Προς το περιεχόμενο

Αγορα απο vickmall!


k33L

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας και απο μενα... εχω παραγγείλει και εγω απο αυτο το κατάστημα απο 20 Μαρτίου και ακόμα δεν έχω παραλάβει τίποτα ξέρει κάποιος να μου πει τι θα γίνει..ειμαι λίγο άσχετος με το θέμα παραγγελία απο κινα πρώτη φορά παραγγελνω αμα θέλετε απαντηστε μου ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 217
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Γεια σας και απο μενα... εχω παραγγείλει και εγω απο αυτο το κατάστημα απο 20 Μαρτίου και ακόμα δεν έχω παραλάβει τίποτα ξέρει κάποιος να μου πει τι θα γίνει..ειμαι λίγο άσχετος με το θέμα παραγγελία απο κινα πρώτη φορά παραγγελνω αμα θέλετε απαντηστε μου ευχαριστώ

Το tracking number τι λέει, έχει κολλήσει κάπου!? Με το μαγαζί μίλησες!? Ξεκίνα μ' αυτά και μετά ετοιμάσου για dispute στο paypal.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον ειναι στο αεροδρομιο και περιμενει.

Περιμενεις και εσυ,1 μηνας εχει περασει,στο αποδεκτο διαστημα ειναι.

Μιλα και μαζι τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποδεκτός δεν είναι προφανώς ο 1 μήνας από την συγκεκριμένη ενημέρωση tracking.

 

@kkokoss το δέμα σου κόλλησε όπως και σε πολλούς ακόμα που είχαν SGpost και είναι άγνωστο αν θα παραλάβεις.

Δικιά μου άποψη να ανοίξεις dispute σήμερα. Το ίδιο θα σου πει και το μαγαζί αν στείλεις ticket.

http://www.vickmall.com/how-to-get-refund-if-you-didn-t-receive-your-parcel.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 Μαρτίου με 25 Μάιου είναι σχεδόν 2 μήνες όχι ένας

Μαλλον ειναι στο αεροδρομιο και περιμενει.

Περιμενεις και εσυ,1 μηνας εχει περασει,στο αποδεκτο διαστημα ειναι.

Μιλα και μαζι τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα dispute..!το θεμα ειναι οτι εχω μείνει χωρίς κινητό δύο μήνες γιατί πουλησα το s5!κανα αλλο μαγαζί να παραγγείλω οταν μου βάλουν τα λεφτά στο PayPal? Το κινητό που δεν μου ήρθε είναι το redmi note 3 pro και σκέφτομαι τώρα να παρω mi5 32gb απο minideal αυτη τη φορά τι λέτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες τους να στο ξαναστειλουν.

Καλως η κακως το πιο αξιοπιστο ειναι το vickmall.

Το οτι ειχαν θεμα με την sgpost δε φταινε αυτοι.

Το ΜΙ5 καλο αλλα δε θα εχει τη μπαταρια του νοτε σε καμια περιπτωση.

Ζυγιζεις και αποφασιζεις.

Εχουν και 100Ε και βαλε διαφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα dispute..!το θεμα ειναι οτι εχω μείνει χωρίς κινητό δύο μήνες γιατί πουλησα το s5!κανα αλλο μαγαζί να παραγγείλω οταν μου βάλουν τα λεφτά στο PayPal? Το κινητό που δεν μου ήρθε είναι το redmi note 3 pro και σκέφτομαι τώρα να παρω mi5 32gb απο minideal αυτη τη φορά τι λέτε

Geekbuying, yeso521.com, Coolicοοl εναι επίσης αξιόπιστα μαγαζιά. Το δευτερο μάλιστα κνει και προσφορές στα μλη υου φόρουμ της xiaomi, είναι και χορηγός είδα της συνάντησης που θα γίνει στην Αθήνα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εχει περάσει ενας μηνας και δεν εχει έρθει το κινητό ακομα. Εχω τον κωδικο αποστολης που μου εδωσαν το βαζω στα ΕΛΤΑ και μου λεει σικαμπουρη. Ξερετε κανα αλλο side να βαζω τον κωδικο αποστολης και να μου λεει πιο αναλυτικά που ειναι το κινητό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει περάσει ενας μηνας και δεν εχει έρθει το κινητό ακομα. Εχω τον κωδικο αποστολης που μου εδωσαν το βαζω στα ΕΛΤΑ και μου λεει σικαμπουρη. Ξερετε κανα αλλο side να βαζω τον κωδικο αποστολης και να μου λεει πιο αναλυτικά που ειναι το κινητό?

Χρησιμοποίησε αυτή την εφαρμογή στο κινητό -> https://play.google.com/store/apps/details?id=com.metalsoft.trackchecker_mobile&hl=el

Ελέγχει μόνη της ανά 3 ώρες την πορεία της παραγγελίας και σε ειδοποιεί όταν υπάρχει κάτι καινούργιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρησιμοποίησε αυτή την εφαρμογή στο κινητό -> https://play.google.com/store/apps/details?id=com.metalsoft.trackchecker_mobile&hl=el

Ελέγχει μόνη της ανά 3 ώρες την πορεία της παραγγελίας και σε ειδοποιεί όταν υπάρχει κάτι καινούργιο.

το κατεβασα αλλα δεν μπορω να το καταλαβω... ευχαριστω παντως. θα περιμενω καμια βδομαδα ακομη και μετα... θα δουμε

το κατεβασα αλλα δεν μπορω να το καταλαβω... ευχαριστω παντως. θα περιμενω καμια βδομαδα ακομη και μετα... θα δουμε

το εκανα δε λεει κατι διαφορετικο. Σικαμπουρη λεει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.17track.net/en

Εχει περάσει ενας μηνας και δεν εχει έρθει το κινητό ακομα. Εχω τον κωδικο αποστολης που μου εδωσαν το βαζω στα ΕΛΤΑ και μου λεει σικαμπουρη. Ξερετε κανα αλλο side να βαζω τον κωδικο αποστολης και να μου λεει πιο αναλυτικά που ειναι το κινητό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...