Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Power Bank 10000mah 13ευρω (με "δωρεαν" θηκη)


iakoboss7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απλα να εχετε το νου σας, επειδη αναφερετε για τιμες 10ευρου, οτι συνηθως αφου το αγορασεις και το πληρωσεις, καποιοι πωλητες σου στελνουν μηνυμα και σου λενε οτι δεν ειναι το original αλλα πολυ καλης ποιοτητας, να σου κανω δωρο και ενα καλωδιο πχ για να το κρατησεις; Αλλοι παλι δε θα ενημερωσουν ποτε και πονταρουν στο οτι δε θα το καταλαβεις οτι προκειται για ημιτασιον. Πολυ προσοχη

Εδω κοτζαμ Myphone.gr την πατησε απο εναν τυπα που πουλαγε μαιμουδες για γνησια και εσπρωξε το καταστημα του με διαφημισεις και μετα που τον πηραν χαμπαρι ελεγε οτι ναι μεν ειναι κλωνος αλλα πααααααααααρα πολυ καλης ποιοτητα :P

 

Γενικα δεν αγοραζουμε απο τριτοτεταρτους πωλητες,ο μεγαλος κινεζος δεν εχει λογο να ρισκαρει το ονομα του και εμεις αντιστοιχα να ρισκαρουμε να παρουμε μια μαιμου για μια διαφορα 2 3$ κατω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 412
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σε αλλα χρωματα η τιμη ειναι ιδια. εμενα εκανε κανα 40ημερο νομιζω...

 

 

22 μέρες και δεν έχει έρθει ακόμα και άρχισα να ανησυχώ. οπότε αφού λες 40ήμερο καλά είμαστε

 

Είναι λίγο πως θα κάτσει... Είχα παραγγείλει το 10.000 το powerbank από banggood, μου στάλθηκε 16/12 και το παρέλαβα 07/01. Από αυτούς πάλι στις 17/12 παράγγειλα μία θήκη για το powerbank, την οποία την παρέλαβα 17/01. Και τα 2 ήταν με untrack (δε θυμάμαι αν ήταν China Post ή κάτι άλλο). Μια άλλη παραγγελία (με registered post) στις 30/12, την παρέλαβα 14/01.

 

Υπομονή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλωδιο χρησιμοποιω αυτο που ειχε μεσα στην συσκευασια το power bank και φορτιστη του ταβλετ που ειναι 2 amp oσο και η εξοδος του power bank.

το καλωδιο αυτο δυστυχως δεν ειναι και τοσο της προκοπης... πρεπει να βγαζει καπου 1.5Α μεγιστο...

 

δοκιμασε καποιο καλυτερο! (με μικρο AWG κοντα στο 20)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, το power bank σε αυτό το λινκ είναι original ή μου διαφεύγει κάτι?

 

Αυθεντικό είναι αλλά γιατί να μπλέξεις με Aliexpress?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, το power bank σε αυτό το λινκ είναι original ή μου διαφεύγει κάτι?

 

πες μου ενα λογο να το παρεις πιο ακριβα απο λιγοτερο αξιοπιστη πηγη?

 

στην ερωτηση σου: δεν ξερω

 

Να πάρει κάποιος αυτό του θέματος από gearbest στα €13 ή αυτό €14,30:

http://www.banggood.com/Pinmei-10000mAh-Ultrathin-DC5V-2_1A-Dual-Input-Output-Power-Bank-for-Samsung-iphone-p-1015353.html

του θεματος απο το gearbest, οχι επειδη το εχω ανεβασει εγω αλλα επειδη ειναι πιο φτηνο και εχει και την θηκουλα δωρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το καλωδιο αυτο δυστυχως δεν ειναι και τοσο της προκοπης... πρεπει να βγαζει καπου 1.5Α μεγιστο...

 

δοκιμασε καποιο καλυτερο! (με μικρο AWG κοντα στο 20)

Σε μένα μια χαρά είναι το καλώδιο. Δεν ξέρω αν έτυχε. Εδώ φορτίζοντας το powerbank δίνει 2.16Α (sorry είναι λίγο κουνημένη η φώτο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να σου πω... σε lg g3 που το εβαλα να φορτισει στο powerbank φόρτισε ΑΙΣΘΗΤΑ πιο αργα απο το μαμα καλωδιο του...

 

μαλιστα βαζοντας και ενα tronsmart φορτισε ακομα πιο γρηγορα (ελαχιστα αλλα υπηρξε διαφορα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυθεντικό είναι αλλά γιατί να μπλέξεις με Aliexpress?

 

 

 

πες μου ενα λογο να το παρεις πιο ακριβα απο λιγοτερο αξιοπιστη πηγη?

 

στην ερωτηση σου: δεν ξερω

 

 

του θεματος απο το gearbest, οχι επειδη το εχω ανεβασει εγω αλλα επειδη ειναι πιο φτηνο και εχει και την θηκουλα δωρο...

 

Για πιο λόγο θεωρείτε το aliexpress πιο επίφοβο από banggood & gearbest?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παρέλαβα το xiaomi powerbank 10.000 mha + ένα usb φωτάκι (buy together and save) από gearbest.

 

H παραγγελία είχε γίνει 26/04 και κόστισε 13,74 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...