Προς το περιεχόμενο

Ωριμες γυναίκες


xpapias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέρω αρκετές μιλφ και σίγουρα δεν σπανίζουν. 'Ισως είναι τυχαίο, άλλα όσες ξέρω εγώ διαλέγουν κάποιον αρρενωπό με λεφτά που να κάνει άνετη ζωή. Δεν είναι εύκολο να διατηρούνται σε τόσο καλή κατάσταση και παράλληλα να δουλεύουν πολλές ώρες, να τρίβουν χέστρες, να μαγειρεύουν κλπ ΚΑΙ να έχουν χρόνο για καλλωπισμό συν καλοπέραση.

Αυτά είναι τα κριτήρια για σχέση, φυσικά και αν θέλουν απλά ένα τεκνό να περάσουν καλά δεν έχουν σημασία τα παραπάνω.  Θα τις βρεις στα μπουζούκια και λοιπά λαϊκομάγαζα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 561
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ελλεηνίδα detected....

Ναι, έτσι είναι

Ναι ετσι ειναι τι; εβρισες τη μανα σου τωρα η μου φανηκε;

Εγώ έχω καλό feeling για τη φραμπάλα. Νομίζω ότι έχει αρχίσει να σιτευει αλλά οσο πρέπει για είναι στην ακμή της.

Ειμαι 31 και δε με νοιαζει αν θεωρει καποιος οτι σιτευω. Δεν εχω την φιλοδοξια να μεινω παντα νεα ουτε σκοπευω να κανω μποτοξ. Κι αν δεν αρεσω σε καποιους αντρες λογω ηλικιας παλι δε με νοιαζει. Επεξ/σία από φραμπάλα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά τα "θα σε βάλουν κάτω και θα σε ξεζουμίσουν/θα τα δεις όλα/θα πεις το δεσπότη παναγιώτη" ανήκουν είτε στη σφαίρα της φαντασίας πεινασμένων εφήβων ή σε παντρεμένους 40αρηδες/50αρηδες που το λένε για να δικαιολογήσουν τη σταφιδιασμένη γυναίκα τους ενώ ταυτόχρονα λιμπίζονται το φρέσκο πιπίνι δίπλα τους που κουνάει προκλητικά τα σφριγιλά του οπίσθια

 

Καλή η τιβι, αλλά η πραγματικότητα απέχει αρκετά.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω συνεβρεθει με 2-3 γυναικες τετοιου τυπου οι δυο ηταν milf αλλα κλασσικες ελληνιδες ξυνες τιποτα ιδιαιτερο στο κρεβατι η αλλη ομως ηταν cougar, αγρια με πολλες ορεξεις ηταν πραγματικα τελεια , αλλα μετα απο μικρο χρονικο διαστημα κουραζεσαι

 

Γιατι μονο 2 φιλε μου? τσιγκουνιές κάνεις? :D

Οχι δε κοιταω μικροτερους δεν θα πηγαινα ποτε με μικροτερο μονο και μονο για να μη με πει ποτε κανεις κουγκαρ,μιλφ και λοιπες παπαριες. Πλεον ουτε συνομηλικοι μου μ'αρεσουν.Μ'αρεσουν οι ωριμοι αντρες.

Ευχαριστω για τον παραπανω που με θεωρει σιτεμενη αλλα δε μ'ενοχλει καθολου που μεγαλωνω (περασα τα 30)ουτε θελω σεξ απελπισμενα οπως θεωρειτε.

Οσο για τον τυπο που με θεωρει ελλεηνιδα ας με γνωρισει πρωτα και μετα ας πει οτι θελει.το μονο ευκολο να βριζεις καποιον στο ιντερνετ.

Α και η μανα μου στα 56 της ειναι πολυ ωραια με γαματα γονιδια.

 

Εχω γνωρισει και 50αρες ωραιες γυναικες αστους να λένε ειναι πιπινοφάγοι μονο για αυτο :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι βρισια είναι προσδιορισμός και είναι σποτ ον βάση τα γραφόμενα σου.

Εσύ γουστάρεις μεγαλύτερους, όχι απλά ωριμους... Ένας συνομηλικος τριανταρης δλδ δεν είναι ώριμος;; και ένας πενηνταρης με κοιλιά και αδιάφορο παρουσιαστικο σου κάνει; είναι σαυρος ή δεν είναι; είναι σιτεμενος ή δεν είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Οχι δε κοιταω μικροτερους δεν θα πηγαινα ποτε με μικροτερο μονο και μονο για να μη με πει ποτε κανεις κουγκαρ,μιλφ και λοιπες παπαριες. Πλεον ουτε συνομηλικοι μου μ'αρεσουν.Μ'αρεσουν οι ωριμοι αντρες.

