Προς το περιεχόμενο

Ωριμες γυναίκες


xpapias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 561
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειναι κακό αν εμπλέκεται ανήλικος. Αλλα μην το πάμε εκει θα αλλάξει ροη το νήμα.

 

Παντως στην Ελλάδα δεν είναι τυχαίο που δεν γίνεται κανα σκάνδαλο με μαθητή - καθηγήτρια. Τόσο λεπρές που είναι ούτε ο επιστάτης δεν τις μαμάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι κακό αν εμπλέκεται ανήλικος. Αλλα μην το πάμε εκει θα αλλάξει ροη το νήμα.

 

Παντως στην Ελλάδα δεν είναι τυχαίο που δεν γίνεται κανα σκάνδαλο με μαθητή - καθηγήτρια. Τόσο λεπρές που είναι ούτε ο επιστάτης δεν τις μαμάει.

Σορρι κιολασ αλλα εσυ σιγουρα πρεπει να εισαι ανηλικος (τουλαχιστον στο μυαλο). Ο τυπος ηταν 17 χρονον οχι 10. Ησουν ποτε 17 ???

Μην δουλευομαστε μεταξυ μας. Τοση υποκρισια κατανταει αηδια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορρι κιολασ αλλα εσυ σιγουρα πρεπει να εισαι ανηλικος (τουλαχιστον στο μυαλο). Ο τυπος ηταν 17 χρονον οχι 10. Ησουν ποτε 17 ???

Μην δουλευομαστε μεταξυ μας. Τοση υποκρισια κατανταει αηδια.

Όπως λέει και το προφίλ μου ειμαι 80+

Γενικά μιλούσα. Συνήθως σε τέτοιες περιπτώσεις περιπλέκονται μαθητές μικρότερης ηλικίας. Στο εξωτερικό αναφέρομαι. Δεν γνωρίζω τι ακριβώς έγινε στο παράδειγμα το παραπάνω αλλα ούτε και εσυ. Μόνο οτι μας πλασάρανε τα μιντια. Ειναι ανήθικο όπως και να το δεις αν μπλέξει καθηγητής/τρια με μαθήτρια/τρια. Η ηλικια των 17 τρωγεται καπως. Καταστρέφεται επίσης μετα το reputation της καθηγήτριας. Και γενικά ενα τέτοιο σκάνδαλο μόνο κακό θα κάνει. Λες και χάθηκαν οι άνδρες. Τον μαθητη περίμενε να την μαμησει. Ναι υπήρξα 17 αλλα είχα σαύρες καθηγήτριες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι κακό αν εμπλέκεται ανήλικος. Αλλα μην το πάμε εκει θα αλλάξει ροη το νήμα.

 

Παντως στην Ελλάδα δεν είναι τυχαίο που δεν γίνεται κανα σκάνδαλο με μαθητή - καθηγήτρια. Τόσο λεπρές που είναι ούτε ο επιστάτης δεν τις μαμάει.

Δε θα το λεγα. Μια χαρά παίζουν φάσεις κι εδώ.

Και δεν είναι όλοι οι καθηγητές άνω των 40.

 

Απλά δεν παίζει κι αυτό το καραγκιοζιλίκι όπως Αμερική που είναι η άλλη 26 χρονών κι ο πιτσιρικάς 15-16-17 ντούρος, και την διαπομπεύουν για παιδεραστία οι λαλάκες..

Σιγά τα ωά.

 

Εδώ από τα 15 βγάζουν τα μάτια τους πλέον κι έχουν κάνει τα πάντα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ από τα 15 βγάζουν τα μάτια τους πλέον κι έχουν κάνει τα πάντα..

 

Ναι αυτό είναι στάνταρ. Απλά τελευταία βλέπω πολύ και τις μεγαλύτερες ηλικίες να "ανεβαίνουν". Μη μου πείτε οτι δεν έχετε πετύχει 40αρες τούμπανα;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θα το λεγα. Μια χαρά παίζουν φάσεις κι εδώ.

Και δεν είναι όλοι οι καθηγητές άνω των 40.

 

Απλά δεν παίζει κι αυτό το καραγκιοζιλίκι όπως Αμερική που είναι η άλλη 26 χρονών κι ο πιτσιρικάς 15-16-16 ντούρος, και την διαπομπεύουν για παιδεραστία οι λαλάκες..

Σιγά τα ωά.

 

Εδώ από τα 15 βγάζουν τα μάτια τους πλέον κι έχουν κάνει τα πάντα..

