Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Power Bank 10000mah 13ευρω (με "δωρεαν" θηκη)


iakoboss7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 412
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πρώτον απάντησα στο φίλο που ψάχνει Xiaomi με 20000mah.

Δεύτερον ποια ακριβώς είναι η κοτσάνα; Το link που έδωσα; Η αυτό που ειπες και προφανώς δεν απόδέχτηκα!?

 

Αποστολή από το JY-G4S με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα γκαβομαρα δεν εχω δοξα το θεο η απαντηση σου ηταν σε εμενα με παραθεση.
Η κοτσανα που πεταξες ειναι το "οχι απαραιτητα" αφηνοντας να εννοηθει οτι μπορουν να φτιαξουν 20000mah στο ιδιο μεγεθος αρα 3ης 18650 μπαταριες μεσα.. Εσυ εδωσες link με xiaomi 20000mah που εχει λογικα 6 18650 μεσα στο διπλο μεγεθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυο παραθέσεις δεν μπορώ να κάνω. Κάθε άλλο όμως υπονοησα ότι δεν μπορεί να είναι τρία τα στοιχεία (στην πραγματικότητα είναι όντως έξι τα στοιχεία)

 

Αποστολή από το JY-G4S με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία 26-02, αποστολή την επόμενη μέρα με SwedenPost,αφού βλέπω ότι το tr.number δεν λειτουργεί , διαβάζω και εδώ ότι η συγκεκριμένη έχει σταματήσει τις αποστολές μπαταριών και περιμένοντας μια βδομάδα επικοινωνώ 03-02 ενημερώνοντας τους ότι διάβασα ότι πλέον δεν στέλνει η swedenpost μπαταρίες αλλά μου λένε ότι έχει σταλεί κανονικά απλά δεν φαίνεται ακόμα στο tr.number. Την άλλη μέρα μου ξανά απαντάνε πως θα το στείλουν με άλλη εταιρία(nlpost), στο "my orders" εμφανίζει την φωτο με το πακέτο αλλά στο "tracking message" δεν έχει στοιχεία ότι παραδόθηκε στην nl post για αποστολή, ούτε εμφανίζει πληροφορίες το νέο tr.number. Χθές τους ξανα έστειλα και μου απάντησαν ότι λόγω διακοπών, καιρικών συνθηκών κτλ. η παραγγελία μπορεί να καθυστερήσει. Απλά απαράδεκτοι, για μένα έχουν φάει μαύρο αφού από το "tracking message" φαίνεται ότι δεν το έχουν αποστείλει ακόμα, 20 μέρες μετά την αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραγγελία 31/1 δεν εχω παραλαβει ακομα . Ιδια μερα παρήγγειλα για φίλο κινητο απο το minideal και το εχω παραλάβει πριν 20μερες !!! Ειναι λιγο καθυστέρημενοι μαλλον ...

Μια απ'τα ιδια. Παραγγελιά 11/2, αποστολή 15/2. Δεν εχω παραλάβει ακόμα. Ουτε κατι γυαλιά VR που στάλθηκαν 25/2. Με sweden και netherlands post αντίστοιχα. Αντίθετα 3 παραγγελίες που έγιναν στο διάστημα 10-15/2 απο aliexpres εχουν έρθει ολες απο την προηγούμενη εβδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα έχει γίνει κάτι κουλό με καινούρια παραγγελία που έκανα. Παρήγγειλα 1/3. Την επόμενη μέρα με ενημερώνουν ότι έστειλαν το πακέτο, με την καθιερωμένη φωτογραφία, sweden post κ.ο.κ. Προχτες όμως, 12/3 μου στέλνουν πάλι email ότι απεστάλει η ίδια παραγγελία, με άλλη φωτογραφία τώρα και belgium post. Δεν τους έχω ρωτήσει κάτι, με την κρυφή ελπίδα να έστειλαν κατά λάθος την ίδια παραγγελία 2 φορές. Απλά θα περιμένω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα σήμερα ήρθε η ειδοποίηση θα παραλάβω αύριο. Σας είχαν σπάσει την παραγγελία θήκη και powerbank σε 2 δέματα;

Εμένα 11/2 παραγγελία (7 power banks και περισσότερες θήκες) την σπάσανε σε 2 δέματα

Το ένα το παρέλαβα πριν μια βδομάδα ακριβώς

Το άλλο ακόμα δεν έχει φανεί ότι έχει φτάσει Ελλάδα στο tracking

Και τα 2 με Sweden Post, τα στείλανε με μια ημέρα διαφορά υποτίθεται

Τι να πεις..

 

 

ΥΓ. Στο μεταξύ τα "tracking number" που δώσανε στην αρχή και φαίνονται και στο site στην παραγγελία μου, δεν έχουν καμία ισχύ

Έπρεπε να τους ρωτήσω μετά από 2 βδομάδες πόσο ήταν, ότι δεν βγάζουν αποτέλεσμα κτλ και μου δώσανε άλλα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα έχει γίνει κάτι κουλό με καινούρια παραγγελία που έκανα. Παρήγγειλα 1/3. Την επόμενη μέρα με ενημερώνουν ότι έστειλαν το πακέτο, με την καθιερωμένη φωτογραφία, sweden post κ.ο.κ. Προχτες όμως, 12/3 μου στέλνουν πάλι email ότι απεστάλει η ίδια παραγγελία, με άλλη φωτογραφία τώρα και belgium post. Δεν τους έχω ρωτήσει κάτι, με την κρυφή ελπίδα να έστειλαν κατά λάθος την ίδια παραγγελία 2 φορές. Απλά θα περιμένω.

Όπως γράφω παραπάνω η sweden post δεν στελνει αλλο μπαταρίες, και μένα το ίδιο μου έκαναν, μου ακύρωσαν την πρώτη και έστειλαν την νέα με nlpost.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως γράφω παραπάνω η sweden post δεν στελνει αλλο μπαταρίες, και μένα το ίδιο μου έκαναν, μου ακύρωσαν την πρώτη και έστειλαν την νέα με nlpost.

Οκ, τώρα εξηγείται ορθότερα. Το διάβασα πιο πάνω, αλλά δεν το συνδύασα καν με την περίπτωσή μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσους σας ακύρωσαν την αποστολή με Sweden post ή όσοι  κάνατε παραγγελία αυτόν τον μήνα, με ποιό ταχυδρομείο σας το έστειλαν σύμφωνα με το tracking number που λάβατε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσους σας ακύρωσαν την αποστολή με Sweden post ή όσοι  κάνατε παραγγελία αυτόν τον μήνα, με ποιό ταχυδρομείο σας το έστειλαν σύμφωνα με το tracking number που λάβατε;

εγω που το παραγγειλα 7.3.16 το εστειλαν με netherlands post.με τον ιδιο τροπο μου ειχαν στειλει πριν μερικους μηνες ενα android tv box που ειχα παρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...