Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Power Bank 10000mah 13ευρω (με "δωρεαν" θηκη)


iakoboss7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 412
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το δικό μου από gearbest έφτασε Ολλανδία, υπάρχει περίπτωση να κολλήσει εκεί ή θα φτάσει αφού έφτασε μέχρι εκεί?πόσο κάνει από Ολλανδία συνήθως?από Σιγκαπούρη κάνει καμιά βδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλημερααα!!

 

εβαλε το banggood το powerbank το χρυσο και το κοκκινο στα 12.81

 

τσιμπησα 2 κομματια (ειχα και ποντους και μ βγηκε το κάθε ένα περιπου 11.64 τσαμπα πραμα δηλαδή :) )

 

η προσφορα με αυτή την τιμη λεει ισχυει μεχρι 1 ιουνιου.

 

παρτε και το λινκ

 

http://www.banggood.com/Original-XIAOMI-5_1V-2_1A-10000mAh-Power-Bank-For-Smartphone-p-977406.html

 

 

 

Edit: τελικά λαθος 11.64 μου βγήκε το κάθε ένα. Αλλά πιστεύω καλή τιμη είναι.

Είχα ήδη ασήμι αρκετά και πήρα και ένα χρυσό και ένα κόκκινο γιατί πάντα αυτά τα 2 χρώματα τα είχαν ακριβά.

Επεξ/σία από stelios18120
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσιμπησα 2 κομματια (ειχα και αρκετους ποντους και μ βγηκε το κάθε ένα 11.30 ευρω τσαμπα πραμα δηλαδή :) )

 

Σε μένα μου βγάζει αυτό:

Banggood points cannot be used on unbeatable products!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έβαλα 115 πόντους εκεί στο κουτάκι δεξιά που βάζουμε τους πόντους και πάτησα redeem και μ μείωσε το τελικό ποσό και μου βγήκε τελική το κάθε ένα 11.64

 

 

Μήπως πατήσες να βάλεις πολλούς ποντους; Αν δεν κάνω λάθος μέχρι ένα όριο μπορείς να βάλεις.

 

 

Και μαζί με το κόκκινο και το χρυσό που θα μ έρθουν τώρα έχω:

 

6 ασημι

1 κόκκινο

1 χρυσο

 

Από τις καλύτερες αγορες ειδικά τώρα για παραλίες και διακοπές ώστε να μην ξεμενεις ποτέ. + Ότι ειχα πάρει και μερικά φωτάκια και ανεμιστήρακια και είναι ότι πρέπει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω είχα παραγγείλει 2 gold απο gearbest και ηρθαν με belgian post σε 20-25 μέρες. Τώρα πηρα αλλο ενα με την λάμπα , περίπου 14.5$ και έφυγε με Nl.

Θα ενημερωσω για την άφιξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...