Προς το περιεχόμενο

Monitor-TV Samsung LT24E390EW 149€ @kotsovolos.gr [ΤΕΛΟΣ]


nikolakis2292

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 94
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πηγα στον κοτσοβολο να την παρω και εγω αλλα ξενερωσα πολυ ιταν υην ειδα να πεζει διπλα σε αλλες, τι μαυρο πολυ χαλι, επισης κοιτωντας λιγο δεξια αριστερα απο πλάι θαμπωνε πολυ. Οποτε σηκωθηκα κ εφυγα. Ειδα μετα και ενα rewiew που επιβεβαιώνει ολα αυτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα στον κοτσοβολο να την παρω και εγω αλλα ξενερωσα πολυ ιταν υην ειδα να πεζει διπλα σε αλλες, τι μαυρο πολυ χαλι, επισης κοιτωντας λιγο δεξια αριστερα απο πλάι θαμπωνε πολυ. Οποτε σηκωθηκα κ εφυγα. Ειδα μετα και ενα rewiew που επιβεβαιώνει ολα αυτα.

περίεργο, εγώ άλλα είχα διαβάσει και τώρα πλέον που την αγόρασα μπορώ να πω ότι η εικόνα είναι ικανοποιητικότατη (δεν θα την συγκρίνω φυσικά με τηλεοράσεις των 400-500ευρώ)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περίεργο, εγώ άλλα είχα διαβάσει και τώρα πλέον που την αγόρασα μπορώ να πω ότι η εικόνα είναι ικανοποιητικότατη (δεν θα την συγκρίνω φυσικά με τηλεοράσεις των 400-500ευρώ)

αυτήν την στιγμή γράφω από την αντίστοιχη 22άρα. Συγκριτικά με ένα μονιτορ Dell p2214h που έχω σε άλλο pc, είναι κλάσεις κατώτερη σε χρωματική απόδοση και ζωντάνια χρωμάτων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πφφ και ηθελα οθονη κριμα δεν υπαρχει σε αυτα τα λεφτα πλεον

 

Ξανά διαθέσιμη από Κωτσόβολο

 

http://www.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/led-lcd/154255-samsung-lt24e390ew

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπότιτλους εξωτερικούς που δοκίμασα παίζει μια χαρά. Η αλήθεια είναι οτι το μαύρο της είναι λίγο χάλια και έχεi και backlight bleed. Για pc monitor δεν με άφησε απόλυτα ικανοποιημένο αν και έχω ακόμα ένα tn 5ετίας. Αλλά για το υπνοδωμάτιο που την έβαλα είναι μια χαρά ειδικά αν αναλογιστεί κανείς την τιμή. Από το να έπερνα καμιά arielli ή f&u χίλιες φορές το 24αρι ips της samsung σε full hd.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο κρυφο μενου που γραφει τις ωρες λειτουργιας;επισης οταν την ανοιξα κανονικα εβγαλε οδηγο για setup κλπ.παιζει να μηδενιζονται οι ωρες με ρεσετ απο το κρυφο μενου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο κρυφο μενου που γραφει τις ωρες λειτουργιας;επισης οταν την ανοιξα κανονικα εβγαλε οδηγο για setup κλπ.παιζει να μηδενιζονται οι ωρες με ρεσετ απο το κρυφο μενου;

εγώ πάλι γιατί δεν μπορώ να μπω στο κρυφό μενού; τι ακριβώς πατάμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...