Προς το περιεχόμενο

Προσφορες σε παιχνιδια/εφαρμογες Android


sils

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.abbyy.mobile.finescanner

 

Τρομερή προσφορά, 4,39 ευρώ για μια πλήρη εφαρμογή scanner στο τηλέφωνό σας. 
Με υποστήριξη αναγνώρισης κειμένου (OCR) σε πάνω από 100 γλώσσες.

Φανταστείτε να θέλετε από μία σελίδα σε τρία βιβλία της βιβλιοθήκης και να χρειάζεται να τα μεταφέρετε σπίτι για σκανάρισμα;
Ή να βρίσκεστε στη βιβλιοθήκη άλλης χώρας;

Η τιμή είναι 90% κάτω από την αρχική.

Νομίζω απαραίτητο εργαλείο για όποιον ασχολείται με την εκπαίδευση, μελετάει και όχι μόνο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.abbyy.mobile.finescanner

 

Τρομερή προσφορά, 4,39 ευρώ για μια πλήρη εφαρμογή scanner στο τηλέφωνό σας. 

Με υποστήριξη αναγνώρισης κειμένου (OCR) σε πάνω από 100 γλώσσες.

Φανταστείτε να θέλετε από μία σελίδα σε τρία βιβλία της βιβλιοθήκης και να χρειάζεται να τα μεταφέρετε σπίτι για σκανάρισμα;

Ή να βρίσκεστε στη βιβλιοθήκη άλλης χώρας;

Η τιμή είναι 90% κάτω από την αρχική.

Νομίζω απαραίτητο εργαλείο για όποιον ασχολείται με την εκπαίδευση, μελετάει και όχι μόνο.

 

Το OCR δουλεύει καλά;

Έχω το tinyscanner pro, το σκέφτομαι αν αξίζει να πάρω κι αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κριμα το ειχα wishlist και δεν το προλαβα...24 ωρες κρατησε? ξερουμε?

Ναι ήταν μόνο για χθες (17/8) χάρις στον τελικό του Table Tennis στο Rio 2016

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το tablet tennis touch μπαινει αρκετες φορες το χρονο σε sale.Στα 95 λεπτα το ειχα παρει τον Φλεβαρη και απο τοτε ξανα εχει μπει σε αυτη την τιμη και ξανα χθες λιγο παραπανω.

 

Η wish list του play store δεν ειναι και οτι καλυτερο για να προλαβεις προσφορες γιατι δεν σε ειδοποιει οταν καποια εφαρμογη απο τη λιστα πεσει σε τιμη οποτε πρεπει καθε μερα να κοιτας αν εχει αλλαξει καποια τιμη.Και οκ αν εχετε 2-3 εφαρμογες αλλα οταν εχεις 50+ ειναι πολυ χρονοβορο οποτε μια εφαρμογη σαν το appsales κανει τη δουλεια πιο ευκολη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κάνει δουλειά με τα dpi της κάμερας;

 

 

Το OCR δουλεύει καλά;

Έχω το tinyscanner pro, το σκέφτομαι αν αξίζει να πάρω κι αυτό

Δοκιμάστε το, κατεβάστε την δωρεάν έκδοση που δίνει το δικαίωμα ενός (νομίζω) ocr. Η προσφορά είναι μέχρι 25/8 μετά υπάρχει δυνατότητα συνδρομής με 5 ευρώ το μήνα!!! Για μένα αξίζει, ακόμη και το κροπάρισμα και η ευθυγράμιση (Prespective correction) που κάνει στη φωτογραφία ενός βιβλίου με κλίση είναι φανταστικό. δεν το έβαλα μόνο επειδή το είδα.

 

 

A! Και η περίοδος επιστροφής είναι δύο ώρες (αν δεν δουλεύει σωστά δηλαδή και την απεγκαταστήσετε θα πάρετε πίσω τα χρήματά σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.abbyy.mobile.finescanner

 

Τρομερή προσφορά, 4,39 ευρώ για μια πλήρη εφαρμογή scanner στο τηλέφωνό σας. 

Με υποστήριξη αναγνώρισης κειμένου (OCR) σε πάνω από 100 γλώσσες.

Φανταστείτε να θέλετε από μία σελίδα σε τρία βιβλία της βιβλιοθήκης και να χρειάζεται να τα μεταφέρετε σπίτι για σκανάρισμα;

Ή να βρίσκεστε στη βιβλιοθήκη άλλης χώρας;

Η τιμή είναι 90% κάτω από την αρχική.

Νομίζω απαραίτητο εργαλείο για όποιον ασχολείται με την εκπαίδευση, μελετάει και όχι μόνο.

 

Λογικό να είναι φοβερό το πρόγραμμα, αφού είναι από την ABBY την εταιρεία που φτιάχνει το finereader για τα windows.

Σαν πρόγραμμα πάντως για κάποιον που θέλει  να σκανάρει βιβλία μπορεί να βγάζει φωτογραφίες τις σελίδες και μετα να τις βάζει στον υπολογιστή και να κάνει εκεί την αναγνώριση γραμμάτων και PDF. Το έχω κάνει μερικές φορές με το finereader.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το CamScanner είναι εξαιρετικό, αλλά δεν κάνει ελληνικό OCR (εκτός αν έχω χάσει επεισόδια).

 

Το Fine scanner μόλις το κατέβασα, έκανα μία δοκιμαστική αναγνώριση δύο σελίδων περιοδικού και φαίνεται να τα πήγε καλά (δεν έχω ακόμα ανοίξει το αρχείο doc σε PC).

 

Τι ψυχή έχουν € 4,50...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...