Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Power Bank 10000mah 13ευρω (με "δωρεαν" θηκη)


iakoboss7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όσους σας ακύρωσαν την αποστολή με Sweden post ή όσοι  κάνατε παραγγελία αυτόν τον μήνα, με ποιό ταχυδρομείο σας το έστειλαν σύμφωνα με το tracking number που λάβατε;

Εστειλαν Untracked σε μένα ενώ είχα βάλει tracking... Με Belgium. Refund μυρίζομαι :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 412
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και εγω παρελαβα πριν 2 μέρες.Ειναι μικρο σε μεγέθος επισης μπερδέυτηκα και πήρα 2 "καλτσακια" αν θέλει κανεις το 2 ρο γαλαζιο ας στείλει ενα πμ να έρθει απο αιγαλεω να το παρει (εννοειται τζαμπα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν βαλω να φορτισω 2 κινητα ταυτοχρονα υπαρχει θεμα?

 

ειναι επικινδυνο?

 

με την μια θυρα φορτιζω απο usb σε micro usb και αγορασα καλωδιο micro usb σε micro usb (με ανταπτορακι) ωστε να φορτιζω ταυτοχρονα και με τις 2 θυρες  2 συσκευες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν βαλω να φορτισω 2 κινητα ταυτοχρονα υπαρχει θεμα?

 

ειναι επικινδυνο?

 

με την μια θυρα φορτιζω απο usb σε micro usb και αγορασα καλωδιο micro usb σε micro usb (με ανταπτορακι) ωστε να φορτιζω ταυτοχρονα και με τις 2 θυρες  2 συσκευες.

 

 

Μια θυρα εχει το συγκεκριμενο xiaomi 2 εχει το 20αρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη εχω δυο τεμαχια απο το συγκεκριμενο 2 θυρες εχει μια πανω και μια κατω...

εκτος αν κανω κατι λαθος εγω...παντως και απο τις 2 φορτιζει...

 

(μια micro usb πανω και μια κανονικη usb κατω...)

post-210891-0-35710200-1458586962_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη εχω δυο τεμαχια απο το συγκεκριμενο 2 θυρες εχει μια πανω και μια κατω...

εκτος αν κανω κατι λαθος εγω...παντως και απο τις 2 φορτιζει...

 

(μια micro usb πανω και μια κανονικη usb κατω...)

Οτι σου ειπε ο iakoboss7.Απο τη μια θυρα φορτιζεις το κινητο απο την αλλη το power bank.Προσεχε το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο 3 Φεβρουαριου, τιποτα ακομα. Σ αυτο το διαστημα εχω παραλαβει 4 πακετα που παραγγειλα μετα το power bank. Απ το ιδιο μαγαζι. Θα ερθει αραγε?!

Θα ερθει.Οπως ειχα γραψει παλιοτερα εχω παραλαβει παραγγελια μετα απο 105 μερες.Μεχρι στιγμης εχω παραλαβει τα παντα απο 10 μερες μεχρι 105.Ολα παντως στο τελος ερχονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως αν δεν εχει ερθει μεσα σε 2 μηνες μπορειτε να παρετε refund

συγκεκριμενα μου ειπαν (σε αλλη παραγγελια):
 

We shipped on 2016-02-04.Therefore your delivery deadline will expire on 2016-04-04.
We will offer you the right resolution for your case on this date.Please note this timeframe is only decided by the carrier to consider the item lost. Some other providers would even use a 180-day deadline after shipment.As a proof of goodwill, we Gearbest commit to help our customer the best we can, by resolving delivery issues as early as possible.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο την πανω φορτιζεις το powerbank και απο την κατω τις συσκευες σου... κοιτα μην το καψεις...

Μπορείς να μας εξηγήσεις πως θα καεί το Powerbank?

Εγώ θα πόνταρα χωρίς πολλή σκέψη ότι τίποτα δεν θα συμβεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...