Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Power Bank 10000mah 13ευρω (με "δωρεαν" θηκη)


iakoboss7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 412
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καταστημα. Καλη τυχη με το ali που δεν εχει paypal. Το alipay εμενα δεν μου λεει πολλα

εμενα παλι που το εχω χρησιμοποιησει μου λεει  και ολα ηταν οκ. Καλο ειναι οτι λεμε να εχει καποια βαση ...

Το ali θελει προσοχη ομως γιατι ειναι σαν το εβαυ: πολλοι πωλητες αγνωστοι..

Συμβουλη:ψωνιστε απο καταστηματα με παααρα πολλες πωλησεις και ανω του 99% ποσοστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως ειπα ειναι προσωπικη μου αποψη, ψωνιζουμε που ψωνιζουμε απο κινεζικα site αμα και η "ασφαλιστικη" (alipay) ειναι κινεζικη αντε βγαλε ακρη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως ειπα ειναι προσωπικη μου αποψη, ψωνιζουμε που ψωνιζουμε απο κινεζικα site αμα και η "ασφαλιστικη" (alipay) ειναι κινεζικη αντε βγαλε ακρη...

γιατι να μην βγαλεις ακρη; τελος παντων εσυ αποψη εγω εμπειρια , οι υπολοιποι ας κρινουν...

καλο βραδυ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πάντως 3 power banks πήρα, όλα ήρθαν χωρίς πρόβλημα και πριν από μήνα. Το ένα μάλιστα το έστειλαν αρχικά με Sweden, η οποια όπως ακούστηκε απαγόρεψε τη μεταφορά μπαταριών και μετά με Belgium unregistered, και πάλι ήρθε σε 25 μερες. Ε και να αργησει λίγο παραπάνω δεν έγινε κάτι, αλλά να μην φτάσει δεν μου έχει συμβεί ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν κλεισεις 2 μηνες δικαιουσε refund

 

Το gearbest σου λέει πρώτα να τσεκάρεις ότι η διεύθυνση που έχεις δώσει είναι η σωστή, μετά να πας στο τοπικό ταχυδρομείο για να δεις μήπως η παραγγελία σου βρίσκεται εκεί και τέλος μετά από 3 μήνες συζητάνε για refund.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το gearbest σου λέει πρώτα να τσεκάρεις ότι η διεύθυνση που έχεις δώσει είναι η σωστή, μετά να πας στο τοπικό ταχυδρομείο για να δεις μήπως η παραγγελία σου βρίσκεται εκεί και τέλος μετά από 3 μήνες συζητάνε για refund.

σου εχει τυχει? ανεφερε οτι θα μιλήσεις με paypal...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σου εχει τυχει? ανεφερε οτι θα μιλήσεις με paypal...

Από προσωπική εμπειρία μιλάω.

 

Όταν πέρασαν οι 3 μήνες μου είπαν να μου κάνουν refund στον λογαριασμό μου στο gearbest και να μου προσθέσουν και extra πόντους.

Το αρνήθηκα και απαιτησα να μου επιστραφούν τα χρήματα στον λογαριασμό μου στο paypal, όπως και έγινε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έκανα παραγγελία 23/3 και ακομα στο processing είναι. Μιλάω μαζί τους και  μου λένε ότι είναι σε στοκ αλλά να περιμένω μέχρι τις 9/4 θα έχει γίνει shipped. Τι μπορεί να παίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να παίζει, κάποιο δούλεμα παίζει... Στις 23 προφανώς δεν είχαν στοκ για να περιμένεις ακόμα, αφού το gear συνήθως αποστέλει κάπου στο 4ημερο οταν έχει στοκ. Για το σημερινό... αν σήμερα 2/4 σου λένε πως θα σταλεί  έως τις 9/4, εμένα μου λέει πως ακόμη δεν έχουν και λένε σαχλαμάρες (από που κι ως που "έως και 7ημερο" αν οντως τα έχουν), αλλά τα περιμένουν κάπου από / μέσα στην επόμενη βδομάδα χωρις να ξέρουν ακριβώς πότε, εξού και το "έως". Να εύχεσαι να ισχύει όντως η ημερομηνία και να μην τραβήξει παραπάνω. Αν δεν καίγεσαι -ηδη έφαγες 10ήμερο-, περιμένεις να δεις τι θα γίνει από βδομάδα και σταυρώνεις και δάχτυλα να γίνει πριν το εκτιμώμενο 9/4... αν σου τη δίνει στα νεύρα η τακτική τους και δεν έχεις διάθεση να περιμένεις κι άλλο, υποθέτω έχεις την επιλογή να ζητήσεις ακύρωση της παραγγελίας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω σημερα συμπληρωνω 2 μηνες και δεν εχει ερθει...τριτη μπορω να ζητησω refund μου ειπαν,αλλα θελω resend...δεν ξερω ομως, κανουν resend ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...