Ευχαριστω για τον παραπανω που με θεωρει σιτεμενη αλλα δε μ'ενοχλει καθολου που μεγαλωνω (περασα τα 30)ουτε θελω σεξ απελπισμενα οπως θεωρειτε.

Οσο για τον τυπο που με θεωρει ελλεηνιδα ας με γνωρισει πρωτα και μετα ας πει οτι θελει.το μονο ευκολο να βριζεις καποιον στο ιντερνετ.

Α και η μανα μου στα 56 της ειναι πολυ ωραια με γαματα γονιδια.

ξερεις οτι η ωριμοτητα δεν ειναι αναλογη της ηλικιας ε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα σαυρος.

Με ειπες ελεεινη επειδη ρωτησα αν και τη μανα σας την θεωρειτε σιτεμενη επειδη ετσι χαρακτηρισατε τις ελληνιδες μεσηλικες.

Ειπα οτι το target group μου ειναι οι μεγαλυτεροι. Δεν αποκλειω τους συνομηλικους αλλα αποκλειω σιγουρα τους μικροτερους.

Το παρουσιαστικο ειναι σε δευτερη μοιρα.

Συνηθως ειναι η ηλικια αναλογη της ωριμοτητας.συνηθως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα πάλι εκεί καταλήγουμε... Αποκλείεις τους μικρότερους άρα έχεις την προκατάληψη... Δλδ εάν είναι και γαμω τα άτομα ένα χρόνο μικρότερος αποκλείεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περηφανια και προκαταληψη. Μην ανησυχεις δεν μου την πεφτουν μικροτεροι οποτε δεν υπαρχει αυτος ο ενδοιασμος.κι οι μικροτεροι τις πιο μικρουλες κοιτανε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά πάντως το να ειναι κάποια γυναίκα στις παραπάνω ηλικίες δεν την κάνει απαραίτητα ώριμη στο μυαλό ούτε και σεξ μασίν. Και δυστυχώς όπως έχουμε αναφέρει οι milf του Ελλαντα ειναι προς σαυροειδες μεριά. Reptilians. Υπάρχουν βεβαια και πανέμορφες. Δεν είναι παντως όλες όπως στις ταινίες. Απο θέμα εμφάνισης και συμπεριφοράς εννοώ. Όσο να ναι οταν μια γυναίκα περνάει μια ηλικία και αρχίζει και σιτεύει βιολογικά , δεν έχει και τόσο power στις επιλογές της. Όσο όμορφη και αν ειναι αν δεν είναι γόνιμη ειναι μείον της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρομαι που επιβεβαιώνεις την εξίσωση.

Περηφάνια και προκατάληψη =;

Ρε παιδιά πάντως το να ειναι κάποια γυναίκα στις παραπάνω ηλικίες δεν την κάνει απαραίτητα ώριμη στο μυαλό ούτε και σεξ μασίν. Και δυστυχώς όπως έχουμε αναφέρει οι milf του Ελλαντα ειναι προς σαυροειδες μεριά. Reptilians. Υπάρχουν βεβαια και πανέμορφες. Δεν είναι παντως όλες όπως στις ταινίες. Απο θέμα εμφάνισης και συμπεριφοράς εννοώ. Όσο να ναι οταν μια γυναίκα περνάει μια ηλικία και αρχίζει και σιτεύει βιολογικά , δεν έχει και τόσο power στις επιλογές της. Όσο όμορφη και αν ειναι αν δεν είναι γόνιμη ειναι μείον της.

ασφαλώς... Μα ο παπιας ξεκίνησε λέγοντας ωριμες 35-50 μιλφ... Δεν είπε ωριμες γενικά...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 δε μ'ενοχλει καθολου που μεγαλωνω (περασα τα 30)ουτε θελω σεξ απελπισμενα οπως θεωρειτε.

.

 

Πρώτον έχω να δηλώσω οτι είναι θεά!

 

δεύτερον... δεν είναι αντιπροσωπευτικό δείγμα όσον αφορά το.... ξέρετε... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρομαι που επιβεβαιώνεις την εξίσωση.

Περηφάνια και προκατάληψη =;

ασφαλώς... Μα ο παπιας ξεκίνησε λέγοντας ωριμες 35-50 μιλφ... Δεν είπε ωριμες γενικά...

 

Ε στα 45-50 που να κάνει παιδιά μια γυναίκα. Συνήθως αυτές μένουν στο ράφι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...