Προς το περιεχόμενο

Star Wars : Episode 8


nickarmy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, ThReSh είπε

Έχουμε ξεχωριστό topic btw :P

δε ξερω γτ αλλα δε μου το εβγαλε χθες <_<

@GhostRiderLSOV σημερα αν δειξει boba στο τραιλερ θα μεγαλωσει :P

Επεξ/σία από najinblue3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, FCastor είπε

OH! MY! GOD!

Κάποιος με αγαπάει πάρα πολύ εκεί στη Disney. Αυτό θα ήταν τόσο τρελό όνειρο, που ούτε να το φανταστώ ποτέ δεν τόλμησα, και τώρα γίνεται πραγματικότητα;!

Σας παρακαλώ μην το ακυρώσετε, σας παρακαλώ μην το ακυρώσετε, σας παρακαλώ μην το ακυρώσετε... (συνέχισε μέχρι να βγούνε οι ταινίες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Manuel είπε

OH! MY! GOD!

Κάποιος με αγαπάει πάρα πολύ εκεί στη Disney. Αυτό θα ήταν τόσο τρελό όνειρο, που ούτε να το φανταστώ ποτέ δεν τόλμησα, και τώρα γίνεται πραγματικότητα;!

Σας παρακαλώ μην το ακυρώσετε, σας παρακαλώ μην το ακυρώσετε, σας παρακαλώ μην το ακυρώσετε... (συνέχισε μέχρι να βγούνε οι ταινίες)

Χαίρομαι για εσένα αλλά προσωπικά δεν ενθουσιάζομαι ιδιαίτερα. Από την στιγμή που στο GOT τελείωσε το source material και ανέλαβαν αυτοί την συγγραφή του, η ποιότητα της σειράς σαν story και χαρακτήρες έπεσε κατακόρυφα. Σαν παραγωγή διατηρεί βέβαια υψηλότατα επίπεδα, αλλά δεν νομίζω να κατηγόρησε ποτέ κανένας τα SW για κακό επίπεδο παραγωγής.

Σε συνδυασμό με την κατεύθυνση που ακολουθεί η Disney πια στις παραγωγές της, κρατάω πολύ μικρό καλάθι.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mike299 είπε

Χαίρομαι για εσένα αλλά προσωπικά δεν ενθουσιάζομαι ιδιαίτερα. Από την στιγμή που στο GOT τελείωσε το source material και ανέλαβαν αυτοί την συγγραφή του, η ποιότητα της σειράς σαν story και χαρακτήρες έπεσε κατακόρυφα. Σαν παραγωγή διατηρεί βέβαια υψηλότατα επίπεδα, αλλά δεν νομίζω να κατηγόρησε ποτέ κανένας τα SW για κακό επίπεδο παραγωγής.

Σε συνδυασμό με την κατεύθυνση που ακολουθεί η Disney πια στις παραγωγές της, κρατάω πολύ μικρό καλάθι.

Έχω τεράστιο σεβασμό γι' αυτούς. Όλες οι αλλαγές που έκαναν σε σχέση με τα βιβλία στις πρώτες σεζόν, βρήκα πως ήταν πολύ πετυχημένες και βελτίωσαν το source material, αλλά και ο τρόπος που χειρίστηκαν τους χαρακτήρες αργότερα, ήταν απλά εξαιρετικός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι διάλογοι του GoT έχουν πάρει την κατιούσα οπότε σιγά το νέο, αλλά από την άλλη και οι διάλογοι του Lucas δε φημίζονται για την ποιότητα τους οπότε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Manuel είπε

Έχω τεράστιο σεβασμό γι' αυτούς. Όλες οι αλλαγές που έκαναν σε σχέση με τα βιβλία στις πρώτες σεζόν, βρήκα πως ήταν πολύ πετυχημένες και βελτίωσαν το source material, αλλά και ο τρόπος που χειρίστηκαν τους χαρακτήρες αργότερα, ήταν απλά εξαιρετικός.

Game of Thrones spoilers:
 

Spoiler

 

Σεβαστή η άποψη σου αλλά διαφωνώ απολύτως. Δεν μπορώ να θεωρήσω ότι  χειρίζονται εξαιρετικά τους χαρακτήρες όταν μας δείχνουν ένα χαρακτήρα με ανοιγμένο στομάχι να κάνει Parkour, τον πιο πονηρό χαρακτήρα να περιορίζεται σε ανέκδοτα και τον μεγαλύτερο χειραγωγό του westeros, αυτός που έριξε βασιλείς και λορδους, να παρακαλάει γονυπετής για λύπηση λες και ήταν κανένα πεντάχρονο  που το έπιασαν να έχει βάλει το χέρι στο βάζο με τα μπισκότα?

Anyway, καθώς είμαστε off topic πιστεύω ότι συμφωνείς να σταματήσουμε εδώ αυτή την συζήτηση

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...