Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Power Bank 10000mah 13ευρω (με "δωρεαν" θηκη)


iakoboss7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

από vickmall μου είπε ότι τους τα γυρίζουν πίσω από το ταχυδρομείο για λόγους ασφαλείας.μόνο τα powerbank

 

προφανώς ισχύει για όλα τα μαγαζιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 412
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

από vickmall μου είπε ότι τους τα γυρίζουν πίσω από το ταχυδρομείο για λόγους ασφαλείας.μόνο τα powerbank

 

προφανώς ισχύει για όλα τα μαγαζιά.

Από banggood πάντως παρήγγειλα ένα στις 08 Απριλίου και 28 Απριλίου το είχα στα χέρια μου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αποκλειεται να ισχυει με τις μπαταριες...καποια καταστηματα μου αρνηθηκαν αποστολη μπαταριων γιατι μου ειπαν οτι τις κοβουν...

Αλλα παλι στελνουν κανονικα, παντως απο τοτε που αρχισε αυτο το στελνουμε/δεν στελνουμε δεν εχω ακομη παραλαβει καμμια μπαταρια...αν και εχω ακομα αναμονη μια και ειχα παραγγειλει πριν 2-3 βδομαδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το silver στα $13.99 απο banggood  .

 

Δεν αποκλειεται να ισχυει με τις μπαταριες...καποια καταστηματα μου αρνηθηκαν αποστολη μπαταριων γιατι μου ειπαν οτι τις κοβουν...

Αλλα παλι στελνουν κανονικα, παντως απο τοτε που αρχισε αυτο το στελνουμε/δεν στελνουμε δεν εχω ακομη παραλαβει καμμια μπαταρια...αν και εχω ακομα αναμονη μια και ειχα παραγγειλει πριν 2-3 βδομαδες

 

Ημουν κινα το πασχα...υπαρχει θεμα με τη μετακινηση μπαταριων λιθιου. Πολλα power banks απο το group κατασχεθηκαν στο αεροδρομιο (ευτυχως το δικο μου οχι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από παραγγελιά 1η Μαΐου, σήμερα λογικά πρέπει να έφτασε το power bank!!! Ιδιαίτερα γρήγορα σε σύγκριση με άλλες περιπτώσεις που ακούω. Βέβαια απλά άφησαν στην είσοδο από ΕΛΤΑ σημείωμα οτι έχει έρθει δέμα, να πάω από αύριο να το παραλάβω, όποτε δεν ξέρω αν όντως είναι αυτό, αλλά δεδομένου οτι δεν θυμάμαι να περιμένω κάτι άλλο, μάλλον αυτό είναι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα ήρθε και σε εμένα το power bank με παραγγελία στις 22 Απριλίου.

1 μήνα ακριβώς.not bad.

Το αγόρασα στα 13,19€ με την ginger θήκη.

Για όσους ενδιαφέρονται ακόμα αυτή είναι η τιμή για τον παραπάνω συνδιασμό θήκης και power bank.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση παιδιά.

 

Έβαλα τον 20ψφιο αριθμό από το κουτί του power bank στο site της xiaomi και μου έβγαλε αυτό:

2yjq43o.jpg

 

Αυτό σημαίνει οτι είμαι ο πρώτος που βάζει τον 20ψήφιο ή οτι τον έχει βάλει 1 πριν από εμένα?

Το αυτοκόλλητακι με τον κωδικό δεν ήταν ξυσμένο, εγώ το έξυσα, απλά ρωτάω από περιέργεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι ο πρώτος που το βάζει

 

Ευχαριστώ πολύ!

 

Κάτι τελευταίο ξέρει κανείς που μπορώ να βρω τις οδηγίες στα αγγλικά?

Το link: http://files.xiaomi-mi.com/files/power_bank_10000/powerbank10000-en.pdf δεν φορτώνει για κάποιο λόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η θετική ματιά

Λογικά δεν γνωρίζεις για αυτό :) Καλό είναι να googlάρουμε.

 

Οι fake κωδικοί δεν είναι 1-10 φορές χρησιμοποιημένοι αλλά εκατοντάδες ή χιλιάδες φορές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...