφήσει να αλλάξεις χώρα για κάποιο διάστημα (άντε μια μέρα συνήθως...). Εκεί που δεν σε αφήνει να αλλάξεις χώρα είναι αν ενεργοποιήσεις το family sharing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Αγγλία γίνονται συνέχεια προσφορές αλλά μπορεί να γίνει καμία χαζομάρα γιατί η Google θα το καταλαβαίνει λογικά οπότε μπορεί να σε μπλοκαρει τον λογαριασμό και είναι κρίμα.

Ουκρανια, οι τιμές σε τέτοιες υπηρεσίες ειναι στο πάτωμα. Ίσως καποια που είναι σε μας σε "προσφορά" από ουκρανια να είναι απλά η κλασική τιμή τους.

 

Αν κρίνω από άλλες υπηρεσίες της google, microsoft,dropbox κλπ 2-3 πράγματα που πληρωσα με χώρα ουκρανια ήταν η πιο φθηνή επιλογή σε σχέση με οποιαδήποτε άλλη χώρα στον κόσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Double dragon trilogy 0.99

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dotemu.ddtrilogy

Εγω δεν θα το παρω γιατι μου ειχε φαει πολλα δεκαρικα.........

Υποστηριζει gamepad αλλα νομιζω οχι αγκωνιες!!!!!!!

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Double dragon trilogy 0.99

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dotemu.ddtrilogy

Εγω δεν θα το παρω γιατι μου ειχε φαει πολλα δεκαρικα.........

Υποστηριζει gamepad αλλα νομιζω οχι αγκωνιες!!!!!!!

 

 

Γέλασα πολύ!!  :lol:  :lol:

Παρεμπιπτόντως κι εμένα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...