 

15 με 25 έχει διαφορά. Πολλές καθηγήτριες / τες μεγαλύτερης ηλικίας έχουν τάση για παιδοφιλία. Εξου και η συναναστροφή με 15 χρονα. Οχι πάντα όμως. Για να μην γίνομαι απόλυτος. Άσε που πολλοί ειναι παντρεμένοι /νες. Τα καταστρέφουν ολα για ενα μαμησι με μαθητή. Καλα να πάθουν. Αν δεν ήταν σοβαρό το θέμα θα τους δινανε και προφυλακτικά οι γονείς να τους λεγανε "να , πηγαίντε να μαμησετε την καθηγήτρια δεν τρέχει κάτι". Προφανώς και υπάρχουν ηθικά όρια / φραγμοί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On topic...

 

Σοφή κουβέντα που έχω ακούσει από μεγαλύτερη γυναίκα,
για τις γυναίκες:
Μέχρι τα 32 διαλέγεις, μετά σε διαλέγουν.

Σοφή κουβέντα!

Εσύ διαλέγεις, ΑΝ ψάχνεται.
Αν πάλι είσαι για τα μπάζα που δεν έχεις ελπίδες ούτε με γυναίκα της προκοπής στην ηλικία σου, τότε και μόνο τότε, διαλέγει αυτή (η ώριμη).

Οι σχέσεις αυτές κατά κανόνα δεν είναι σχέσεις ζωής. Και η ωριμότητα δεν είναι και δεδομένη (στα μυαλά εννοούμε).
Εμπειρία σίγουρα έχουν (στη ζωή), αλλά ωριμότητα όχι πάντα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως λέει και το προφίλ μου ειμαι 80+

Γενικά μιλούσα. Συνήθως σε τέτοιες περιπτώσεις περιπλέκονται μαθητές μικρότερης ηλικίας. Στο εξωτερικό αναφέρομαι. Δεν γνωρίζω τι ακριβώς έγινε στο παράδειγμα το παραπάνω αλλα ούτε και εσυ. Μόνο οτι μας πλασάρανε τα μιντια. Ειναι ανήθικο όπως και να το δεις αν μπλέξει καθηγητής/τρια με μαθήτρια/τρια. Η ηλικια των 17 τρωγεται καπως. Καταστρέφεται επίσης μετα το reputation της καθηγήτριας. Και γενικά ενα τέτοιο σκάνδαλο μόνο κακό θα κάνει. Λες και χάθηκαν οι άνδρες. Τον μαθητη περίμενε να την μαμησει. Ναι υπήρξα 17 αλλα είχα σαύρες καθηγήτριες.

ακολουθας norms και δεν εισαι ειλικρινης. δεν εχω κατι αλλο να πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακολουθας norms και δεν εισαι ειλικρινης. δεν εχω κατι αλλο να πω.

 

Εγω έχω να πω να μείνουμε ον τοπικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ τι μου θυμίσατε τώρα.... Μια καθηγήτρια που είχαμε πέρσι..... Στο μάθημα της πληροφορική έκανε αλλά εμείς κοιτάζαμε αλλού... Για μαντέψτε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ τι μου θυμίσατε τώρα.... Μια καθηγήτρια που είχαμε πέρσι..... Στο μάθημα της πληροφορική έκανε αλλά εμείς κοιτάζαμε αλλού... Για μαντέψτε :P

 

Έξω απ΄το παράθυρο τα πουλάκια να κελαηδάνε;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ τι μου θυμίσατε τώρα.... Μια καθηγήτρια που είχαμε πέρσι..... Στο μάθημα της πληροφορική έκανε αλλά εμείς κοιτάζαμε αλλού... Για μαντέψτε :P

Τσόντες στα PC?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσόντες στα PC?

όχι κάτι πιο λογικό. Και να θέλαμε δεν μπορούσαμε μας μπλόκαρε το δίκτυο sch.gr.... Στην τάξη.... Βασικά όλο την κοιτάζαμε και ειδικά όταν γύρνουσε και έγραφε στον πίνακα εμείς σκύυβαμε και βλέπαμε....Γενικώς φορούσε ρούχα απλά και εύκολα έβλεπες τα πάντα.... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι κάτι πιο λογικό. Και να θέλαμε δεν μπορούσαμε μας μπλόκαρε το δίκτυο sch.gr.... Στην τάξη.... Βασικά όλο την κοιτάζαμε και ειδικά όταν γύρνουσε και έγραφε στον πίνακα εμείς σκύυβαμε και βλέπαμε....Γενικώς φορούσε ρούχα απλά και εύκολα έβλεπες τα πάντα.... :P

Σ'ωραιος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...