Προς το περιεχόμενο

Γνωμες για Automarin


cococrops

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 218
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

θελω να παρω ενα μεταχειρισμενο για να το παιρνει και η γυναικα μου και βλεπω πολλες μαντρες και δεν ξερω ρε γαμωτο!εχω δει και τον bitro στο κερατσινι και τον αλιβιζατο στα Βριλησια εχετε ακουσει γνωμες?και εμενα μου φαινεται ακριβη η automarin

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια φορα ειχα παει και φαινοντουσαν ειλικρινεις αλλα με καθε επιφυλαξη αφου ειναι εμποροι .

 

 

δεν υπάρχει επιφυλαξη. Κατα 99% οπως ολοι. Απατεωνες. Αλλοι λιγοτερο, αλλοι περισσοτερο. Οταν αφορά μεταχειρισμένα αμάξια, καλυτερα ενας ιδιώτης και ελεγχος απο ενα συνεργείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρε γνωστος μου απο automarin μεταχειρισμενο προσφατως..(αφου τους εδωσε το δικο του για να μειωθει η τιμη)...

Η διαδικασια κυλισε ομαλα (αν και υπηρξε μια μικρη καθυστερηση στην μεταβιβαση..επρεπε να τους πιεσει λιγο για να συντομευουν)...

 

Το αμαξι που πηρε μεχρι τωρα φαινεται κομπλε..οπως "διαφημιζοταν" ...κανενα παρατραγουδο...

 

Ενα παραδειγμα δεν λεει κατι θα μου πειτε..απλα  μπορει να ηταν τυχη και να ειναι απατεωνες..απλα..λεω την εμπειρια :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να πάρεις από μάντρα με εγγύηση δεν σε διασφαλίζει κάπως;

 

αυτο ειδικά ειναι ROFL... καμια απολυτως διασφάλιση. Εδω ωρες ωρες δε σε διασφαλιζουν οι εργοστασιακές εγγυησεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρε γνωστος μου απο automarin μεταχειρισμενο προσφατως..(αφου τους εδωσε το δικο του για να μειωθει η τιμη)...

Η διαδικασια κυλισε ομαλα (αν και υπηρξε μια μικρη καθυστερηση στην μεταβιβαση..επρεπε να τους πιεσει λιγο για να συντομευουν)...

 

Το αμαξι που πηρε μεχρι τωρα φαινεται κομπλε..οπως "διαφημιζοταν" ...κανενα παρατραγουδο...

 

Ενα παραδειγμα δεν λεει κατι θα μου πειτε..απλα  μπορει να ηταν τυχη και να ειναι απατεωνες..απλα..λεω την εμπειρια :)

σωστα εννοειται αλλα καλο ειναι σαν παραδειγμα!τι οχημα πηρε ο γνωστος σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστα εννοειται αλλα καλο ειναι σαν παραδειγμα!τι οχημα πηρε ο γνωστος σου?

 

peugeot 5008 ...ειχε αναγκη απο χωρους..ενεκα οικογενειας :)

 

Φουλ εξτρα το αμαξι..σε πολυ καλη κατασταση (μπηκα και το ειδα)...μηδεν φθορες αν και ειχε πανω απο 100k χιλιομετρα.

Θα μου πεις αυτο ισως ειναι θεμα προηγουμενου κατοχου και ποσο το προσεχε..οσο ναναι ομως..το σενιαραν και εκει στην automarin πριν το πουλησουν.

Και απο οτι μου πε ο φιλος μου εχουνε πολλα αμαξια και μοντελα διαθεσιμα..μονο απο το 5008 ειχανε καμμια 10αρια (διαφορετικα setups)...εχουνε 2-3 μαντρες στην Αττικη και τα χουν απλωμενα...τηλεφωνας τους λες για ποιο ενδιαφερεσαι και πας στην αντιστοιχη μαντρα να το δεις επιτοπου.

 

Φανηκαν αρκετα επαγγελματιες οσον αφορα στην περιπτωση του φιλου μου (εξαιρουμε την μικρη καθυστερηση της μεταβιβασης..πταισμα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι πιστευω!!γνωριζεις καμια καλη?

Όχι δυστυχώς, είμαι και επαρχία.

αυτο ειδικά ειναι ROFL... καμια απολυτως διασφάλιση. Εδω ωρες ωρες δε σε διασφαλιζουν οι εργοστασιακές εγγυησεις...

Έλεγα μήπως...:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα φιλε κ καλη χρονια!!

Και εγω δεν ειμαι υπερ της μαντρας γενικα..Ξερω ειναι στην μεση οι δοσεις οποτε αναγκαστικα θα πας εκει.

Δεν σημαινει οτι σιγουρα θα σου πουλησουν σκαρτο πραγμα απλα να το κοιταξεις πολυ καλα κ σιγουρα να εχει κ βιβλιαρακι σερβις γιατι ξερω κ περιπτωσεις που πηραν αμαξι απο μαντρα χωρις βιβλιο κατι το οποιο το βρισκω λαθος..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...