Προς το περιεχόμενο

Monitor-TV Samsung LT24E390EW 149€ @kotsovolos.gr [ΤΕΛΟΣ]


nikolakis2292

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ίσως ήταν από κάποιο inspection.

στο μεταξύ πώς τα πάει από απόκριση και χρώματα? χρειάζεται κάποια αρχική ρύθμιση ή είναι αποδεκτό αποτέλεσμα από κουτιού?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ.. με βάλατε σε σκέψεις τώρα... Και εγώ αγόρασα τη συγκεκριμένη τηλεόραση το Σάββατο. Είχε ακριβώς τη συσκευασία που περιγράφηκε, αλλά είδα κάτι δαχτυλιές και δεν είχα δώσει μεγάλη σημασία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει αυτοκόλλητη ταινία γύρω-γύρω στο πλαίσιο και προστατευτικό διάφανο φιλμ στα πλαστικά μέρη της βάσης. Στην οθόνη δεν υπάρχει προστατευτικό (προστατεύεται από την σακούλα από νάυλον/αφρώδες υλικό μέσα στην οποία τη βρήκες). Καρατσεκαρισμένο γιατί έχω πάρει δύο από την tv του θέματος (μία τώρα και μία πριν από μήνες) και οι δύο είχαν το ίδιο ακριβώς αμπαλάζ.

Έτσι ακριβώς ήταν η συσκευασία. Επίσης το αυτοκόλλητο δεν ήταν πάνω στην οθόνη ( αυτό που λέει τα watt , inch κτλπ ) αλλά μέσα στο κουτί. Αν την αγοράσετε από τον Κώτσο , μέσα σε 10 μέρες μπορείτε να την επιστρέψετε με όλα τα παρελκόμενα. Δαχτυλιές δεν είχε από ότι είδα τουλάχιστον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι ακριβώς ήταν η συσκευασία. Επίσης το αυτοκόλλητο δεν ήταν πάνω στην οθόνη ( αυτό που λέει τα watt , inch κτλπ ) αλλά μέσα στο κουτί. Αν την αγοράσετε από τον Κώτσο , μέσα σε 10 μέρες μπορείτε να την επιστρέψετε με όλα τα παρελκόμενα. Δαχτυλιές δεν είχε από ότι είδα τουλάχιστον

ναι το αυτοκόλλητο απλά ήταν μέσα στο κουτί.

το θέμα είναι να είναι λειτουργική και χωρίς ελαττώματα

Το θέμα είναι ότι δεν το κατέχω από τηλεοράσεις, αλλά θα μπω να δω για τις ώρες λειτουργίας (αν και την χρησιμοποίησα το Σαββάτο και την Κυριακή)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μπεις στο μενου πρεπει να ειναι σε standby μετα πατας info+menu+mute+power .Από απόκριση και χρώματα ειναι ok,εχω κανει και την αναβαθμιση σε 1005

Το έκανα αυτό αλλά πως ακριβώς το λέει;; Εκεί που λέει Onboot;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε εμένα είχε αυτοκόλλητο .Όταν μπεις στο μενού πατάς Svc και μετά σου λέει panel display time

Σε ευχαριστώ πολύ. 11 ώρες λέει, που δικαιολογούνται από τη χρήση που της έκανα το Σαββατοκύριακο και τη Δευτέρα (Και σαν tv και σαν monitor με hdmi). Τέλος, ήθελα να ρωτήσω, έχω την έκδοση 1003 firmware και από ότι είδα έχει βγει η 1005, είναι καλό να τη βάλω θα αλλάξει κάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...