Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Power Bank 10000mah 13ευρω (με "δωρεαν" θηκη)


iakoboss7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εμένα με tracking  Sweden post ήταν αλλά φαίνεται ξέμειναν στην κίνα στις διακοπές.  Κρίμα.

 

Ενημέρωση ότι έφτασε Sweden ήρθε στις 15/02. Εσένα πόσες μέρες έκανε να μπει ελλάδα από την στιγμή που έλαβες αυτή την ενημέρωση; Πρώτη φορά μου στέλνουν με Sweden Post και θέλω να δω την συμπεριφορά του..

Για δες το τώρα. Ακριβώς το ίδιο έγραφε και εμένα μέχρι σήμερα το απόγευμα. Τώρα λέει κέντρο διαλογής Αττικής.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 412
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παρέλαβα ψες (16/2), παραγγελία 29/1, αποστολή 1/2.

Αθήνα.

με ίδια ημερομηνία παρέλαβα και εγώ σημερα. Θεσσαλονίκη. Βέβαια είχα και εγώ ένα ακόμη αντικειμένο στη παραγγελία , άμεσα διαθέσιμο όπως λε΄γανε -που μου το στείλαν και λάθος ...

 

Να ρωτήσω κάτι γι το xiaomi.

 

1. Ποια σελίδα είναι που κοιτάς να δεις αν είναι γνήσιο

2. Το κουμπάκι είναι για να ανοίγει /κλείνει?

3. Όταν το πατάω , ανάβουν και τα τέσσερα και μετά μένουν τα δύο. Αυτο σημαίνει ότι έχω τα μισα για φόρτιση?

4. Φορτίζω κανονικά με φορτιστή απο g2 mini ή όποιο άλλο κινητό έχω?

5. Μπορώ φυσικα να αλλάξω το καλωδιό του με ένα πιο μακρύ που έχω, έτσι ?

 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2. Το κουμπάκι είναι κυρίως για να τσεκάρεις το ποσοστό της μπαταρίας. Δευτερευόντως, αν έχεις κάποιο άλλο γκαντζετάκι της xiaomi όπως ανεμιστηράκι ή led τότε χρησιμεύει για να ανοιγοκλείνεις αυτό το gadget.

3. Ναι

4. Ναι

5. Ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2. Το κουμπάκι είναι κυρίως για να τσεκάρεις το ποσοστό της μπαταρίας. Δευτερευόντως, αν έχεις κάποιο άλλο γκαντζετάκι της xiaomi όπως ανεμιστηράκι ή led τότε χρησιμεύει για να ανοιγοκλείνεις αυτό το gadget.

3. Ναι

4. Ναι

5. Ναι

 

 

Thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και έκανα 29/01 παραγγελία από gearbest ακόμα δεν έχω παραλάβει. Δυστυχώς τσιγγουνεύτηκα το τράκινγκ και δεν έχω εικόνα, θα ξέρω για την επόμενη φορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ 11/2 αγορά και 15 αποστολή, τίποτα ακόμα αλλά λέω να κάνω καμιά βόλτα από ταχυδρομείο μήπως έχει ξεμείνει. Μου το χουν ξανακάνει! Αλλά έχω πάθει κάτι άλλο που δεν ξέρω αν είναι κακό ή καλό. Πλήρωσα με revolut. Και πριν 4 μέρες βλέπω στο balance μου όλο το ποσό που είχα κάνει top up. Ρώτησα στο chat και μου λένε: your last transaction has been reverted back to you. Οι Κινέζοι πάλι δε μου έχουν πει τίποτα! Να κάνω κάτι ή να κάνω τον Κινέζο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...